2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Ya ahahah bende ole her sabah kalkıyorum diyorum annene hatırlat günaydın de 10 dk sonra öğürttürüyo valla mutlu oluyorum ahahah😂😂
Bak ne güzel varlığına Bin şükür ❤️
Ya benim çok uzun süre olmadi korunmayali siz daha cok beklemissiniz 2-3 ay olmustu ki korunmayali ben bi doktora gittim,doktorlar cok kötü yumurtalarin hemen hemen tup bebek dediler, gittiğim doktorların hepsi de öyle dedi 4 ude ama bebek isi tamamen nasip işi işte Rabbım verdi mucizelerimizi hamdolsun binlerce kez , Rabbim isteyen herkese versin hayirlica, çünkü olmayacak hissini yaşamayan bunu duymayan anlayamıyor, anneme bile dedim çünkü hep ne abartıyorsun olur modundalardi, bakın doktor böyle dedi diyorum, inanmıyorlarda, şimdi olduya biz sana demiştik diyorlar ama ne çektiğimi ben bilirim
İşte yazması bile o kadar kolay geliyor ki insana ama yaşaması çok başkaa 🤗 çok şükür herşeye vala Rabb'im verdi inşallah devamını da hayırlısıyla yaşarız kucağımıza alıp öpüp koklamak nasip olur 😍🤩💕

Bak ne güzel varlığına Bin şükür ❤️

İşte yazması bile o kadar kolay geliyor ki insana ama yaşaması çok başkaa 🤗 çok şükür herşeye vala Rabb'im verdi inşallah devamını da hayırlısıyla yaşarız kucağımıza alıp öpüp koklamak nasip olur 😍🤩💕
İnşallah İnşallah, sağlıkla mutlulukla ilerlesin gebeliklerimiz😍🌸

Ya benim çok uzun süre olmadi korunmayali siz daha cok beklemissiniz 2-3 ay olmustu ki korunmayali ben bi doktora gittim,doktorlar cok kötü yumurtalarin hemen hemen tup bebek dediler, gittiğim doktorların hepsi de öyle dedi 4 ude ama bebek isi tamamen nasip işi işte Rabbım verdi mucizelerimizi hamdolsun binlerce kez , Rabbim isteyen herkese versin hayirlica, çünkü olmayacak hissini yaşamayan bunu duymayan anlayamıyor, anneme bile dedim çünkü hep ne abartıyorsun olur modundalardi, bakın doktor böyle dedi diyorum, inanmıyorlarda, şimdi olduya biz sana demiştik diyorlar ama ne çektiğimi ben bilirim
Normalde sağlıklı bir çiftin 1 yıl sürebiliyormuş, o nasıl bir doktor anlamadım...2-3 ay bir şey değil yani. Ultrasona göre mi yumurtan kötü dedi yoksa AMH testi sonucundan mı?

kızlar bana da doktor test falan yaparak vermedi o dvitamini folik asit ve progesteronu
Otomatik verdi. Kanamam yok progesteron kullanmayı bıraktım valla gerek var mı I ipti ciğim😃

D vitaminini de güneşten alıyorum diye bıraktım bi folik asit alıyorum işte
Bence başlamadıysanız tahlili beklemeden bi folik asit başlayabilirsiniz
Canım benim de iki damla pembe akıntım oldu 1 sefer doktorum o yüzden 10 gün progestan başladı test yapmadan. Kalp atışını duyunca bıraktık kanama alani yok diye
D vitaminini ben hep kullanıyordum normal zamanda da
Folik asit de kullanıyorum.

Yaaa bende sizin gibi bu ay tedaviye başlayacaktım ve 4 yılin sonunda mucizem geldi buldu beni ve aynı şekilde acaip korkuyordum o ignelerden geceleri ben nasıl yapcam iğneleri diye uyku tutmazdi 😢😢 o yüzden kolay değil anne olmak 🥰🤰 bizi yormadan geldiyse her haliyle baş göz üstüne 🤲❣️❤️ olumlu bakalım herşeye birazda neyden korksak o geliyor başımıza o yüzden rahat olcaz Rabb'im kolaylığını verir 🌹🌹🧿
Senin yaşında çok küçükmüş kuzum ya
Daha 26 yaşındasın ve 4 senedir çocuk istiyormuşsun. Neyse ki yaştan dolayı kredin varmış
Allahta nasip etti 🪬🪬🙏🏻🙏🏻
30dan sonra insanın hiç tahammülü olmuyor
Kaç senedir evlisin?

