2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kızlar bu sabah doktordan geldim. Keseyi gördük ve hafta ile uyumlu. Suan takvime göre 5 + 0 yani tam 5 haftalık, kesenin boyuna göre 5+2 gözüküyor. 2 3 günlük kaymalar normalmis. 2 hafta sonraya tekrar randevu verdi. Kalp atışı ve yolk sac kesesi için. Karbonhidrat yeme şeker yeme diye uyardı. Bir de bir önceki gebeligimde (yine bu forumda da konu açmıştım bunla ilgili😕) gebelik kesem buyumedigi için ve içi boş olduğu için mecburi kurtaj olmustum. Doktorum önlem olarak coraspin verdi ve 32.haftaya kadar kullanmami onerdi.

Herkes kendi doktor deneyimlerini yazarsa birbirimizden birseyler öğreniriz 😇
kaçıncı haftada büyümesi durmuştu canım,
ben de dün gittim 4+6 ölçtü benim hesaba göre 5+1 olmam lazımdı
kese düzgün dedi, ölçümde oynama olabilir dedi seninki gibi
haftaya gel kalbe bakalım dedi

Benim normalde duzensiz ama femara kullandim 2 ay ilk ay 30 gunde regl oldum 13.gun yumurtlamaydi bu ayda yine 13.gun yumurtlamaydi. Benim doktorum 2 hafta sonra dedi o zaman ben 6+6 haftalik olmus olucam insallah. Belki vajinal ultrasonda duyulur doktorun bi bildigi vardir, keseyi gordun mu canim
Evet 4+5 de keseyi gördüm.
Aslında 6. Haftanın sonu daha garanti ama 6+1 de çağırdı inşllah duyabilirim 🙏🏻

Ay bulantılar geliyo mu yoksa :) benim de hiç iştahım yok. Bakalım nasıl geçcek hamilelik sürecimiz bulantılı mı bulantısız rahat mı :)
Benim sabahları oluyo işte yemeklerden sonra da biraz yanma oluyor normaldedr midem hassas cnku ordan vuruyo 😂 insallah rahat hamilelik geçiririz keseyi ve kalp atısınıds duyarsak rahatlıcaz ins

Benim sabahları oluyo işte yemeklerden sonra da biraz yanma oluyor normaldedr midem hassas cnku ordan vuruyo 😂 insallah rahat hamilelik geçiririz keseyi ve kalp atısınıds duyarsak rahatlıcaz ins
Evet en stresli süreç kalp atışına kadar olan. Duysak rahatlarız

Evet 4+5 de keseyi gördüm.
Aslında 6. Haftanın sonu daha garanti ama 6+1 de çağırdı inşllah duyabilirim 🙏🏻
Masallah 🌸 benim doktorum da sanirim garanti olsun diye 2 hafta sonra dedi istersen sende biraz daha bekleyip gidersin garanti olmasi acisindan insallah hayirlisiyla duyariz hepimiz 🙏🙏

Kızlar 23 agustosa randevu alsam keseyi be bebegi görebilir miyim? Dün hamile olduğumu öğrendim adete 2 gün kala.

Hanimlar benimde kan testim pozitif çıktı, 16.93 inşallah sağlıkla ilerler 🥰🙏🏻 doktora ne zaman gitmeliyim. 10 gün sonra keseyi görebilir miyim? Cuma ve pazartesi kan vericem yeniden artışı takip etmek için
Doktora değerin 3000 üstünde çıkınca git canım. Hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin

X