2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Merhabalar sevgili anneler bende 7 haftalik hamileyim 2. Olacak insallah bu forumda baya eskiyim aralik 2017 annesyken simdi tekrar yazmak nasip oldu ara ara araniza katilmaya calisacagim, herkese saglikli bi hamilelik diliyorum
Hayırlı olsun hoş geldiniz. Sağlıkla kucağımıza alalım hepimiz inşallah

evet bunu alıcam inşallah, teşekkür ederim

Günaydın kızlarr

günaydın

yatakta sağa sola dönerken ve ya koltuktan kalkarken benim alt karnım acımaya başladı, zaten orda bi yükselti hissediyorum.
1 bardak su içsem bile davul gibi olurum ben normalde iç karnım büyük değil bence, o yüzden ben davul gibi şişicem gibi geliyor bu bebişle

Gözün aydın canım çok şükür görmüşsün için rahatlamıştır
Çok teşekkür. Tuhaf oldum. Böyle nasıl anlatırım bilmiyorum ama farklı Bi heyecan kapladı içimi. Korkup gittim Bi de doktor da uzan Bi bakalım dedi. Sonra baktı her şey gayet yolunda dedi. Sonra ekranı bana çevirdi bak işte kese burada oluşumu çok iyi hiç bir sıkıntı yok dedi. Bebişin bile oluşmaya başlamış bak dedi. Böyle o odaya korkuyla girmiştim yüzüm böyle asıktı, çıkarken ağrı hala vardı ama ağzım kulaklarımdaydı resmen

Huseyin cengiz

Vajinal muayenenin hüsrana neden olduğunu mu söyledi doktor bu kanıtlandı mı

Hepimiz aynı işte
Sonra satı yakalıyor bebiş kim yazmıştı sen mi
Bu olay benimde 2 defa başıma geldi ikisi de tesadüf olamaz herhalde cnm iki kere ilk muayene de vajinal muayene oldum eve geldim lekelenme oldu ertesi gün yoğun kanama düşük oldu genetik taramalı tup bdbekti muayene de bebegi gorduk kese sekli ve yeri cok guzeldi bebegin kromozmlarinda sıkıntı yoktu progestan kullanıyordum ve kan sulandirici da kullanıyordu m en son ki kurtajimda da düşmedi ama yine vajinal muayene oldum ve ertesi gün yine kanama ile acillik oldum onu düşürmedim ama kalp durmasindan kaybettim simdi bu tabloda ben ilk haftalarda vajinal muayene zararsız diyemiyorum en azından herkes için aynı değil

ne diyim kötü bir tecrübe olmuş
inşallah vajinal muayene ile ilgisi yoktur durumun, çünkü bu ihtimallere rağmen doktorların bunu yapması korkunç.

kızlar günaydın :) bu günler geçip gitmiyor kalp atışı için çatlyacağım orta yerimden:) sabah hcg me baktırdım 1830 olmuş. kalp atısı hcg olarak kaç cıvarlarında ultrasonda görünür hale gelir acaba? ona göre randevu alsam

ne diyim kötü bir tecrübe olmuş
inşallah vajinal muayene ile ilgisi yoktur durumun, çünkü bu ihtimallere rağmen doktorların bunu yapması korkunç.
Sorunca yok diyorlar ama ikisinde de aynı şeyi yaşadım yani tesadüf olamaz bu kadar da o yüzden bende daha kontrole gitmedim bekliyorum ins haftaya karindan herseyi net bir şekilde görürüm

Beta hcg ile anlayamazsın canım. Hafta olarak 6.haftayı geçmesi lazım. Garanti olması için 6+4 6+5 gibi falan git rahat duyulur

Canım kese gözüktü mü sende benim Salı günü beta 280 çıktı pazartesi gitsem gözükür mu diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…