Ben hamile kalmadan başlamıştım folik asite. Sandım ki ötekileri test yaparak verdi 🙄

Bu arada bi sorum olacak. Dr bi şey demedi fakat bu süreçte cinsellik yaşanmasında bir sakınca var mı? Yoksa dikkat mi edilmeli yeni olduğu için. İnternette sorun olmaz denmiş ama bazı arkadaşlarıma drlar önlem amaçlı 1 ay bir şey yapmayın diye önermiş. Bunları duyunca sizlere de sormak istedim 😬
Ben bunda sormadım ama oğlumda doktor 3 ay önermiyorum riske atmayalım dedi. Bunda da 3 ay ben no :)

Merhabalar, ben de bugün keseyi görenlerdenim 5+3 olduk🥰 Doktorum bana kalp atışını duyana kadar ilişki yok dedi. Tatile de gideceğiz denk geldi denize girebilir miyim dedim denize girebilirsin ama havuz için yasak dedi kızlar enfeksiyon riski varmış
Merhaba canım hoş geldin buraya 🥰 çok şükür sağlıkla büyüsün hep ❤️

Selam herkese, ben de aranıza katılıyorum :) 34 yaşındayım, inşallah bu ilk çocuğumuz olacak. Bugün kalp atışını gördük, 6 hafta 2 günmüş, 5.6 mm falandı. Umarım herkesin hamileliği sorunsuz geçer.
Hoş geldiniiz, hayırlı olsun hep sağlıkla büyüsün, sağlıkla kucağımıza alalım inşallah hepimiz ❤️

Senin yaşında çok küçükmüş kuzum ya
Daha 26 yaşındasın ve 4 senedir çocuk istiyormuşsun. Neyse ki yaştan dolayı kredin varmış
Allahta nasip etti 🪬🪬🙏🏻🙏🏻
30dan sonra insanın hiç tahammülü olmuyor
Kaç senedir evlisin?
Evet yaş avantaji vardı çok şükür 😍 4 yıldır evliyim ilk ay korunmuştm sadace eşim hep dio o ilk ayın lanetiydi bizi bırakmadı 🤣🤣 30 dan sonra da çok sorun değilmiş 35 den sonrası zorluyormus tabi herşey nasip kısmet 🌸 çok şükür gerçekten bu günleri görmek nasip oldi ama inanır mısın keseyi görmeme rağmen ben halen hamile olduğuma inanamıyorum mucize benim için gerçekten büyük mucize ❤️🧡💛💚

Evet yaş avantaji vardı çok şükür 😍 4 yıldır evliyim ilk ay korunmuştm sadace eşim hep dio o ilk ayın lanetiydi bizi bırakmadı 🤣🤣 30 dan sonra da çok sorun değilmiş 35 den sonrası zorluyormus tabi herşey nasip kısmet 🌸 çok şükür gerçekten bu günleri görmek nasip oldi ama inanır mısın keseyi görmeme rağmen ben halen hamile olduğuma inanamıyorum mucize benim için gerçekten büyük mucize ❤️🧡💛💚
Benim şaşırdığım ben 32 yaşında ancak bebek sahibi olma kararını zor bela aldım sen 22 yaşında nasıl bu kadar hevesliydin 😂😂
Sana ve cesaretine şapka çıkarıyorum🧿😃🥰🥰
Sağlıkla kucağına almanı diliyorum🙏🏻

30 yaşından sonra bazı şeyler ha 30 ha 35 gibi geliyor insana, hiç farketmiyor biliyormusum o aralık şıpp diye geçiyor.
Bir 30 plus olarak Çok şükür ben bebek için çok beklemeyenlerdenim 😇

Normalde sağlıklı bir çiftin 1 yıl sürebiliyormuş, o nasıl bir doktor anlamadım...2-3 ay bir şey değil yani. Ultrasona göre mi yumurtan kötü dedi yoksa AMH testi sonucundan mı?
Canim amh 0.8 cok kötü değil ama yumurtalarim ocak ayında 5 tane mart ayında sadece 2 taneydi, bende acele ediyorlar diye cok doktora gittim bi sene bekle desinler diye, hacettepe de doktor hormonlarima bakıp bu degerler ile en az bi sene dene öyle gel ama gelmişken bi yumurtaliklarina bakayim dedi görünce aaa cok kötü hemen tup bebek cok az yumurtan var dedi , sonra 2 prof a gittim 2 side hemen tup bebek yapalım yumurta az dedi, hatta doktorlarin bu tepkisin duyunca dedim benim yumurtalar heralde olgunlasmiyorda bi ara yumurtlama testi ile denedim hakkaten yumurtlmadigim aylarda oldu, ama öyle böyle derken tup bebek hep ertelendi sonra kendi oldu cok şükür ...

