2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Çok soru oluyor kusura bakmayın. Transferden sonra agriniz oldumu benim soyledi 6 gün başladı hafif hafif ağrılar 8inci gün test yaptım çift çizgi gordum 10nuncu gün kan verdim 11inci gün kan sonucumu öğrenmeden yine test yapım dedim çift çizgi gordum 9uncu günden beri çok ağrım yok sadece çok nadir bel bide bi iki kere kasik ağrısı oldu çok hafif

Reactions: ztt
hiç agrım olmadı. degerim 10 - 20 - 43 - 40 şeklindeydi.40 tan 3-4 gün sonra sıfırlanmıştı. sıfırlandıktan sonra da kanama oldu agrı olmadı
Bide bacak agrimda vardi. Transferden sonra. Bugün yine böyle çok hafif ağrı oluyor Allah'm inşallah tutunuyordur az kaldı zaten öğrenmeme öğrendiğim gibi yazarım inşallah Bi mucize olur degerim birden yükselmiştir

Sende sizde iyiki varsınız Rabbim hayırla devam etmemizi nasip etsin inşallah

Teşekkür ederim canım canım çok isteyince yedim sonra ikilemde kalınca yazayım demiştim
Valla bende ayniydim ama yedim aklımda kalmasın diye dondurma çekti canım ama onu yemek istemiyorum çünkü tatlidan falan çok tiksindim kakaodan keklerden cikolatalardan tiksindim soqanli hiç bişey yiyemiyorum sarmalar karardı qozunde yani ben Allah'a emanet yaşıyorum şu aralar

estagfrullah canım rahatlıkla sorabilirsin. bizi en iyi biz anlarız. hayır sadece cok minik kasık agrılarım oluyordu ama hisaedilmeyecek kadar az ben tüm dikkatımı verdigim için hissediyodum. belki gec tutunmuştur illa kimyasal olacak diye bir şey yok. belki de yükselecektir güzel düşğn güzel olsun inşallah

İnşallah valla acildeyim işte kan verdim sonucu bekliyoruz beklerken hafif kasigima ağrı girdi bakalım sonuç nolcak

Ben 3 kutu gonal f 900 6 kutu cetrotide çatlama iğnesi falan toplam 5500 TL gibi ücret ödedim canım. Raporlu fiyatı bu. Ek 1 tanede vitamin vardı sanırım bu fiyatın içinde
Merhaba tüp bebeği özelde mi yaptırıyorsunuz raporu nasıl çıkarttınız bende rapor çıkartmak istiyorum aşamaları nedir özelden mesaj atabilir misiniz.

Kızlar sizde de transfer sonrası ağrı, sızı oldu mu? Dün transfer oldum Bacaklarım ve belim baya ağrıyor sızlıyor. İlaçlardan mı kaynaklanıyor acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…