2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kızlar cinsiyet tahmini ile ilgili yeni birşey öğrendim 😅 hamileyken idrar testi verdiğinizde ph seviyesi 7- 7.5 üzerindeyse erkek aşağıdaysa kız olma ihtimali var diyorlar tabi bu vajen ph da önemliymiş ama idrar phdada tutan çok olmuş denemekte fayda var 😅 Hatta bazı anneler erkek bebek sahibi olmak için ph seviyesi yüksek su içiyor diye biliyorum . Bilimsel olarakta açıklaması var . Daha önce anne olanlar yazarsa bizi bir aydınlatsın bakalım kimlerde tuttu 😅 benim kızımda ilk ph 7 çıkmış daha sonra hep 5-6 seviyelerinde Bu gebeliğim de ise 7.5 çıkmış bakalım sonuç ne olucak
Ay ben şimdi baktım 6.0 çıkmış benim. Bu teoriye göre de kız :)
Oğlumdaki sonucum 7.0 mış. Doğru olabilir mi acaba ya 🤔

Kızlar az önce verdiğiniz bilgiye göre ph benim 6 yani kız
Ama ultrason koycam lütfen bi yorun yapın 😃
Sonra size ben söylicem fikrimi cinsiyet konusunda

Eklentiler

• BA157656-5978-4B48-9BA8-57F4910C898C.png
    BA157656-5978-4B48-9BA8-57F4910C898C.png
    605,4 KB · Görüntüleme: 58
Kızlar bence çin takvimi de yüksek oranda doğru çıkıyor gibi. Ben ablalarıma falan baktım 4 yeğenimin 3ü tuttu.

Biraz basen aralarıma da sürdüm ben biraz basenliyim o yagın arasından hafif gülle portakal kokusu bi tık öne geçirip hafifletmiş canım içinde badem yagı bugday özü yağı jojoba arnica özü gül ve portakal çiçeği yagı varmıs
Ben kilo alıp verdim sürekli kalcam tüm çatlak , bu catlaga meyilli olduğumu gösterir mi, annemde çatlak olmamış, bide içeriği tamamen doğal olsun istiyorum, direk Hindistan cevizi yağı fln sürsem etkili olur mu ki🤔

Ramzi teorisinin doğruluğu var bence %80 😅 bi arkadas vardi eski topiklerden konusunu açmıştı hatta orda kime tahmin yaptıysa çoğunu tutturdu valla :) bana da kız gibi dedi bakalım 😂
Evet o çoğu kişide tutuyor kızımda kesem fasulye gibiydi ama bebek sagdaydı emin olmamakla beraber kız demişlerdi çıktı . Bunda vajinal usg ile baktı kese şeklini hiç anlamadım ama sanki bebek soldaydı yani buda demek oluyorki karında sağ tarafta ve yine kız gibi haftaya kendi doktoruma gittiğimde belli olur ozaman atarım bende 😅

Ya fetal yaptııcaktım bir de bugün
Düşünsene doktora gitmesem hop yetersiz dna hatası alacaktım.
Artık bebiş kaç haftalık net emin olmak istiyorum ya 🤣🤣
Ama dediğin gibi 2 doktor aynı fikirde ve bunu baz alacağım ve buna gideceğim
İyi ki ultrasona girmeden yaptırmamışsın canım.
Bundan sonra tek bir doktor belirlersin onunla devam edersin.
Zaten 12-14 haftadan sonra bebek iyice büyüyünce bacak boyunu ölçüp hesaplıyolar boyunu, kaç haftalık olduğunu. O zaman en doğru sonuçlar çıkıyo. Şu an daha küçükler, baş-popo mesafesini ölçüyolar

X