2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Genelde kalp atışı bekleniyor ama bu kişisel bir karar. Pozitife odaklanıp Asla kötü ihtimalleri düşünmeme fikrini benimsesem bile dünyanın binbir türlü hali var diyerek çekirdek aile dışındaki insanlarla paylaşmak için sabırlı olmak mantıklı geliyo. Yolunda gitmeyen bir durum olduğunda insanların sorması iyi niyetle de olsa meraktan da olsa yıpratıcı olabilir diye düşünüyorum. Ama ben annem ve kızkardeşimin mutluluğumda da üzüntümde de kelimeleri seçerek konuşacaklarına ve beni iyi tanıdıklarına kısacası kırmayacaklarıma emin olduğum için onlarla paylaşmak niyetindeyim. Eşimin annesini de kendi annemden ayırmam dünya tatlısı iyi kalpli biridir ama duygusal ve bize karşı fazla anaç olduğu için onunla paylaşmak için bir hafta daha beklemeyi düşünüyorum.
benim de zaten şu an paylaşmayı düşündüğüm tek kişi annemle babam. Onlarla da 15 gün birlikte tatil yapacağımız için bilmeleri gerekebilir diye düşündüm. Önümüzdeki haftalar hangi süreçleri getirir bilemiyorum çünkü. Ayrıca babacımında doğum günü olduğu için oraya güzel bir sürpriz kondurayım dedim. ♥
Çok güzel dusunmussun canım; yani o zaman çarşamba gidersen keseyi görürsün inşallah bir şansını dene olmadı dönünce tekrar gidersin
keseyi de kalp atışını da görme zamanı da gelse de rahatlasak artık ya.
Selam kızlar bende tahminlere göre nisan annesi olacağım ama sanırım benimki geç döllenme de olabilir çünkü hcg değerim günüm 1 gün geçti ve 112 cıktı düşük yani önümüzdeki hafta doktora görüneceğim bakalım neler bekliyor bizi😊😊
merhaba tebrikler hayırlı olsun ♥
benimde adetim 2 gün geçmişti 3.gün test yaptırdığımda 84.99 çıkmıştı. 2 gün sonra da 255'e yükseldi.
benimki de geç döllenme gibi hissediyorum, bu bir sorun teşkil ediyor mu
kızlar bende 2 gün arayla 50,111,275 çıktı kanım batı 1 gün geçti şuanz daha kan vereyim mi yoksa direk haftaya doktora mı gideyim.
direkt haftaya doktora git 3 kez yükselme yakalamışsın.
Arkadaşlar selam. Hamile olduğumu dün öğrendim😍 kısmetse ins nisan annesi olacağım☺️ Aranıza katılmaya geldimm💕
merhaba, tebrik ederimm sağlıkla inşallah ♥

G gebelikyolunda sen mart anneleri grubunu da okuyorum demiştin acaba orda keseyi gördüğü halde kalp atışı olmayan kişiler oldu mu?

bu işin istatistiği nasıl acaba ya
şu kalp atışını da duysam hamileyim dicem rahatlıcam şimdi hep birşeyi bekleme

benim de zaten şu an paylaşmayı düşündüğüm tek kişi annemle babam. Onlarla da 15 gün birlikte tatil yapacağımız için bilmeleri gerekebilir diye düşündüm. Önümüzdeki haftalar hangi süreçleri getirir bilemiyorum çünkü. Ayrıca babacımında doğum günü olduğu için oraya güzel bir sürpriz kondurayım dedim. ♥

keseyi de kalp atışını da görme zamanı da gelse de rahatlasak artık ya.

merhaba tebrikler hayırlı olsun ♥
benimde adetim 2 gün geçmişti 3.gün test yaptırdığımda 84.99 çıkmıştı. 2 gün sonra da 255'e yükseldi.
benimki de geç döllenme gibi hissediyorum, bu bir sorun teşkil ediyor mu

direkt haftaya doktora git 3 kez yükselme yakalamışsın.

merhaba, tebrik ederimm sağlıkla inşallah ♥
Çok teşekkürler💕

G gebelikyolunda sen mart anneleri grubunu da okuyorum demiştin acaba orda keseyi gördüğü halde kalp atışı olmayan kişiler oldu mu?

bu işin istatistiği nasıl acaba ya
şu kalp atışını da duysam hamileyim dicem rahatlıcam şimdi hep birşeyi bekleme
Boş ve dış gebelik geçiren okudum galiba. Bence hiç stres yapmayın ilk gebeliğimde kalp atışını da duydum 2 hafta sonra kalbi durdu alınmak zorunda kaldı. Şuan hep güzel ilerleyecek diye pozitif yaklaşıyorum. Süreç gerçekten stresli doğana kadar hep acaba.

