2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Canım baksalar bile bu haftalarda oradaki cihaz algılayamıyordur diye düşünüyorum. ben de dün sağlıkocağına gebelik bildirimi yaptım, Kasım ayında kontrol ve aşı için çağırdılar

Hayırlı güzel haberlerle gel canım ama yolk sac var, bebek yakında görünecektir endişelenme
İnşallah canım, ilk haftalarda hcg değeri yüzde 75 artış sergiliyordu.
30 ağustosta yaptırmıştım en son 1339 du.
10 eylülde 43 bin olması gerekirken 22 bin çıktı benim umudumu kaybetme sebebim aslında bu.

şu doktorların aslında görmem lazımdı lafına bitiyorum. benim kesem 19mm görebildi bebeği. Kaldıki devlet göremedi kürtaj dedi ertesi gün özelde gördüm. Bekleyin lütfen 8.haftada gören var acele etmeden rhat rahat herşey yolundadır inşallah

20 haftadan sonra sadece dinleyebiliyor canım . ufak bi cihaz sadece atımı duyuyor görsel yok.

aynı oranda artıcak diye bişi yok aslında. hesaplamalar tutmamıs olabilir.

İnşallah bu cumartesi sevinçli haber paylaşırımÇok teşekkür ederim

İkili test yerine geçiyor, doğruluğu daha yüksek. Kromozomsal bozukluklar için (down sendromu gibi) tarama testi. NIPT testi diye aratırsanız daha çok bilgi var internette :)
hmm normalde ikili test yaptırıyoruz ama daha detaylısı sanırım. teşekkür ederim araştıracağım

Aslında Yumurtlama ve ilişki tarihime göre 6 haftalığım, bu değere göre de 6 haftalığım.
İnşallah güzel haberler vermek kısmet olur
ben ilişki tarihimi dahi hatırlıyorum ve ona göre çıktı hep . ama hep adet başlangıcından aldıkları için doktorlara yetmiyor haftamız siz 6 diyorsanız 6 dır. İnşallah ne zamn gidiceksiniz kontrole

Hadi hayırlısı canım tez zamanda güzel sonuçlar gelir inşallah tek tüp mü kan alıyorlar
evet hafifçene kalın tek tüp alıyorlar canım
eve geldi hemşire
sen de mi düşünüyorsun?
Sana da hayırlı olsun canım. İnşallah güzel sonuçlarla döneriz lütfen bir şey çıkmasın
sağol hayatım amin inşallah..
hemşireye olumsuz sonuç istatistiğiniz nasıl dedim
çok çok az dediler

Günaydın hayırlı olsun bebeğiniz. Sağlık ocağının görmesi için daha büyük olması gerekiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…