2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Bebek arabasında çok pahalıya kaçmayın kızlar. 10 yıl önceki tecrübeme dayanarak ☺️ en rahatı olsun süspansiyonlu olsun terletmesin vs gereksiz detaylar. Oğlum anakucağı olan aparatını kullandıktan sonra bi daha hiç binmek istemedi. 1 yaşından itibaren de hiç kullanmadım. Tek hareketle katlanır ve hafif olmasına dikkat edin çünkü diğer türlü tek başınıza çok zorlanırsınız ve çok yer kaplar. Doğduktan sonra her şey farklı oluyor. Çocuk sizi yönlendiriyor, siz onu değil ☺️ mesela kutu kutu göğüs pedi aldım, 1 tane bile kullanmadım. Dolu dolu sütüm vardı 2 yaşına kadar ama hiç akmadı. Herkesin durumu aynı olmuyor. Yenidoğan kıyafetlerine çok yüklenmeyin. 1 hafta sonra bile giydiremediğiniz olacak çok hızlı büyüyorlar. Benim tecrübelerim böyle
Noktasına kadar katılıyorum. Bastona dönüşebilen ve üzerine puseti takılıp çıkan hatta o puset de oto koltuğuna dönüşen bir araba almıştım ve aşırı uygundu hala da memnunum benden çok pahalıya alanlarinki kırıldı. Ben 600 liraya almıştım arkadaşlarinki en ucuzu 3bin liraydı yıllar önce bile.

Birçok emin olmadığınız şeyi de sonradan alın yok pompa yok göğüs pedi vs.

Eklentiler

• IMG_20220808_090327.jpg
    IMG_20220808_090327.jpg
    66,4 KB · Görüntüleme: 53
X