2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
evet hafifçene kalın tek tüp alıyorlar canım
eve geldi hemşire
sen de mi düşünüyorsun?
evet düşünüyorum canım, bu cumartesi doktor randevum var soracağım burada neresi yapıyor ne kadar yapıyor fikrim yok henüz.
önce ikiliyi yaptırıp yüksek riskli çıkarsa fetal yaptırırım diyordum ama bilmiyorum doktorla konuşup netleştireceğim belki direkt fetal yaptırırım duruma göre.

Merhabâ, hayırlısıyla benimde tarihler o zamana denk geliyor .
İlk tüp bebek denemem 5. Gün embryosu 31 Ağustos transferim yapıldı.
8. Gün idrarda 9. Gün kanda öğrendim 2 hafta sonra,yani 26 Eylül'de kese görmeye gıdıcez. Allah hepimize sağlıklı mutlu hamilelik ler vedoğumlar nasip etsin

Sizin yaşınız da benim gibi 35 ti diye hatırlıyorum. Bizlerde ikili test yaş fonksiyonundan dolayı bile yüksek risk verecektir. Ben o rakamı görmek istemediğim için direk fetal yaptırmayı düşünüyorum. Karar elbette sizin ama ikilinin sonucunda yüksek çıkarsa sebebi büyük ihtimalle yaş olacaktır diye önden söylemek istedim, moralinizi bozmasın

Kizlaar doktordan ciktim cok sukur hersey yolunda 10+5 olduk normalde bugun ultrasonda 11+1 cikti su 1 ay cok stres yaptim cok belirtim falan da olmayinca, cok sukur rahatladim
Oyy maşallah çok sevindim canım artık hareketlerini hissedene kadar çok belirti hissetmeyecegiz stres yapmayalım Bi dahaki kontrol ne zaman cinsiyetle alakalı Bi tahminde bulunduğu sanada

Benim yaşım 35 ama embriyo 30 yaşımdan 5 yıl önce dondurmuştuk. İkilide bu görünmeyecek, çıkan sonuç nasıl olur bilmiyorum .

Merhaba hoşgeldin inşallah keseyide görürsün rabbim kucağına almayı nasip etsin ayarlardan bebeğin doğum tarihini ekleyebilirsin

Kizlaar doktordan ciktim cok sukur hersey yolunda 10+5 olduk normalde bugun ultrasonda 11+1 cikti su 1 ay cok stres yaptim cok belirtim falan da olmayinca, cok sukur rahatladim
Ay dun konuşmuştuk daha benimde pek belirti yok kalbim ağzımda ins haftaya da benim kontrolüm var bende güzel haberler alirim

Kızlar bu arada beni sağlık ocagindan aradılar biraz önce bu sma hastalığı için anne ve babadan kan testi alıyorlarmış erken tanı konulabiliyomus ve doğumdan sonra hemen tedaviye baslanabiliyomus ikili test gibi risk oranı falanmi dedim yok direk sonuç dedi yarin sabah eşimle beni kan almaya çağırdı önceden sadece hastaneler yapiyodu artık sağlık ocaklarida aliyo dedi

Suan 4 haftalık hamile gözüküyorsun

yaş 37 aynen zaten riskli çıkacağını düşünüyorum ama ikili testte bir yaş faktörü bir de normal risk diye iki farklı risk oluyormuş herlde. belki bu şekilde ayrı değerlendirilebiliyorsa dedim ama işte doktora sorup netleştireceğim. siz ne zaman yaptıracaksınız fetali?

Oyy maşallah çok sevindim canım artık hareketlerini hissedene kadar çok belirti hissetmeyecegiz stres yapmayalım Bi dahaki kontrol ne zaman cinsiyetle alakalı Bi tahminde bulunduğu sanada
Sagol canim cok rahatladim 1 ay sonra gidicem tekrar. ikili test icin kan verdim 4 gun sonra onun icin gidicem ama muayene etmez sanirim. Cinsiyetle alakali hic bisey soylemedi ben de sormadim daha erken diye ama erkege benzettim ben

Merhaba hoşgeldin inşallah keseyide görürsün rabbim kucağına almayı nasip etsin ayarlardan bebeğin doğum tarihini ekleyebilirsin
Nasıl yapıcm bilmiyorum acıkcası keseyi görmeden de birşeyler yapmaya çekiniyorum çünkü sanırım gebeliğin doğru tahminini ultrason görüntüsü cıkmca ögrenebilicem

Sagol canim cok rahatladim 1 ay sonra gidicem tekrar. ikili test icin kan verdim 4 gun sonra onun icin gidicem ama muayene etmez sanirim. Cinsiyetle alakali hic bisey soylemedi ben de sormadim daha erken diye ama erkege benzettim ben
Hayırlı olsun İnsan şaşırıyo içinde öyle bir şey olduğuna hareketleir hissetmediğimiz için. Ben de benimkini erkeğe benzettim, bacaklarının arasında bir şey gördüm ama doktor yorum yapmadı. Ben de sormaya çekindim nedense, belli olsa derdi heralde diye düşündüm.

İç karın dar olmasi tam ne demek acaba? Yani ben de biraz dar yapiliyimdir aslında o anlamda mi? 1 kilo aldım ben. Aslında hayatımdaki en yüksek kilolardayim ama iki üç ay önce de bu civardaydim göbeğim yoktu. Şu an içime cekemedigim sert bir karın var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…