2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Sağlıkla ilerlesin sürecin kuzum. Kasım ayı transferim iptal oldu ocak ayına geçtim. Seni merak ediyordum. Çok sevindim hamiş olmana 🥰🥰 ikiz mi yoksa :)
Allah razı olsun inşallah 🌷 yok teki tutu canım sağolasın bende negatif sonuç alanları takip ediyordum inşallah hayırlı sonuçlarla herkes bu zamanlara gelir ve duyguyu tadar Rabbim kimseyi çaresiz bırakmasın o çaresizlikle sınamasın her zaman dualarımdasınız 😘😘😘😘 arada yaz haberdar et bazen kaybediyorum kişileri 🤭🙈

hamiş olan kızlar sizde hiç kasık ağrısı iğne batması gibi şeyler oluyor mu ? Genel de tek taraflı
Ara ar oluyor bende sol tarafımda oturup kalkarken genelde 🤭
Maşallah pazartesi qunu kontrolüm var inşallah cinsiyeti oqreniriz bizde🥹🥹
Ayyyy hadi inşallah 🤲🏻🌺 benimde yarın ikinci doktor kontrolüm var bakalım bebi ne durumda 🥲 bu sefer daha net duyarız kalp sesini sanırım ilk kontrolde mutluluktan güldüm ultrasonda çok minnak dinleyebildim Dr gülünce daha dinletmek istemedi zararlı olur diye

Allah razı olsun inşallah 🌷 yok teki tutu canım sağolasın bende negatif sonuç alanları takip ediyordum inşallah hayırlı sonuçlarla herkes bu zamanlara gelir ve duyguyu tadar Rabbim kimseyi çaresiz bırakmasın o çaresizlikle sınamasın her zaman dualarımdasınız 😘😘😘😘 arada yaz haberdar et bazen kaybediyorum kişileri 🤭🙈
3 gün önce transfer oldum. Genellikle dinleniyorum, zaman geçmiyor hayırlısı olsun hakkımızda

Hiçbirini yapmıyorum desem yeridir. Tutacağı varsa tutar diyorum çabayalıp bağlanmak istemiyorum
Aslında doğru yapıyorsun ama bence dene ben iki denememde hiç dikkat etmedim hemde hiç ama bu sefer umutsuz olduğum halde böyle tüketim yaptım 8 tane avakado bölüp iki parça şeklinde tükettim çok çok faydası var demişti herkes aklımda kalmıştı benimde ondan öyle yazdım ne zaman test günün

Ara ar oluyor bende sol tarafımda oturup kalkarken genelde 🤭

Ayyyy hadi inşallah 🤲🏻🌺 benimde yarın ikinci doktor kontrolüm var bakalım bebi ne durumda 🥲 bu sefer daha net duyarız kalp sesini sanırım ilk kontrolde mutluluktan güldüm ultrasonda çok minnak dinleyebildim Dr gülünce daha dinletmek istemedi zararlı olur diye
Ben 3 kez duydum şuana kadar çok qüzel bişey Rabbim herkese nasip etsin en hayırlısını🥹🥹❤️❤️❤️

X