2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
bişi demicem eşim hep der mana bulma sende hamilesin . o yüzden susuyorum hahahah geçen bi bebek için kıllı dedim Allahım inşallah affetmişsindir beni

Ben de akrabamın kızını görünce dedim bu nedir bebeklerden soğudum. Hamileliğimi sorguladım. O kadar çirkin ve sevimsiz ki. Bakan herkes böyle düşünüyor. Şaşırıyorlar ne kadar çirkin diye. Sonra dedim Allah’ım tövbe. Bir bebek sahibi olmak için insanlar yıllarca tedaviler görüyor. Hayırlı sağlıklı evlatlarımız olsun. Ben de kötü hissediyorum öyle şeyler düşününce.

yaaa baba kara olmasına rağmen çocuk sarı hem de erkek cocuk valla baskın genine sağlık
benim de babam koyu saçlı kahve gözlü/ annem kumral mavi gözlü
ben anneme çekmişim ama ben kız çocuğuyum anneme çekmem normal

şimdi eşim kahve-kahve kombinli bakalım bizimki nasıl olacak ama bence eşime benzeyecek çünkü ailesindekiler birbirlerine baya benziyor, genleri baskın sanırım onların

ya ne güzel yazmışsın biz zaten eşimle evrene öyle kodlar yolluyoruz
yok burnu sana benzesin yok kaşı bana yok boyu sana falan
oturduk çizdik çocuğu hıdrellez dileği gibi

Nasıl becerdin benim bebeler hep baba kopyası oluyor

hmmm aman saglikli olsunlarda geriside onemli ama yinede guzel olurlar killi milli idare ederiz artik genelde 2.cocuk benziyor babaya ama kismet
Bakalim 4 gun sonra gidicem yorumunu o zaman yapar belki. Bi de bana ikili test icin yuzde 90 falan dedi o kadar dogruluk saptamasi var mi ya bu ikili testin
En ufak bi terslikte soyluyor hemen diye biliyorum. Ama yinede sorarsin israrla varmi bisi diye

bence boşuna düşünmeyin üzmeyin kendinizi.yıllarca evlat hasreti çekenler var. defalarca tüp bebek tedavisi olup da yine çocuk sahibi olamayanlar var.dua edin ne güzel sizin bi çocugunuz olucak.

ya ne güzel yazmışsın biz zaten eşimle evrene öyle kodlar yolluyoruz
yok burnu sana benzesin yok kaşı bana yok boyu sana falan
oturduk çizdik çocuğu hıdrellez dileği gibi
Ahahaha çok güldüm hıdırellez direği Bende kızıma hamileyken hormonların etkisi sanırım sürekli diyordum kesin çirkin olcak lekeli doğucak diye diye 9 ay psikolojimi bozdum. Kendimde sarışın mavi gözlüyüm ama kayınvalidem benziyecek diye hissediyordum . Hiç umudum yoktu maşallah bir doğdu, dünya güzeli hemşire bile beyazlığına şaşırdı pamuk gibiydi gözler boncuk boncuk sarı saçlı beyaz tenliydi . Bir arkadaşımda Allah var çok güzel çok güveniyordu kendine ; benden çirkin çocuk çıkmaz diye.Çocuk bir doğdu anneyle alakası yok hickimseye benzemiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…