2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Benimde doktorum red etti ama ben inanmıyorum pek bugun muayenem var ins karindan görülür net bi şekilde onun stresini yaşıyorum

Selam kızlar. Karından ultrasonla yolk salk veya bebeği ilk ne zaman gördünüz? Beta değeriniz neydi?

Merhaba H Hemsiree2e , beni de listeye eleyebilirsiniz,
Yaş 37, SAT 27 Haziran, Düzce, 2. çocuk, kg 79

Yaa kiyamam Ben hiç o kadar rahatsız değilim bugüne kadar sadece 2 kere öğürdum ama yemeklerden tiksiniyorum tam anlamıyla artık canım istemiyor iştahsızm
Aman ole devam etsin kuzum ya fenaydım kaç gündür bgn keyfini çıkarıyorum ilk defa gerçi bgnde kahvaltı yapamadım midem almadı birazdan ogle yemegi yicem

Kızlar benim 17 temmuzdu. 5+4’üm. Karından kese gördü ama içi boş henüz dedi doktor. Beta 25 bin çıktı. Bu normal mi sizce ya? Boş gebelik mi yaşıyorum acaba

Selam kızlar. Karından ultrasonla yolk salk veya bebeği ilk ne zaman gördünüz? Beta değeriniz neydi?
benim beta 176 çıktı birdaha vermedim kan. 6+2 yada 6+ 3 bebeği ve kalp atışını dinlemiştim. bir gün öncesinde devlet bebeği göremedi gel kürtaja dedi

5+4te bebek görünmüyor zaten içinizi ferah tutun. yaklaşık 10 gün sonra inşallah bebek görünecektir
Bebekten ziyade yolk salk falan bekliyodum aslında. O olunca boş gebelik olmuyomuş ya. O da yok henüz. Bi önceki gebelikte 5+6’da vajinal olarak yolk salk görülmüş. Eski kayıtlara baktım da. Ondan biraz endişeleniyorum önceki gebeliğim de olumsuz sonuçlanmıştı ya. Of benim psikolojim çok bozuk ya

Kızlar benim 17 temmuzdu. 5+4’üm. Karından kese gördü ama içi boş henüz dedi doktor. Beta 25 bin çıktı. Bu normal mi sizce ya? Boş gebelik mi yaşıyorum acaba
boş gebelik ihtimali için erken bebek 6+0 civarı gözüküyor kesede. hiç öyle düşünme bir diğer gidişinde görürsün miniğini :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…