2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Canlar ilk hamileligimde vajinal bakildigi oldu kucukken bi kez, daha sonra buyuyunce de zaten acilma icin bakiyorlar. Ben o konuda hic bi skıntı yasamadım. Bu kadar ciddi bi sonuca sebep olsq bakılmazdı benim fikrim. Bu arada bende bugün kalp atısı icin gdecegim. Geçen hafta kesemiz gözükmüştü💚💙🧡💜

Bu arada hareket etmekten korkan arkadaşlara ithafen yaziyorum. Ilkinde bende sizin gibiydim. Ama bu hamileligim doktora da sorarak karadeniz turu yaptim geldim 2 gun oldu. Cok sukur skıntı olmadı. Cogu zaman unuttum bile hamis oldugumu🙈 2. Nin verdigi rahatlik tamamen. Ama bilseydim oglumda da boyle rahat davranir kendimi uzmezdim💙

Merhabalar sevgili anneler bende 7 haftalik hamileyim 2. Olacak insallah🧿💚 bu forumda baya eskiyim aralik 2017 annesyken simdi tekrar yazmak nasip oldu🎈 ara ara araniza katilmaya calisacagim, herkese saglikli bi hamilelik diliyorum💚
Bende eskiyim oğlum 20 aralık 2017de doğdu ama o zaman 4 ocak doğumu gözüküyordu ocak 2018 grubundaydım. :)

Bu arada hareket etmekten korkan arkadaşlara ithafen yaziyorum. Ilkinde bende sizin gibiydim. Ama bu hamileligim doktora da sorarak karadeniz turu yaptim geldim 2 gun oldu. Cok sukur skıntı olmadı. Cogu zaman unuttum bile hamis oldugumu🙈 2. Nin verdigi rahatlik tamamen. Ama bilseydim oglumda da boyle rahat davranir kendimi uzmezdim💙
Ne güzel bende memlete gitsem mi diye düşünüyorum uçakla 😀 inşallah hep böyle sorunsuz geçer 🥰

Çok katılıyorum :) 2.de bi rahatlık geliyo. Daha doğrusu diğer çocuk da sürekli kucak istiyo falan, onu taşıdıkça da iyice rahatlık geliyo. Allah'a emanetler ❤️

Ben de hamile olduğumu öğrenir öğrenmez tatile gittim.bodrum+datça.yollar genel olarak da bozuktu.ikinci olunca hiç takılmıyor valla 😀😀😀

Çok katılıyorum :) 2.de bi rahatlık geliyo. Daha doğrusu diğer çocuk da sürekli kucak istiyo falan, onu taşıdıkça da iyice rahatlık geliyo. Allah'a emanetler ❤️
Ay evet benim de ilki 23 aylık sürekli kucak istiyor.çok direniyorum amq bazen mecburen taşıyorum.ilkinde çok korkaktım.ilk üç ay evi bile eşime süpürttürüyordum 😀😀

Ay evet benim de ilki 23 aylık sürekli kucak istiyor.çok direniyorum amq bazen mecburen taşıyorum.ilkinde çok korkaktım.ilk üç ay evi bile eşime süpürttürüyordum 😀😀
Benim oğlum 5 yaşında geçen kucağıma almamı istedi alamicam annecim bebek var ya dedim çıkar at onu o zaman dedi 😂😂😂😂 sözde kardeş çok istiyordu 🤣

Bugüne kadar sadece mide kaynaması gibi bir durumla karşılaşmıştım. Bugün sabahtan beri midem çok fena. Tuvalete gittim çıkarmaya ama henüz hiçbir şey yemediğim için sadece su gibi bir şey çıkıyor. Önlemek için önerileriniz var mı? En azından azıcık dursa da kahvaltı namına bir şeyler yesem diye düşünüyorum.
Bir de doktora yazmam gerekir mi sizce?

İlk hamilelik preseslik oluyo gerçekten :) ikincide çocuk peşinde koşmaktan, kucakta taşımaktan hamile olduğunu unutuyo insan 😅

Bugüne kadar sadece mide kaynaması gibi bir durumla karşılaşmıştım. Bugün sabahtan beri midem çok fena. Tuvalete gittim çıkarmaya ama henüz hiçbir şey yemediğim için sadece su gibi bir şey çıkıyor. Önlemek için önerileriniz var mı? En azından azıcık dursa da kahvaltı namına bir şeyler yesem diye düşünüyorum.
Bu gibi durumlarda benim midemi biraz da olsa dindiren tek şey çubuk kraker oluyor

Canım leblebi, tuzlu çubuk, salatalık yiyebilirsin iyi gelir. Bu bulantı işi cok zor ya 🤦🏻‍♀️

X