2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Ohhh şükür canım büyümüşmü minnosun nasıldı
Canımmm senin mesajını yeni görüyorum ya kusura bakma 😍😍 büyümüş büyümüş birebir haftasını yakalamış teyzesi 🙈 3 hafta sonra tekrar çağırdı kontrole o zaman cinsiyet tahmini yapacak bakalım 😅

Ben basından beri öleyim 😂😂 dün şirkette kafamı bi koymusum masaya 15 dk uyumusum 😂😂😂 bende ole eve gidiyorum yemek sonra koltukta sızıyorum hemen bide mide bulantısı 🤢🤢🤢
Bende oyle kafami koydugum her yerde uyuyorum. Evle ilgilenememek beni cok zorluyor ne temizlik ne baska birsey esim sagolsun elinden geldigi kadar yapiyor ama erkek sonucta ne kadar yaparsa artik

Canımmm senin mesajını yeni görüyorum ya kusura bakma 😍😍 büyümüş büyümüş birebir haftasını yakalamış teyzesi 🙈 3 hafta sonra tekrar çağırdı kontrole o zaman cinsiyet tahmini yapacak bakalım 😅
Ayy süper cok sevindim yaa 🤭🤭 benim de kontrolüm yarın sabah cok heycanlıyım kalpten beri görmedim hiç🥹🥹

Bende oyle kafami koydugum her yerde uyuyorum. Evle ilgilenememek beni cok zorluyor ne temizlik ne baska birsey esim sagolsun elinden geldigi kadar yapiyor ama erkek sonucta ne kadar yaparsa artik
Benimde işte suan bos odam bebek odası olcak insallah camasırlarla nevresimlerle yığılmıs durumda ütülenecek 😂😂 e ztn yemek yapamıyorum fazla midem kötüleşiyor üzerine uyuyorum hep eşim kaldırıyı yataga gidiyorum hemen bidaha uyuyorum😂😂😂 zor ya geçiçek insallah

Bendede hiç kesilmedi cok fenayım hala sabahları ztn baslyıyoruz dişimi zor fırçalıyorum sonra bidaha baslıyor oglen bidaha aksama kadar sürüyor aksam sadece rahatlıyorum
Allah yardımcımız olsun senin benden önce başlamıştı hatırlıyorum bence senin yavaş yavaş artık azalır canım

Benim daha 3 hafta var zaman geçmez bana 🙈
ben dayandıysam herkes dayanabilir bence ben keyfi giderdim herhafta ilk gebeliğimde şimdi 1 ay kontrolunu bekliyorum:KK50: :nazar::nazar: şöyle düşündüğüm için dayanıyorum şimdi gitsem cinsiyeti göremicek ama zamanında gidersem büyük ihtimal görücekk :KK200:

Ebebek Şubat indirimini bekle canım
Diğer yerlerde pahalı pluyor
Ben de joie litetrax 4 travel sistem kullandım
Tek eksisi çift yönlü olmaması
Satmıştım bebek düşünmüyorum diye köpek gibi pişmanım 😅
Şimdi tekrar alıcam 🤦🏻‍♀️
kendimi gördüm son sistem bebek arabamızı sattım nasılsa çocuk yapmıcaz diye şimdi almak zorundayız :işsiz:

nasıl geçti canım gecen? :KK200:
Dün ağrım vardı bugün de hem ağrım hem kanamam var. Acile geldim ama anestezi olmadan kürtaj yapacaklardı. Şimdi medipola gidiyorum doktorun asistanı aradan alacak bakalım. Daha fazla içimde kalırsa enfeksiyon riski var o da benim için zararlı. Öyle ya da böyle bugün büyük ihtimalle kürtaj olacağım sanırım

Günaydın kızlar Tatlizarafet Tatlizarafet canım ins bgn güzel haberlerini alırız saglıkla ilerler insallah bebişin 🙏🙏
Günaydın canım. Acile geldim ağrı ve biraz kanama var o yüzden. Kürtaj yapacaklardı ama anestezi olmadan. O yüzden imza atıp çıktım. Şimdi medipola gidiyorum doktorun asistanı aradan alacak. Bakalım hayırlısı.🙏🙏🙏

Sat a göre 8 haftalık usg de biraz küçük 🥰Darısı da size inşallah bugün tesadüfen tiktokta bir gönderinin altına bir kadın yorum yapmış 9 haftalık bebeğimin kalp atışı yok dediler aldırmak istediler almadım şuanda 7 yaşında dünyalar güzeli kızım var bekleyin... diye yazmış aklıma siz geldiniz inşallah size de hayırlı sonuçlar olur 🥰
Hayırlısı bakalım. Teşekkür ederim ♥️

Günaydın canım. Acile geldim ağrı ve biraz kanama var o yüzden. Kürtaj yapacaklardı ama anestezi olmadan. O yüzden imza atıp çıktım. Şimdi medipola gidiyorum doktorun asistanı aradan alacak. Bakalım hayırlısı.🙏🙏🙏
Hadi hayırlı haberler insallah Dualarımız seninle canım 🙏🙏🙏

rabbim herşeyin hayırlısını verir içinizi ferah tutun geçmiş olsun tekrarı olmasın inşallah . :dua:

Bendede hiç kesilmedi cok fenayım hala sabahları ztn baslyıyoruz dişimi zor fırçalıyorum sonra bidaha baslıyor oglen bidaha aksama kadar sürüyor aksam sadece rahatlıyorum
Ben bir tane uygulama indirmiştim elika diye, oradan bildirimler geliyor mide bulantısıyla nasıl baş ederiz diye, böyle çeşit çeşit bilgiler veriyor, orada geçen gün mide bulantısıyla ilgili başucunuzda tuzlu kraker bulundurun uyanınca hemen bir kaç tane yiyin sonra ayağa kalkın falan yazıyordu isterseniz mide bulantısı yaşayanlar Bi deneyebilir belki faydası olur.

X