2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Cook geçmiş olsun , cok şükür sonu iyi bitmiş, bebisin sağlıklı olduğunu öğrenmişsin, sağlıkla ilerlesin inşallah, kizlar benim eşiminde covid testi negatife döndü şükür , yarin yada cumartesi gideceğim inşallah doktora , bende bugün 5+0 oldum artık doktora gitmek ıstiyorum ya keseyi fln görmek için

Sağol canım benim. Gitmelisin bence zamanı gelmiş kese 1500 üzerinde gözüküyor dedi doktorum bana seninde o civarlara gelmiştir. Bu güzel duyguyu Allahim herkese nasip etsin
Doktor gösterdi ay o muu diye güldüm güldüm sonra ağlamadık oldum mutluluktan

Kızlar ya trafikte biriyle tartıştım az önce çok sinirlendim üstüme falan yürüdü. Sonrada sağ kaşığım ve belim ağarmaya başladı o kadar sinirlenmesen bişey olur mu ya , çok moralim bozuldu

Aaa geçmiş olsun canım allah birdaha yaşatmasın bende az önce trafikte öküz bir adamın tekinle tartıştım sanırım kötüyü çekiyoruz yani korku olmadıda çok sinirlendim

Kuzucum cok geçmiş olsun öncelikle çok şükür ucuz atlatmıssın masallah kese de gelmiş saglıkla ilerlesin bebişlerimşz insallah bende cmtsi görürüm

Geçmiş olsun canım. Bundan bir şey olacağını sanmam gerilmişsin sadece

Benim 28 temmuzda betam 1128 di canim çoktan gectiiamiin ve ben çok zor şeylerden sonra supriz oldu kesin tüp bebek derlerken, o yüzden hala rüyamı gerçek mi diye uyanınca sorguluyorum keseyi fln görünce naparim bilmem, Rabbim isteyen herkese sağlıcakla versin ,olmayacak duygusu çok çok zor bisey

Kuzucum cok geçmiş olsun öncelikle çok şükür ucuz atlatmıssın masallah kese de gelmiş saglıkla ilerlesin bebişlerimşz insallah bende cmtsi görürüm
Canimm cok sağol bitanem sende de bekliyorum güzel haberlerini dört gözle takibindeyimmm aslinda ben ultrason fotoğrafı aldım ama atsam buraya hiç göremezsiniz minnacık minnoş

Ayyy maşallah korkma o minik sıkıca tutunmuş sana belli ki git ve onu gör artık kuzum nasıl dayandın ben 1000 i geçtiği gün koşacaktim hastaneye ama daha vardır saniyodum ondan gitmedim Allah kimseye göstermesin isteyene bekleyene versin
Hastaneye gitte yaz buraya bekliyoruz

Teşekkür ederim dayanamazdimda ilk heyecan olunca eşimle gitmek istedim o da covid olunca mecbur onu bekledim, hamdolsun bir sikayetimde yok o yüzden bekleyebildim, ama bugün bende de kasik ağrısı oluyor kizlar azıcık ayakta kalsam da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…