2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
MaşAllah canım.Bende lekelenme çok az oluyor..ultrasona göre bu gun6+1..kalb atışı yeni oluşuyormuş..çok korkuyorum bu lekelenmeden..Senin kanamanın sebebini doktor demedimi?
Bugün daha ayrıntılı konuştuk doktorla. Bazı durumlarda kanama olması iyidir diyor. Anne ile bebek arası beslenmeyi engelliyorsa o noktada kanama olmalıdır aslında diyor. Birçok sebebi varmış bazen plasentanın konumundan da kaynaklanabiliyormus. Net şu yüzdendir demedi. Bir daha olmaz da demiyor. Yine olabilir. Ama geçen sefer de bu sefer de sorun olmadığını gördüm daha da rahatım artık.

Aynen çocukta sorun yoksa..düşünmeye değmez..doktorda güzel anlatmış

Aminn çok teşekkür ederim hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah. Şu an yatıyorum ama işe başlayacağım yakında. Doktorum çalışmamda yurumemde bir sakinca olmadığını söylüyor. Özellikle sordum çalışmasan daha iyi dese baslamayacaktim hiç.

Benimkinin kalp atım hızı belli mi acaba ya anlayamadım alttaki beyaz şey kalp atımı sanırım

Eklentiler

• 16615932517971917962651739853677.jpg
    113 KB · Görüntüleme: 76
Kızlar benim gibi 34 beden olan varsa kapsın bu pant.
Şimdi geldi benimki 161/47 kg yum
Basenim yok. Tam iyi oldu 5-6. Ayıma kadar kurtarır sonrası kış şardonlu taytlara geçeriz zaten. 3. Gebelik olduğu için karnım çok çabuk büyüyor. 2. De 9 haftalıkken 4 aylık gibiydim herkes anlıyordu hamile olduğumu kış olmasına rağmen.

Eklentiler

• B2A77731-8DB4-4A8F-9AEF-8A63E8ECE83A.png
    457,8 KB · Görüntüleme: 80
Valla bu konuyu ben de merak ediyorum :) ama kendi deneyimlerimle oğlumda iştahım çok açıktı hiç bulantım yoktu zaten, hep yedim. Bunda öyle değilim, ondan farklı geçiyo bu gebelik. Merakla bekliyorum sonucu

O zaman hiç sıkıntı yok canım, doktorun en iyi şekilde yönlendirir zaten

Selamlar herkese,

Umarım herkes içine her şey yolundadır
Randevusu yaklaşan var mı kısmetse haftaya bugün benim daha epey var
Merhaba
Bana o kadar uzak geliyor ki randevu tarihim 10 gün var. Bugünü bitirdik diyelim 9 züğürt tesellisi
Öylece bekliyorum sakin sakin bir yanım meraktan kuduruyor ama

Doktorum bana 100 kiloya kadar alabilirsin demişti ama şükür oraya kadar gitmedim. Açıkçası kendimi zorlamiyorum ben 8 gibi kalkıyorum 12de kahvaltı ediyorum aksam 6 gibi de aksam yemeği yiyorum. Maalesef bu hafta iştahım çok açıldı

Öyle bir şeyse ne mutlu bana hep dua ederim ilk başkalarına sonra kendime

Geçmiş olsun kanama alanı ve ya myom gibi bir durum mu var neden bu kadar kanamaniz oluyormus

Valla bu konuyu ben de merak ediyorum :) ama kendi deneyimlerimle oğlumda iştahım çok açıktı hiç bulantım yoktu zaten, hep yedim. Bunda öyle değilim, ondan farklı geçiyo bu gebelik. Merakla bekliyorum sonucu
Erkek bebeklerde bulantı daha az oluyomus sanki kızlar daha cok zorluyomus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…