2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Canim CMW LgG ve Toksoplazma LgG bagisikligin oldugunu gosteriyor.Bu kotu bir sey degil yani.
CMW LgM nin negatif olmasi bekleniyor.O da su an kaninda var mi yok mu onu gosteriyor.
Benim CMW Lg G degerim 250 mesela
Cmw lgm negatif canim cmw lgg pozitif ve 24. Foruma falan baktim yazilanlari okuyunca rengim benzim atti vallahi doktorada ulasamadim henuz nasil korktum. İcimi rahatlattin allah razi olsun canim insallah dedigin gibi kotu birsey degildir

Bilmiyorum 2 gün daha geri söylemesi biraz endişelendirdi beni. Doktor her şey yolunda dedi. Aslında haddim değil onun bilgisini sorgulamak ama çok genç biri hastaneye de yeni başlamış. O yüzden acaba mi dedim
Kafana takıldiysa bi doktora daha gidip sor ama bence korkacak birsey yok eli kolu oluşmuş, maşallah sıkıntısı yok belli ultrasonda bide sanki erkek gibi ne bilim kese fasulye tam😅

Kafana takıldiysa bi doktora daha gidip sor ama bence korkacak birsey yok eli kolu oluşmuş, maşallah sıkıntısı yok belli ultrasonda bide sanki erkek gibi ne bilim kese fasulye tam😅
Yuvarlak keseye erkek diyorlardı sanki 😂 bir de ramzi miydi o teori ona göre solda ise erkek ama vajinalde tersi oluyor demişlerdi. Bakıyorum ikisinde de solda alttaki normal ultrason

Cmw lgm negatif canim cmw lgg pozitif ve 24. Foruma falan baktim yazilanlari okuyunca rengim benzim atti vallahi doktorada ulasamadim henuz nasil korktum. İcimi rahatlattin allah razi olsun canim insallah dedigin gibi kotu birsey degildir
En azından sağlık ocağı doktoruna gidip sor istersen için rahatlasın.

Tamam iste,vucudun antikorlu yani.Onceden gecirmissin.

Eklentiler

• SmartSelect_20220923-153826_Google.jpg
    SmartSelect_20220923-153826_Google.jpg
    55,5 KB · Görüntüleme: 32
Ben de fasulye diye biliyordum atmis olabilirim 😅Ramzi bende tutmadı canim, büyük olasilikla erkek dediler bize 🤔
Ben kız gibi hissediyorum ama artık hiç emin olamiyorum. 😂 Kız isimleri bakıyordum kız eşyalarına bakıyordum. Erkek derse bana şok geçiririm. Senin belli oldu o zaman. Çok erken değil mi 16. Haftada belli oluyor diye biliyordum ben.

Kizlar sabah yazmistim sehir hastanesine gittim diye 5 tup kan almislardi simdi sonuclara baktimda anti CMW İgG degerim pozitif cikmis 24 baya yuksek bir deger biraz internetten okuduk ve oyle korktumki bu sebeple bebegini kaybedenler kurtaj olmak zorunda olanlar varmis doktoruma yazdim daha cevap vermedi nolur kizlar bisey deyin bu konu hakkinda bilgisi olan yada bendede boyleydi diyen varmi
Igg yüksek çıkması iyi geçmişten gelen bağışıklık var

Ben kız gibi hissediyorum ama artık hiç emin olamiyorum. 😂 Kız isimleri bakıyordum kız eşyalarına bakıyordum. Erkek derse bana şok geçiririm. Senin belli oldu o zaman. Çok erken değil mi 16. Haftada belli oluyor diye biliyordum ben.
Canim benimki de önden gidiyor , erken döllenme dediler 11. Haftada detaylı ultrasona girdim, 12 haftalık çıktı ve büyük olasilikla erkek dedi detaylıda doktor, ben de kiz diyordum ama yanıldım😅 gene yüzde yüz belli değil ama detaylı fotoda cikintisi bile gözüküyor benimkinin😅

bunu bende cokduydum ve cok merak edıyordum . 4+6 da yanı gecen hafta keseyi gördüm, gectıgımız cuma da yolk sac kesesi var dedi dr. yani bu boş gebelik olmadığı anlamına mı geliyr
Merhaba bende 4.5 yada 5haftalik olarak tahmin ediyorum dün kese gorundu karindan ama çok küçük ve silik bir sekilfe ivinde bebek gorunmedi görünür sanmıştım korkuyorum

M li olanin negatif olmasi iyi birşey. daha inceden gecirdiginizi gosteriyor. bemim de ayni. sorun yok merak etmeyin.ben de telaslanmistim

Şu an koku alamıyorum hiç.
Test yaptıracağım. Eğer covid varsa kan sulandırıcı kullandırıyorlar mı gebelikte? Bilginiz var mı 😞

Kizlar sabah yazmistim sehir hastanesine gittim diye 5 tup kan almislardi simdi sonuclara baktimda anti CMW İgG degerim pozitif cikmis 24 baya yuksek bir deger biraz internetten okuduk ve oyle korktumki bu sebeple bebegini kaybedenler kurtaj olmak zorunda olanlar varmis doktoruma yazdim daha cevap vermedi nolur kizlar bisey deyin bu konu hakkinda bilgisi olan yada bendede boyleydi diyen varmi
Benim değerim 167 ve pozitifti doktor gayet normal böyle sonuç çıkmasını bekliyoruz demişti

X