2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
yani şu hamilelikte o kadar rahatım ki hiç bir şeyi kafama takmıyorum desem yeridir bebekle ilgili.
ama bu testler riskler beni çok geriyor
İster istemez hamilelikte bazı eşiklerde insan strese giriyo. İnşallah bunları da atlatıcaz sorunsuzca

İster istemez hamilelikte bazı eşiklerde insan strese giriyo. İnşallah bunları da atlatıcaz sorunsuzca

yaa evet o günler gelse de bir geçse ..
bazen instagramdan bazı ünlülerin hamilelik haberini alırdık çok geçmeden doğum haberi gelirdi
ya bu insanlar ne çabuk doğuruyor ne çabuk geçti zaman diye şaşardım mesela alişanın karısı
ne ara iki tane çocuk doğurdu falan baya baya ışık hızında geçti
şimdi bizi düşündükçe koskoca bir kış geçecek resmen diyorummm nasıl geçecek diyorum

Karşıdan bakınca zaman çabuk geçiyo ama 3 aydan sonra biz de rahatlarız, hamilelik çabuk geçiyo genel olarak ya :)

O değerler aralığında sana söyler sonuç zaten şu an değer anlamlı olmaz senin için, tepe değerden bir anlam çıkaramayız bizim o değere girmediğimiz süreçte
Nifty bir tür 4-5 çeşit hastalık inceleniyor ya da kromozaml sorun, nifty sonuç veren bir test diye biliyorum ben

Kızçeler günaydın. Bugün randevusu olanlar bizi ayrıca bilgilendirirse sevinirim. Özellikle G Gzmyts53 senle aynı gibiyiz senden güzel bir kese ve kalp atışı bekliyorum Allahın izniyle. Bende yarın gideceğim çok heyecanlıyım. Biraz önce beta baktım 3472 çıktı değerim. 8 ağustosta 129,, 10 ağustosta 324tü. Bugün 17 ağustos ve 3472 çıkmış sanırım artışı iyi diyebilir miyiz?

Günaydın güzel anneler Bana günaydın yok çünkü ben aslında hiç uyanmıyorum Benim gibi olan var mı? Gözümü açamıyorum, sürekli uykum var, ev kedisi gibi aralıklı bir şekilde 15 saat falan uyuyorum ve çok halsizim. Bulantılarını yazmış herkes ama uyku ve halsizlik yok mu kimsede?

Ben ben
Baska hic belirtim yok benim sadece uyku
Ama uyuyamıyorum çünkü kızım izin vermiyor canı sağolsun geçecek 2. Trimesterda enerjik olacağız

Aynı durumdayım o kadar çok uykum var ki gözümü açamıyorum. Bende diyom milletin midesi bulanır benim uykum geliyor. Annemde diyo senin hep uykun var . Ama gerçekten normal halimden daha fazla. İşe kalkarken sabahları önceden hemen kalkardım. Şimdi gözkapaklarım acıyor resmen.

Ben ben
Baska hic belirtim yok benim sadece uyku
Ama uyuyamıyorum çünkü kızım izin vermiyor canı sağolsun geçecek 2. Trimesterda enerjik olacağız

Sabah beş buçuk altı gibi uyanırım ben normalde, o saatte işim olduğundan da değil alışkanlık. Severim erken kalkmayı. Uykuya düşkünlüğüm hiç yoktur. Şu an işi gücü aksatacak derecede bir tembelliğim var. Hiçbir şey yapmak istemiyorum. Çayın altını kapatmaya mutfağa kadar kalksam başım dönüyor gözüm kararıyor. Allahtan mesaili işim yok, kendi işimi yapıyorum ama acayip işe yaramaz hissetmeye başladım. Eşim de diyor ki yattığın yerden dev hizmet veriyosun sen insan yapıyosun içeride boşver yat yine de biraz garip geliyo bu durum. Bugün bir eğitim bir toplantı kaçırdım, yatıyom umarsızca

Uyku bende di çok var canım. Ki ben hiç uykuyu sevmeyen biriyim, geç yatıp erken kalkarım hep. Ama erken uykum geliyo akşamları.
Ama diğer hamileliğimle karşılaştırınca bunda biraz daha az uykum geliyo. Oğlumda sürekli uykum vardı çok şaşırıyodum o zaman bu duruma :)

Çok heyecanlı ilk kontrol bi de güzel haberlerle gel canım

Kalp atışını duyamayabilirim ama duysam cok güzel olur tabi çıkınca yazarım muhakkak. Artış da gayet güzel

Ne fena ama böyle de ya. Kolumu kımıldatmak istemiyorum. Temizlik falan hak getire. Yalnız toparlıyorum elimden geldiği kadar, robot süpürge çalıştırıyorum bir de yemek hazırlıyorum. Kocaya yıktım bütün işi. Akşam eve gelip balkon yıkıyor, koltuk süpürüyor adam benim yüzümden. Bu geçer mi ya ikinci trimesterde inşallah?

Uyku hemde fena sabah işe ztn zor kalkıyorum işten geliyorum direk 9 gibi 2 saat koltukta sızıyorum sonra eşim kaldırıyo hop yataga gene bayılıyorum

Uyku hemde fena sabah işe ztn zor kalkıyorum işten geliyorum direk 9 gibi 2 saat koltukta sızıyorum sonra eşim kaldırıyo hop yataga gene bayılıyorum
Ayynı, sabah sekizde kalktım kahvaltıdan sonra sızmışım yine. Uyanıyorum fırın gibi yine uyuyorum. Ki akşam 12’de yatıp sabah 6 dedi mi kalkan insanım normalde.

Ayynı, sabah sekizde kalktım kahvaltıdan sonra sızmışım yine. Uyanıyorum fırın gibi yine uyuyorum. Ki akşam 12’de yatıp sabah 6 dedi mi kalkan insanım normalde.
Ben normaldede uykuyu severdim smdi cok zor olsun valla bunlar artık tuzu biberi göbüşler cıksın artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…