Boş ve dış gebelik geçiren okudum galiba. Bence hiç stres yapmayın ilk gebeliğimde kalp atışını da duydum 2 hafta sonra kalbi durdu alınmak zorunda kaldı. Şuan hep güzel ilerleyecek diye pozitif yaklaşıyorum. Süreç gerçekten stresli doğana kadar hep acaba.
bi de onlar mı var aman tanrım :KK43: kaybınız için çok üzüldüm
bu işin sonu yok demek ki akışa bırakmam pozitif enerji yollamam ve her şey netmiş gibi hamile olduğuma inanmam gerekiyor anladım.

bi de onlar mı var aman tanrım :KK43: kaybınız için çok üzüldüm
bu işin sonu yok demek ki akışa bırakmam pozitif enerji yollamam ve her şey netmiş gibi hamile olduğuma inanmam gerekiyor anladım.
Çocuğun hareketlerini hissetmeye başladıktan sonra telaş biraz azalıyor. Ama evet ilk 4 ay genelde telasli geçiyor. Aklınıza kötüyü getirmeyin ben bundan önce 2 kimyasal geçirdim. Şu an her gün test yapıyorum deliricem ama sonuçta 1 tane de kızım var yani ne olacağı belli olmuyor inşallah hepimizin süreci sağlıkla devam etsin

Çocuğun hareketlerini hissetmeye başladıktan sonra telaş biraz azalıyor. Ama evet ilk 4 ay genelde telasli geçiyor. Aklınıza kötüyü getirmeyin ben bundan önce 2 kimyasal geçirdim. Şu an her gün test yapıyorum deliricem ama sonuçta 1 tane de kızım var yani ne olacağı belli olmuyor inşallah hepimizin süreci sağlıkla devam etsin
amin inşallah ♥

haftaya kese görünümlerinin müjdesini veririz umarım birbirimize

Allahim bunu sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin, inşallah bizlerede🌸 kimyasal hemen anlaşılır mı yada ne zaman netleşir olmadigi,beta için fln bir kriteri var mi acaba sadece artma yeterli mi

Allahim bunu sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin, inşallah bizlerede🌸 kimyasal hemen anlaşılır mı yada ne zaman netleşir olmadigi,beta için fln bir kriteri var mi acaba sadece artma yeterli mi
Kimyasal için bat.ın üstünden 1 hafta geçtiği halde yükseliş olması lazım.
Benim battan 3 gün sonra düşmeye başlıyordu değerim idrar testlerinde de siliniyordu.

amin inşallah ♥

haftaya kese görünümlerinin müjdesini veririz umarım birbirimize
Ben sonraki haftasonu gitmeyi düşünüyorum 6+5 gibi bakalım hayırlısı ile inşallah hepimiz mutlu haberler alırız

Kimyasal için bat.ın üstünden 1 hafta geçtiği halde yükseliş olması lazım.
Benim battan 3 gün sonra düşmeye başlıyordu değerim idrar testlerinde de siliniyordu.
Teşekkür ederim , Allah korktuğumuz yerlere uğratmasın, sanırım en güzeli batı beklemek acele etmemek ben 5 gün önce öğrendim battan beklemek zor oldu hala tedirgin oluyorum o yüzden.

Teşekkür ederim , Allah korktuğumuz yerlere uğratmasın, sanırım en güzeli batı beklemek acele etmemek ben 5 gün önce öğrendim battan beklemek zor oldu hala tedirgin oluyorum o yüzden.
Maşallah benim battan 5 gün önce hayatta belli olmazdı :)
İnşallah sağlıkla kucağımıza alalim bu bebisleri

Muhtemelen erken dollenmis benim zaten adet aralıklarında 27 gün fln, betada yüksek çıkıyor, önden gidiyor, ikizden korkarak😅
Hadi hayırlısı benim de 27 gün sürüyor döngüm ama ben bat 2 gün geçene kadar bekledim 2 kez kimyasal geçirince 🙈 ama yine de korku bitti mi hayır 😄

X