2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
kızlar ne güzel hayırlı komşulara çatmışsınız
benimkinin de pek bir şey diyeceğini sanmıyorum ama işte rahatslızlık vericem diye ben stres yaparım biliyorum
Allahtan üst komşularım yaşlı bir karı koca üstelik biri sağır :dondurma:
Herkes anlayışlı güzel insanlarla karşılaşsın inşallah. Bebek bu sonuçta, kimsenin anlayışsız davranacağını düşünmüyorum canım

Kızlar esenler medipolle görüştüm şimdi. Muayene ücretleri operatör doktor için 250 doçent için 360. Şu anki doğum ücretleri de normal doğum operatörde 3700 doçentte 5100-5900 arasıymış. Sezaryen operatörde 4950 doçentte 6400-7400 arasıymış. Bilginize 😊

kızlarr sat 10 temmuz çarşamba günü doktora gitmiştim minnacık kese göründü karından. salı gününe randevu verdi tam keseyi görebilmek için. 12 ağustosta son bhcg 360 tı bugün baktırdım 6100 çıktı 😍😍😍 5+5 görünüyorum sata göre. inşallah sağ salim keseyi gördüğümde kalp atışı da duyarım salı günü 6+2 olacağım çok heyecanlıyım Allahım sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin bebişlerimizi 😍🥰🥰

kızlarr sat 10 temmuz çarşamba günü doktora gitmiştim minnacık kese göründü karından. salı gününe randevu verdi tam keseyi görebilmek için. 12 ağustosta son bhcg 360 tı bugün baktırdım 6100 çıktı 😍😍😍 5+5 görünüyorum sata göre. inşallah sağ salim keseyi gördüğümde kalp atışı da duyarım salı günü 6+2 olacağım çok heyecanlıyım Allahım sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin bebişlerimizi 😍🥰🥰
Benimde 9 temmuz sat daha hiç gitmedim ins bende perşembe gününe randevu aldım ins sağlıkla kalp atışlarını görüp güzel şeyler duyarız 🤲🤲

günaydınn kızçeler :KK200:

takvime bi baktım ben şok
bizim son günler yahut doğumlar hep Ramazan'a denk geliyorrrr
tüh annem falan yanımda oruçlu bana yardımcı olacak resmen
Günaydın 🤣 ama olaya aymana günaydın kuzum 😂😂
Ben öğrendiğim günden beri sen yemek yaparsın sen şunu yaparsın diye pazarlık halindeyim normal zamanda gelip kalırlardi ama şimdi kocalarini bırakıp gelmez kimse ramazanda ben bu defa başımın çaresine bakiciiiim🙈

kızlar bana bakar mısınız bi moralim cok bozuldu.
15.08 de kesemizi gördük demiştim .
Troid hastasıyım dün sağlık ocağına gidip kan testi verdim bir de beta baktırmak ıstedım. sırası ile değerlerim su sekıldeydi

11.08 : 476
13.08 : 1086
15:08 : 2878 bu 3 tahlili FSM hastanesinde hep aynı saatlerde yaptırdım .

en son 18.08 yani dün yapılan tahlil sonucum : 6952 cıktı bana düşük geldi ama yardımcı olur musunuz

Günaydın 🤣 ama olaya aymana günaydın kuzum 😂😂
Ben öğrendiğim günden beri sen yemek yaparsın sen şunu yaparsın diye pazarlık halindeyim normal zamanda gelip kalırlardi ama şimdi kocalarini bırakıp gelmez kimse ramazanda ben bu defa başımın çaresine bakiciiiim🙈

haahh valla yeni aydım doğru bana günaydın :KK70: :KK70:

kız ben tek başıma naparım mahvolurum sen tecrübelisin oturtursun herşeyi tabi
benimki mecbur gelecek :KK70::KK49:

X