2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Günaydın kızlar. Biraz moralim bozuk. Doktora geldim baltı 10 gün önce 6+2 görünüyordu halâ da 6+2 görünüyor bebek gelişmemiş bu 10 günde. Kalp atırşlarını da duyamadık maalesef. Dedi pazartesi günü gel tekrar bakalım. Eğer aynı olursa gebeliği sonlandırmamız lazım dedi. Lekelenme falan yaşamadım çok dikkat ettim. Sizlerde böyle bir durum oldu mu?

Başka bir doktora daha görünseniz mi acaba? inşallah pazartesiye kadar gelişir bebişiniz :dua: :KK200:

Hamilelikte normal canım. Benim idrar yolu enfeksiyonu çıkmıştı, idrarda baya bakteri çıkmıştı. Monurol toz kullandım iki kez. Yanma kaşıntı hafif yeşilimsi gibi akıntı vardı geçti. Çok su iç. Senin mantarmış ama hemen hemen aynı şeyler yapılıyo. İç çamaşırını 2 kez değiştir, vajinayı sabunlama köpükleme, çok bol su iç. Bunlar iyi geliyo. Çok geçmiş olsun
Sagol kuzum tavsiylerin için bana da fitil verdi işte alıcam bugün

canım bak böyle durumlarda hemen ne diyorlar başka bir doktora görün

ondan bahsetmiyorum, süt kesiği gibi benek benek oluşumlar olur mantar olunca akıntı değil bu dediğim.
neyse öyle bir şey yoksa fitilini kullan bakalım, geçmiş olsun canım
bu arada cumartesi günü kontrole senin doktora gideceğim, benim ki izne çıkmış :dondurma:
A a a senin şansına ya bi dene bakalım elektirk tutmazsa diğeriyle devam edersin canım

Kızlar çay-kahve içiyor musunuz? bana dr günde 1 açık çay ya da 1 türk kahvesi dedi ama çaycıyım bazen 2 tane içiyorum 🙈
Ben normalde günde 2-3 tane türk kahvesi tüketirdim çayıda kahvaltıyla aksam da içerdim suan kahve içemiyorum midem bulandı 2 haftadır türk kahvesi içemiyorum 🤢

Aaa ben hep decaff içiyorum tadı da kokusu da herşeyi aynı. Hatta eve gelen misafire bile kafeinsiz yapıyorum farketmiyorlar bile :KK70:
AA hem şaşırdım hem sevindim deneyeyim o zaman😂♥️
aaa bu ben bir farkla
yemekte yapmıyorum işte yapmıyorum herşeyi bıraktım
varlığına şükrettiğim robotum ve yine varlığına şükrettiğim eşim işleri yapıyorlar
gündelik hayatla bağımı kestim resmen hiç bir işe bakmıyorum
kayınvalidem yapıp yollamış, buzluktakiler var idare ediyoruz
baskası yapınca yiyorum, ama bana kalsa hep hamur yerim kaşar ekmek-makarna-pilav
fil olucam biliyorum :KK14::KK14::KK14:

nescafe goldun kafeinsiz olanı bir harika ..
türk kahvesini henüz almadım kafeinsiz seçeneğini çünkü türk kahvesi bana sigara istetiyor o yüzden içmiyorum
O süper alayım o zaman yaa 😍
Kızlar selamlarr benim sarı akıntım cok arttı randevum da eylülün 10 unda doktora yazdım gynolomexin vag ovül yazmıs fitil sanırım 3 gün arayla kullan bol su iç dedi hiç aranızda kullanan varmı
Ben kullanmıştım önceki hamileliğimde ama benim sarımsı yeşilimsi akıtı olmuştu. gittiğimde doktoruma sanırım 12-15 haftalık falandım. Mantar olabilir dedi fitil yazdı 3 gün kullandım geçti

Aynı doktor ve cihaz ile bakılmışsa ve 10 günde bir gelişme olmamışsa malesef iyi görünmüyor :/ Yine de diğer arkadaşların dediği gibi başka doktora görünebilirsin. İkisinde de vajinal mi baktı?
Yok hiç vajinal bakmadı karından baktı. Eskiler aynı usg idi bugün başka odadaydı. Bir umut başka cihaz olduğu için görünmedi diyeyim. Öğleden sonra başka dr gideceğim bakalım.

9. haftadan bildiriyorum:
-Sürekli uyuyasım var
-Canım ekmek+peynirden başka bir şey istemiyor
-Göğüsler büyüdü
-Ara ara gelen bulantılar
-Sık idrar
-Akşamları davul olan bir karın

Ama beni en çok bu yorgunluk etkiliyor, çalışamıyorum keşke rapor alıp bi 3 hafta uyusam XD
Çalışmak ztn insanı cok yoruyo bende aksam zor duruyorum hemen yemekten sonra uyuyorum sürekli işyerinde öğürüyprum calısan hamişlerimiz allah kolaylık versin valla

Kızlar selam.Sabah kahverengi lekelenme ve akabinde kanamam oldu.Hemen dr a gittim.Maalesef bebeğim düşüyor.Cumartesi kontrolüm var tekrardan.
Aa sadeceyle kanamayla nasıl anlaşıldı düştüğü canım ya 😔 kalp atışı yok mu ya da kese mi bozulmuş. Kanama alanın olabilir ondan olmuştur kanama, çok üzgünüm 😔

Hemsire12 Hemsire12 beni listeden çıkara bilirsin canım..kürtaj olucam.Hepiniz sağ salim çocuğumuzu kucağınıza alın İn şa Allah.Bir bir yazamıyorum.Cocuğun kalb atışı dahada aşağı düşmüş..gelişmiyor..sebeb bu.Allah bana ikinci defa sağlam çocuğa kalmayı nasib etsin İn şa Allah
Çok üzüldüm canım, inşallah Allah tez zamanda sağlıklı bir gebelik nasip etsin, herşeyde bir hayır vardır inanıyorum, en güzel zamanda en sağlıklı şekilde gelsin bebişiniz inşallah

X