2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
O konu benim de kafamı karıştırıyor daha kimseye söylemedim nasıl söyleyeceğimi de bilmiyorum. Eğer doğumgününde sürpriz yapmak istiyorsan bu hevesini tamamla derim ben şu an kaç beta hcg?
şimdi şöyle;
25 temmuzda 84 tü doktor dedi ki 27 temmuzda 160 olmalı
27 temmuz'da gittim 225 çıktı, fazla artmış
yine de ben 2 katı artış üzerinden hesap yaptığımda önümüzdeki salı-çarşambaya denk geliyor.
ama keseyi görmek bebek var demek değilmiş ki bir de kalp atışı varmış
kalp atışını duymadan bebek geliyor demelimiyiz ailemize bilemedim

Merhaba kızlar. Bugün biraz kahverengimsi lekelenmem oldu çok gerildim normal mi acaba. Benim bata daha 3 gün var erken öğrendim biraz adetim gelir diye korkuyorum biraz

Birde bazen adet olacakmış gibi hissediyorum. 2. Hamileliğim aslında ama üstünden çok zaman geçince unutmuşum herşeyi

Genelde kalp atışı bekleniyor ama bu kişisel bir karar. Pozitife odaklanıp Asla kötü ihtimalleri düşünmeme fikrini benimsesem bile dünyanın binbir türlü hali var diyerek çekirdek aile dışındaki insanlarla paylaşmak için sabırlı olmak mantıklı geliyo. Yolunda gitmeyen bir durum olduğunda insanların sorması iyi niyetle de olsa meraktan da olsa yıpratıcı olabilir diye düşünüyorum. Ama ben annem ve kızkardeşimin mutluluğumda da üzüntümde de kelimeleri seçerek konuşacaklarına ve beni iyi tanıdıklarına kısacası kırmayacaklarıma emin olduğum için onlarla paylaşmak niyetindeyim. Eşimin annesini de kendi annemden ayırmam dünya tatlısı iyi kalpli biridir ama duygusal ve bize karşı fazla anaç olduğu için onunla paylaşmak için bir hafta daha beklemeyi düşünüyorum.

Merhaba kızlar. Bugün biraz kahverengimsi lekelenmem oldu çok gerildim normal mi acaba. Benim bata daha 3 gün var erken öğrendim biraz adetim gelir diye korkuyorum biraz
İmplantasyon kanaması olabilir hcg artışı için kan testini iki gün arayla tekrarlarsanız normalliği gözlemlenebilir sanırım. Genelde yerleşme kanaması reglle karıştırılıyor ve paniğe yol açabiliyor. Umarım bebeğinizin tutunma belirtisidir

Sadece kaset test yaptım ben ilkinde silik çıkmıştı ertesi gün yaptığım ikincisinde belirgin çıktı biraz ücra bi yerdeyim sağlık ocağı falan yok kanda veremedim memlekete gidecez 5 gün sonra gergince onu bekliyorum inşallah yerleşme kanamasıdır..
yerleşme kanaması olamaz mı?
Aslında öyle olduğunu düşünüyorum 1 hafta önce de böyle olmuştu test yapınca silik çizgiyi görmüştüm ama işte insan biraz panikliyor

Çok güzel dusunmussun canım; yani o zaman çarşamba gidersen keseyi görürsün inşallah bir şansını dene olmadı dönünce tekrar gidersin

Benim battan 4 gün önce yerleşme kanaması gelmişti. Ama açıkçası ben testi bat 3 gün geçince yaptım o yüzden bilemiyorum. Yerleşme kanaması olduktan 2-3 gün sonra idrarda çıkar dediler bana. Kan vermiş miydiniz?

Kan vermedim henüz maalesef sağlık ocağı yada yakınımda hastane yok kızımda da battan 1 hafta falan önce öğrenmiştim ben aslında kaset testte.. Şuan benimde 3 günüm var bat için.. 2 test yaptım ikiside pozitifti bir daha mı yapmalıyım acaba

Selam kızlar bende tahminlere göre nisan annesi olacağım ama sanırım benimki geç döllenme de olabilir çünkü hcg değerim günüm 1 gün geçti ve 112 cıktı düşük yani önümüzdeki hafta doktora görüneceğim bakalım neler bekliyor bizi

Bence gerek yok tekrar kaset teste farklı birsey söylemiyor, bat i bekleyin kontrolünuze gidersiniz eğer lekelenme devam ederse doktora görünürdum ama ben sizin yerinizde olsam.

Gözünüz aydinsağlıkla ilerlesin inşallah

Eğer elinizde test varsa bence yapın test koyulasma durumuna bakarsınız

Eğer elinizde test varsa bence yapın test koyulasma durumuna bakarsınız
Elimde yok ama alabilirm test tekrarlayım en iyisi..
Bence gerek yok tekrar kaset teste farklı birsey söylemiyor, bat i bekleyin kontrolünuze gidersiniz eğer lekelenme devam ederse doktora görünürdum ama ben sizin yerinizde olsam
Ne zaman gitmeliym sizce kaçıncı 5. Haftada sadece kese görünür heralde

Elimde yok ama alabilirm test tekrarlayım en iyisi..

Ne zaman gitmeliym sizce kaçıncı 5. Haftada sadece kese görünür heralde
Benim betam dün 1000 uzeri çıktı bi tanıdık doktor var ona sorduk pazartesi git dedi ama heralde vajinal muayenede ancak görünür kese.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…