2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kuzum hamileylken de genetik testi diye bişey var 10. Haftadan sonra kan örneği alıp yurtdısına gönderiyorlar raporu orda inceleyip bütün genetigini kromozomlarını herşeyini inceleyip cinsiyeti de ortaya cıkıyor sana geri gönderiyorlar ama biraz tuzlu galiba
Fetal dna dimi duydum. Ama dolarlaymış 💵 😃
Önce esin kan veriyor canım risk yüksek gozukurse sen veriyorsun sonrasında
Hamilelik esnasında yapıyorlar mı bilmiyorum ama Önce eşin verdiği için söylemeden verebilir
İstanbula dönünce eşimi yollicam sağlık ocağına
Canım bu paketleri genelde 2. Trimesterda yaptırıyorlar. 12. Haftada da kendin ödediğini varsayarsak

16. -20. -24(ki bu haftalardan birinde detayliya gideceksin doktora gitmezsin ben öyle yapmıştım. Birisini eksik say ) -28 -32 -34-36-37-38-39-40 ki 40 haftada doğum nadir oluyor
Arkadaşım 8.haftada kontrole gider gitmez almış.
Ama dediğin gibi 12.haftada almak daha mantıklı gibi

Herkese günaydın

Hamileliğini yeni öğrenen ve yazan herkese de tebriklerr 🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♀️

Ben de tabloya vereyim bilgileri.
sata göre en önce ben doğurucam gibi burda 😃 gerçi ufak bi geç döllenme durumumda var neysee bakalım.

Yaş 33
Sat 22 haziran
İstanbul
1. Çocuk
58 kg

🌸🌸🌸🌸🌸

göğüslerim ilk günden itibaren dolmaya başladı
Hiiçç memnun değilim bu durumdan 😞😞
Alacağım kilolardan da korkuyorum
İnstagram da sadece göbüşü olan fıstık gibi hamileler görüyorum 🤩🧡🧡

Kızlar ben şimdi çıktım doktordan keseyi gördü karından 7.6 mm miş haftaya kese büyümüş mü diye kontrole çağırdı ☺️
H Hemsiree2e yaş 30 3. Gebelik sat28 Haziran 76
Ayy hadii hayırlı olsun kuzum benimkide cmtsi 5 mm di ay minicikler ya yerimmm 😢😢🥹 ins sırada kalp atıslarınıda duyalım

göğüslerim ilk günden itibaren dolmaya başladı
Hiiçç memnun değilim bu durumdan 😞😞
Alacağım kilolardan da korkuyorum
İnstagram da sadece göbüşü olan fıstık gibi hamileler görüyorum 🤩🧡🧡
Ya sorma ahahah bende dikkat etmeye çalışıyorum ama cok acıkıyorm 😂😂 eşimde yiceksin diyp duruyo

Herkese günaydın

Hamileliğini yeni öğrenen ve yazan herkese de tebriklerr 🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♀️

Ben de tabloya vereyim bilgileri.
sata göre en önce ben doğurucam gibi burda 😃 gerçi ufak bi geç döllenme durumumda var neysee bakalım.

Yaş 33
Sat 22 haziran
İstanbul
1. Çocuk
58 kg

🌸🌸🌸🌸🌸
Evet en önde sensin ilk doğuranlardan biri sen olursun canım 😍 benim de 5 nisan görünüyo ama geç döllenme o yüzden biraz geridedir. Sezaryen olur yine ve ben de muhtemelen nisanın ilk günleri ya da martın son günleri doğum yaparım gibi. Şimdiden çok heyecanlı 😍

Ya sorma ahahah bende dikkat etmeye çalışıyorum ama cok acıkıyorm 😂😂 eşimde yiceksin diyp duruyo

ya inanır mısın ben de çok acıkıyorum
ki ben genelde sabahları aç kalkmam direkt zift gibi kahve içerim
Bu kadar erken iştah olayı başlamış olamaz herhalde
Tatildeyim ya onun oburluğu gliba diyorum😮😮😮

Evet en önde sensin ilk doğuranlardan biri sen olursun canım 😍 benim de 5 nisan görünüyo ama geç döllenme o yüzden biraz geridedir. Sezaryen olur yine ve ben de muhtemelen nisanın ilk günleri ya da martın son günleri doğum yaparım gibi. Şimdiden çok heyecanlı 😍
daha erken görünmeme rağmen
een az moda giren benim okuyorum da heyecanları sevinçleri
niye böyle gayet normalim bilmiyorum hiç hamile gibi hissetmiyorum🤣🤣🤣
Ne zaman yüklenecek bana analık ne zaman😂😂

daha erken görünmeme rağmen
een az moda giren benim okuyorum da heyecanları sevinçleri
niye böyle gayet normalim bilmiyorum hiç hamile gibi hissetmiyorum🤣🤣🤣
Ne zaman yüklenecek bana analık ne zaman😂😂
Zamanla zamanla :) her usg de büyüdüğünü gördükçe, sonra tekmelerle feleğini şaşırttıkça anlıceksın her şeyi 😃

Zamanla zamanla :) her usg de büyüdüğünü gördükçe, sonra tekmelerle feleğini şaşırttıkça anlıceksın her şeyi 😃
yaaa umarım
çünkü çok yükselemediğim için suçlu hissediyorum kendimi
niye sabah akşam bebişle yatıp bebişle kalkmıyorum diyorum 🥹🥹
bu cumartesi kalp atışını duyarsam belki biraz daha inanırım bu fikre 🫣🫣

X