2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar bu süreçte aranızda sigara içen oldu mu hiç yada varsa nasıl bıraktınız
Vala canım tedaviye başladığım gün bıraktım. Kızlar aklınıza bebeğinizin eline sigara verip içirdiğinizi düşünün ben hep öyle düşünerek içmedim diğer kızım da da.

Vala canım tedaviye başladığım gün bıraktım. Kızlar aklınıza bebeğinizin eline sigara verip içirdiğinizi düşünün ben hep öyle düşünerek içmedim diğer kızım da da.
Bende öyle yaptım opuda bıraktım ama bazen rüyamda içiyorum o bile vicdanımı çok sızlatıyor resmen kendimi tutuyorum içmemek için çoğunlukla aklıma gelmiyor ama ne büyük illetmiş

Bende öyle yaptım opuda bıraktım ama bazen rüyamda içiyorum o bile vicdanımı çok sızlatıyor resmen kendimi tutuyorum içmemek için çoğunlukla aklıma gelmiyor ama ne büyük illetmiş
Zamanla alışıyor insan canım biraz zor ama idare etmeye çalış

Reactions: ztt
Forumda erken test yapıp silik çizgi çıkan bir sürü kişi görünce denemek istedim. Erken test yapmamak gerekiyor cidden moral bozuyur
İlla ki çıkanlar da olur canım ama ben transferin 8. Gününün gecesi yapmıştım ve aşırı aşırı silikti öyle düşün , moralini bozma o gece silik çıktı ertesi gün pozitif olarak kanda öğrendim , yani bu çook değişken bir şey

Anladım. Öğrendiğinizde kan değeriniz kaçtı hatırlıyor musunuz ? 7. Gün kan versem erken mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…