2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Hamile camasirlarina gecen var mi ben hamile kulodu giymeye basladim benim ic karnim baya dar sanirim 😂😂
Ben yeni almadım ama önceden vardı 4 tane hamile külodum, bu ara onları da giyiyorum, onlarla gerçekten rahat ediyorum. Onlar bitince normal külotlara geçiyorum onların rahatlığını arıyorum :) alcam ben de yakında 4-5 tane daha

Küçük çocukları olan arkadaşlar sizce çocuklarımızı sık kucağımıza almamızda bi sakınca var mı 2 yaşında oğlum çok sık almamaya çalışıyorum ama çok düşkün en ufak bişeyde kucağa çıkmak istiyor

Küçük çocukları olan arkadaşlar sizce çocuklarımızı sık kucağımıza almamızda bi sakınca var mı 2 yaşında oğlum çok sık almamaya çalışıyorum ama çok düşkün en ufak bişeyde kucağa çıkmak istiyor
Benimde kızım 3 yaşında 18.5 kilo sürekli kucağıma gelmek istiyor bende alıyorum ama sonrası belimde falan ağrı oluyor

Benimki 3 yaşına giricek o bile hep kucak istiyo sık sık canım. Alıyorum Allaha emanet deyip. Riskli bi durum yoksa sorun olmaz bence

Yarın 10.haftam bitiyor. Artık dar kotlarımı giyemiyorum. Hepsi yüksek bel çünkü. Göbeğim izin vermiyor. Ama iç çamaşırlarımda sıkıntı yok. Göbeğimin altında kalan kıyafetleri giyebiliyorum.
😇 birkaç haftaya giyemeyeceğimi düşünüyorum tabi.

Benimki 5 yaşında kucağıma gelmek istiyordu ilk haftalarda alamicam seni annecim kucagima dedim neden dedi bebek var annecim karnımda dedim çıkar at onu o zaman dedi hhahaha çok kardeş istiyordu sözde 😂

Benimki 5 yaşında kucağıma gelmek istiyordu ilk haftalarda alamicam seni annecim kucagima dedim neden dedi bebek var annecim karnımda dedim çıkar at onu o zaman dedi hhahaha çok kardeş istiyordu sözde 😂
😂😂 Bizimki daha onu algılayamıyor ya bebek var desemde hı diyor iki dk sonra yine aynı 😂

Ben evlenmeden önce sma için test yapmışlardı. Sonucu biraz geç çıkıyor evet. Herkese evlenmeden önce yapılıyor sanıyordum. Demek ki daha yeni yeni yapıyorlar. Ben yeni evliyim çünkü.
Evet yenidir o zaman biz 10 seneyi devirdik diğer çocuklarıma da istememislerdi küçük oğlum 6 yaşında ebemizde söyledi zaten yeni diye

X