2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar selam normalde 9+1 dim bebek üç gün önden gitmesine rağmen bu gün doktor kontrolünde 10 haftalık olduğumuzu öğrendim ama her şey yolunda dedi doktor haftaya tekrar gel ense kalınlığına bakalım dedi bende uygulamayıda güncelledim artık başına gelen var mı sizin doktorlarınız ne diyor bu konuda 😇
Bende aynı oldu uygulama önden gitti ama ben 10 kasımdan heseplamıştım tüp bebek hrmşiresi 12 kasımdan baz almışlar şimdi hamd olsun doktorda da uygulamada da düzenledim 8+4 diye gidiyoruz bizde sağlıklı olsunlarda Rabbim gerisini kolay eylesin inşallah

Oy maşallah canım maşallah 🧿 , Rabbim kucağınıza almayı da nasip etsin 💐🩵

Maşallah maşallah canımın içi 🧿 Rabbim hayırlısıyla sağlıkla sıhhatle kucaklarımıza almayı nasip etsin yarın benim de ikili testim var 🩵
Günaydın kuzum iyiyim hamd olsun alışmaya çalışıyorum hala 🤭🤭🤭🤭 çok garip geliyor her geçen gün daha çok heyecan yapıyorum sanki

Maşallah canım 🧿🧿 Rabbim kucaginada almayı nasip etsin inşallah 🤲 Sende durumlar nasıl nasıl gidiyor alisabildinmi hamilelige
Teşekkür ederim aşkım iyiyim sessiz sedasız ilerliyoruz şimdi inşallah böyle devam eder 🤣 mide bulantısı falan yok henüz ağrım sızım falan da dua ediyorum böyle devam edeyim diye

Benim doktorum 1haftada çıkar diyor bazı doktorlar iki haftaya yakın bekleme süreci veriyorlar neye göre oldugunu bilmiyorum canım ya ilk ogrendigimde kan değerim 48.02 bence sen zamanını bekle erken yaparsın varsada çıkmaz üzülürsün gününde öğrenmek en iyisi
Değer yüksek çıkıp sonrasında düşme ihtimali oluyor. Hayat kırıklığı yaşıyorsunuz. Bu yüzden erken test vermenizi istemiyoruz dediler. Ben kırılmam dedim ama kesin kırılırım 😂

• Komik
Reactions: ztt
merhaba kızlar benim ki ocaga kaldıgı için o topiğe geçmiştim. pozitif olanlar bebişleriniz nasıl gelişimi vs iyidir inşallah🥰bana da dondurulmuş transfer oncesi ozon tedavisi ve histereskopi ile rahime çizik atma onerildi aranızda bu işlemleri yaptıran var mı acaba
Merhaba benimde kimyasal olmuştu doktorunuzmu bu ay yine transfer yapalım dedi yoksa sizmi istediniz . Bide kimyasal oldu adet gördünüz hemen o ay başladınız dimi yani 1 adet tek gordunuz

• Beğen
Kızlar selam normalde 9+1 dim bebek üç gün önden gitmesine rağmen bu gün doktor kontrolünde 10 haftalık olduğumuzu öğrendim ama her şey yolunda dedi doktor haftaya tekrar gel ense kalınlığına bakalım dedi bende uygulamayıda güncelledim artık başına gelen var mı sizin doktorlarınız ne diyor bu konuda 😇
Bende bugün 12+1 olmama rağmen doktor 12+5 dedi cihaz hesaplıyor sonuçta bende neye inanicagimi şaşırıyorum😂

• Beğen
Kızlar bu süreçte aranızda sigara içen oldu mu hiç yada varsa nasıl bıraktınız
Ben Tiryaki olduğum için doktor günde bı kaç tane icebilirsin bıraksan daha iyi olur dedi ben 12senedir içiyorum ne yaptıysam birakamadim

• Beğen
Teşekkür ederim aşkım iyiyim sessiz sedasız ilerliyoruz şimdi inşallah böyle devam eder 🤣 mide bulantısı falan yok henüz ağrım sızım falan da dua ediyorum böyle devam edeyim diye
Allah daha iyi etsin canım benim 😘 benimde herhangi bir belirtim yok😂 inşallah da böle de devam eder canım

Değer yüksek çıkıp sonrasında düşme ihtimali oluyor. Hayat kırıklığı yaşıyorsunuz. Bu yüzden erken test vermenizi istemiyoruz dediler. Ben kırılmam dedim ama kesin kırılırım 😂
Herşey gönlünce olsun canım ❣️ İnşallah bize güzel haberler verirsin 🤲 Allah emeklerini boşa cikartmasin 🤲🤲

X