2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

İnşallah kanda güzel değer görmek nasip olur düşündüğümüz gibidir teşekkür ederim çok

İnşallah kanda güzel değer görmek nasip olur düşündüğümüz gibidir teşekkür ederim çok
Sen çok stres yapıyorsun her sayfada görüyorum seni bu kadar yıpranma ne sana iyi gelir ne karnındakine biraz sabırlı ol binbir türlü yollardan geçen insanlarız yapma bunu kendine dur sakin kal biraz.

Sen çok stres yapıyorsun her sayfada görüyorum seni bu kadar yıpranma ne sana iyi gelir ne karnındakine biraz sabırlı ol binbir türlü yollardan geçen insanlarız yapma bunu kendine dur sakin kal biraz.
Ay evet ya çok heyecanlanıyorum 1 buçuk yıldır bekliyorum ve çok zorlu oldu bizim için emek verdik herkes gibi.. Gece 3-merhaba te şehir dışına gidip geldik hastane için. Ama biliyorum benimle miniğim ya

Ay evet ya çok heyecanlanıyorum 1 buçuk yıldır bekliyorum ve çok zorlu oldu bizim için emek verdik herkes gibi.. Gece 3-merhaba te şehir dışına gidip geldik hastane için. Ama biliyorum benimle miniğim ya
Böyle pozitif ol biraz olmasada vardır bir bildiği mevlanın ben 8 sene sonra kavuştum ne yollar ne yıllarım gitti umutsuzdum bu süreçte bir sürü sıkıntı atlattım iyi değildim yani ama nasipte varsa oluyormuş demekki

Beklemeyi deneyeceğim. Buradan takip ettiğim kadarıyla Gebelik varsa da 7.günden sonra kan testinde çıkıyor. O yüzden 7.gün tekrar denerim

Reactions: ztt
Beklemeyi deneyeceğim. Buradan takip ettiğim kadarıyla Gebelik varsa da 7.günden sonra kan testinde çıkıyor. O yüzden 7.gün tekrar denerim
Ben transfer den 1 hafta sonra kan verdim çıktı benim doktorum 1 hafta sonra ver demişti senin doktorun ne zaman söylemişse o zaman yap

Hadi ya benim 13+2 qunluk olcak pazartesi günü inşallah birşey der ya sen neden perinotoloji bölümü için randevu aldım sadece ikili test içinmi
İkili test için gidicem canım doktorlar tüp bebek bile olsa yapılmasını öneriyor bende yaptırmak istiyorum

12.gün ve 14.gün kan vermemi söyledi. Ama haksızlık bu neye göre belirleniyor bekleme süreleri bilginiz var mı ?
Benim doktorum 1haftada çıkar diyor bazı doktorlar iki haftaya yakın bekleme süreci veriyorlar neye göre oldugunu bilmiyorum canım ya ilk ogrendigimde kan değerim 48.02 bence sen zamanını bekle erken yaparsın varsada çıkmaz üzülürsün gününde öğrenmek en iyisi

Reactions: ztt
Kızlar selam normalde 9+1 dim bebek üç gün önden gitmesine rağmen bu gün doktor kontrolünde 10 haftalık olduğumuzu öğrendim ama her şey yolunda dedi doktor haftaya tekrar gel ense kalınlığına bakalım dedi bende uygulamayıda güncelledim artık başına gelen var mı sizin doktorlarınız ne diyor bu konuda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…