2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Amin amin en içten dualarımla aminnnnn

Ne durumdasın şimdi nasılsın
İyim çok şükür arada aqrilarim oluyo hala yatıyorum doktora qidince netleşir herşey artık arada qrip falan oluyorum kendi kendine qeçiyo hiç bişey yapamıyorum bu qece burnum kanadı normalde kaniyodu nadiren ama bu sefer biraz fazla qeldi uyumuşum 1 saat uyanınca başım çok aqriyodu hala aqriyo napicam bilmiyorum sabahta hapşırdim yine qeldi damarlar qenişlemiş heralde ondan onluyodur

Reactions: ztt
18 ve 20 ocak test günüm. Erken test yapanlara yapma falan diyordum ama Hemen test yapasım var.

Benim transferimin üçüncü günü inanılmaz ağrım var. Belimin ağrısı bacağıma vuruyor. Bir de halsizim ayağa kalksam belim bacağım ağrıyor

Benim transferimin üçüncü günü inanılmaz ağrım var. Belimin ağrısı bacağıma vuruyor. Bir de halsizim ayağa kalksam belim bacağım ağrıyor
Olur canım benimde öyleydi benim transferin 1.qünü sol kasiqim aqriyodu 2.qün saq aqrimaya başladı benimde aqrilarim bacaqima vuruyodu iki transferim oldu ikiside tuttu çok şükür inşallah seninde isteyen herkesin de tutsun çok zorlu bı dönem anne adayları için yaşayan bilir Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah saqlikla qelsin yavrun inşallah

Gerçekten çok zormuş. Çok Yıprandım, tutmazsa ara vermeyi düşünüyorum.

Kızlar aranızda iki yumurta toplanıp hamile kalan var mı? Düşük amh lıyım ve sadece iki yumurta görünüyor

Hayırlısınolsun nerede yapıyorsun tüp bebeği benimde amh düşük ve 2. Denemeye başladık senin amh kaç benim en son 0.280 di
İlkinde kaç yumurtan ve embriyon oldu kuzum? Benim ilk denemede bir yumurta oldu. Opu iptal oldu. Bu ay ikinciyi yaptık, iki yumurta oldu. Perşembe opu var. Uzun protokol uygulandı. 0.44 amh değerim

Maşallah sağlıkla kucağınıza alın inşallah. Transferin kaçıncı günü test yaptınız

9 haftalık hamiş arkadaşlar size bişi soracağım. Doktorunuz testler istedi mi? 17 tane test istedi benden. Tüm hastalarımdan istiyorum dedi dün verdim. Toksoplazma ve bilmediğim değişik testler. Bir kısmının sonucu cıktı bende genetik kolesterol var 276 çıktı. Sanırım bunu düşürmeye çalışıcaz öf.sizde durumlar ne? Sanırım bu hafta cinsiyeti oluşmaya başlıyormus cok heyecanlı

Ben 7 haftalıkken yaptırdım o testleri ama daha doktora gitmedim sonuçlarda çıktı aslında yarın gidip göstermeyi planlıyorum

Test günüm 18 ocak dayanamadım bugün kaset test yaptım negatif çıktı tabi ki :)
Sen de evde idrara testi yaptığında negatif çıktı diye hatırlıyorum. Kaçıncı gün idrar testi yaptın kamıncı gün kan verdinn

Kızlar ben 2 ocakta 5. Gün embriyosu 5aa transfer oldum. Pazartesi günü transfer günü dahil 7. Günümdü öğlen predictor early erken gebelik testi yaptım hayalet çizgi çıktı, bugün transfer günü dahil 9. Günüm farklı marka prodoctor erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Bu durumu yaşayan var mı? Erken mi yaptım acaba bu şekilde olup kanda pozitif gören var mı? Normalde cumartesi beta günüm ama cuma baktıracağım

Ben 28 Kasım'da 5.ci gün 3ab ve 3bc çift embriyo transferi oldum 6 ci gün erken gebelik testi yaptım negatif çıktı 9 yada 10cu gün tam hatırlayamadım kan verdim pozitif çıkmıştı o yüzden ne erken test yapın nede kendizi strese sokun zor beklemek ama bekleyin böyle üzülerek varsa bile tutunmamasına sebep olursunuz bu sürecin en zor dönemi beklemek ve stres maalesef ki hakkınızda hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…