Benim şaşırdığım ben 32 yaşında ancak bebek sahibi olma kararını zor bela aldım sen 22 yaşında nasıl bu kadar hevesliydin 😂😂
Sana ve cesaretine şapka çıkarıyorum🧿😃🥰🥰
Sağlıkla kucağına almanı diliyorum🙏🏻

30 yaşından sonra bazı şeyler ha 30 ha 35 gibi geliyor insana, hiç farketmiyor biliyormusum o aralık şıpp diye geçiyor.
Bir 30 plus olarak Çok şükür ben bebek için çok beklemeyenlerdenim 😇
İnşallah inşallah hepimiz gönül rahatlığıyla alırız kucağımıza minnakları 🧿🙈
Hahahaha teşekkür ederim 😃🧡 Ya aslında Cesaret değilde eşim Cok istiyordu abisinin 13 yıldır çocuğu olmuyor oda hep Kendi için korkuyordu bir an önce yapalım istiyordu 😐 bide ben evliliğimin 4. Ayında kist ameliyatı oldum bir yumurtalığm alındı bende korkmaya başladım biraz biraz ya olmazsa diye o yüzden erkenden başladık çocuk beklemeye 🤗
Ne güzel işte hiç uğraştırmamis sizi yanlış anlamayın kesinlikle lafım size değil ama hemen anne olcam diyip hemen hamile kalanlar ne kadar şanslı olduklarını hiç bilmiyorlar 🦋

Şimdilik ne yemeden önce ne yedikten sonra mide bulantım olmuyo inşallah hiçbi zaman olmaz. Aksine yemek yemeyi bayram havasında karşılayıp her yiyeceğe ayrı saygı ve sevgi duyuyorum 😅 tek sıkıntım birazcık bile aç kalsam göz kararmalı ayılıp bayılmalı sinir harbi gelmesi soldan soldan 😅 yemek saati gecikince dün haberlerde çıkan delibal yiyip bayılan ayı gibi bırakıyorum kendimi bi köşeye 😮‍💨🤣
Bugün bu ayıya cok güldüm ya😂

Ben de şöyle bir durum yaşıyorum ama ne olduğunu bilen var mı kızlar

Sabahları oldukça aç uyanıyorum ama öyle bir açlıkki midem eriyor sanki bütün enerjim çekiliyor ve bayılacak gibi hissediyorum.

Ben sabah açlığı yaşayan bir insan değildim ama bu yaşadığım açlıktan da öte bir durum. Hatta sadece sabahları değil gerçekten çok acıktığım zaman bunu yaşıyorum bıraksalar sanki bayılıcam??
Ben de öylrrre

Bugün bu ayıya cok güldüm ya😂
İnşallah inşallah hepimiz gönül rahatlığıyla alırız kucağımıza minnakları 🧿🙈
Hahahaha teşekkür ederim 😃🧡 Ya aslında Cesaret değilde eşim Cok istiyordu abisinin 13 yıldır çocuğu olmuyor oda hep Kendi için korkuyordu bir an önce yapalım istiyordu 😐 bide ben evliliğimin 4. Ayında kist ameliyatı oldum bir yumurtalığm alındı bende korkmaya başladım biraz biraz ya olmazsa diye o yüzden erkenden başladık çocuk beklemeye 🤗
Ne güzel işte hiç uğraştırmamis sizi yanlış anlamayın kesinlikle lafım size değil ama hemen anne olcam diyip hemen hamile kalanlar ne kadar şanslı olduklarını hiç bilmiyorlar 🦋
İyi yapmışsın
Düşününce hepten kalkışılması zor bir karar olarak insanın kafasını kurcalayıp duruyor 😃
Bundan sonra evinizden bebek sesleri hiç eksik olmasın inşallah kapıyı açtın devamo da gelir 😇🧿🧿🙏🏻🙏🏻🙏🏻💝💝💝🎈🎈🎈

Evet bu forumda okudukça gerçekten şükredilmesi gereken bir durum diye düşündüm ben de ..
Tabi Nasip kısmet işi
Umarım sonu da güzel olur 💝💝

Ben hamile kalmadan başlamıştım folik asite. Sandım ki ötekileri test yaparak verdi 🙄

Bu arada bi sorum olacak. Dr bi şey demedi fakat bu süreçte cinsellik yaşanmasında bir sakınca var mı? Yoksa dikkat mi edilmeli yeni olduğu için. İnternette sorun olmaz denmiş ama bazı arkadaşlarıma drlar önlem amaçlı 1 ay bir şey yapmayın diye önermiş. Bunları duyunca sizlere de sormak istedim 😬
Bana doktor çarşamba günü iki hafta ilişki yok sonra gündelik hayatımıza ufak ufak devam edebiliriz dedi. Benim istisnai bi durum var kese altında kanama var o yüzden muhtemelen yasakladı ama kalp atışını duyana kadar beklemekte fayda var diye düşünüyorum ben de. 👍🏼

X