2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Bende inanmıyorum yüzük testine çin takvimine tatlı ekşi yenmelerine cnku benim yakın arkdasım 6 aylık oldu kız limon yerdi artık ama erkek oluyo çin de tutmamıs

Kızlar bu bebiş doğdu eski usg si bu karından çekildi sizce kızmı erkek mi. Bakalım ramzi tutuacakmı

Eklentiler

• 0DCEF50D-ACE6-4185-8097-6F4BE314F73F.jpeg
    103 KB · Görüntüleme: 57
  • F171D4CC-1C2D-471D-8781-B2D9429E59F7.jpeg
    68,5 KB · Görüntüleme: 56
  • 14C4C8ED-DA59-4461-A23B-D4F4C45BBCF8.jpeg
    72,8 KB · Görüntüleme: 52
Anladım kuzum aynen ama bu alnı tamamen açınca kocaman gözüküyor bu ablamiz da ortmus büyük olmasa da büyük gözüküyor biz bu muhabbete nasıl geldik yaa
bana güzel geliyor ya
belki de bu ablada ve bilimum rus ablalarda güzel görünüyordur
bizim türk genlerine uyarlayınca kötü durabilir
gen güzelliğinde bahtsız bedevi olduğumuz için

Anladım kuzum aynen ama bu alnı tamamen açınca kocaman gözüküyor bu ablamiz da ortmus büyük olmasa da büyük gözüküyor biz bu muhabbete nasıl geldik yaa
ablamız örtmüş ama maşallahı var taş gibi en son cinsiyet tahmininden buraya gelindi maşallah

ablamız örtmüş ama maşallahı var taş gibi en son cinsiyet tahmininden buraya gelindi maşallah

alın çıkıklığı da alın çıkıklığı diye diye geldiğimiz nokta bu :)

bir de Allahın gücüne gitmesin ama şöyle durumlarda var birisi kız doğuruyor ama erkek doğursa o kızdan güzel ve kılsız olabilir öyle bir kıza benzememe
bu tarz bir kız bebişi de biz resimden erkek sanabiliriz
hepimize olabilir bu durum
bitane var böyle benim bildiğim bebek 5 aya geldi anca biraz kıza benzedi

bişi demicem eşim hep der mana bulma sende hamilesin . o yüzden susuyorum hahahah geçen bi bebek için kıllı dedim Allahım inşallah affetmişsindir beni

bişi demicem eşim hep der mana bulma sende hamilesin . o yüzden susuyorum hahahah geçen bi bebek için kıllı dedim Allahım inşallah affetmişsindir beni

evet o yüzden diyorum hepimizin başına gelebilir diye
hepimiz şu an prens / prenses doğurucaz sanıyoruz yok ben ultrasonuma baksanıza kız bu ince zarif boyunlu falan diyorum ama hayaller/hayatlar olabiliriz

Kizlar doktorunuz ense kalinligina bakti mi ? Benim ki bakmis heralde ama bisey demedi 1 mm yaziyo ultrasonda

Kizlar doktorunuz ense kalinligina bakti mi ? Benim ki bakmis heralde ama bisey demedi 1 mm yaziyo ultrasonda

ben geçen aceleden işyerimin kliniğinde bir hekime gözüktüm kendisi ultrson doktoru yani radyolog galiba
bebişte hareket kalp atışı var mı anlatırken ensesi falan da normal görünüyor dedi bana
ama kadın doğumcu olmadığı için tam itimat edemiyorum bilgiye doktorum haftaya bakacak

Ben de 2li icin kan verdim 4 gun sonra sonuclarina bakicaz dedi belki onlarla birlikte yorumunu yapicaktir. Insallah hersey yolundadir

hepimiz şu an prens / prenses doğurucaz sanıyoruz yok ben ultrasonuma baksanıza kız bu ince zarif boyunlu falan diyorum ama hayaller/hayatlar olabiliriz
ince zarif oturmuş oraya okudum çok güldüm valla benim oğlumda doktorum demişti ki bu aynı sen babaya asla benzemiyor. Ve biz inanmamıştık nasıl bu kadar net konusur diye. Oğlum bir doğdu ki gözünden kaşına benim ikizim babamız kara ben sarı oğlum sarı. Eşimle yanyana durduklarında hiç çocugu gibi durmuyor şimdilerde çok konuşuyorum espri olarak ya sana benzerse kara kara diye bakalım ne çıkacak

İşin ilginci şu iki çirkin insandan çok güzel bir bebek de çıkabiliyor, çok güzel olandan çirkin bebek de çıkabiliyor. Gerçekten bilemeyiz.
Şansa kaldı biraz. mesela benim kayınvalidem de eşi de esmer kara gözlü. Ama çocuklarından biri beyaz tenli kızıl saçlı yeşil gözlü, diğeri sarı saçlı yeşil gözlü olmuş. Aileden çok alakasız birine de çekebilir.
Ben kimseye benzemesini değil her iki tarafın da en güzel özelliklerini alan ortaya karışık kendine özgü bir tipe sahip olmasını isterdim. Hem sağlıklı hem güzel bir bebek hepimizin hayali

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…