2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

merhaba kızlar benim ki ocaga kaldıgı için o topiğe geçmiştim. pozitif olanlar bebişleriniz nasıl gelişimi vs iyidir inşallahbana da dondurulmuş transfer oncesi ozon tedavisi ve histereskopi ile rahime çizik atma onerildi aranızda bu işlemleri yaptıran var mı acaba

Canımm selamlar iyiyiz şükür sen nasılsın ,
haberlerini bekliyoruz canımm İnşaAllah tüm işlemlerin senin bebişinle kavuşmanı kolaylaştırsın

Canımm selamlar iyiyiz şükür sen nasılsın ,
haberlerini bekliyoruz canımm İnşaAllah tüm işlemlerin senin bebişinle kavuşmanı kolaylaştırsın
inşallah canım benim dua edin. gebelerin duası kabul olurmuş inşallah siz de sag salim kucağınıza alırsınız. ben bu ay bekliyordum transferi bu işlemleri yapacagız diyince biraz hayal kırıklıgına uğradım beklemek zor geliyor. teşekkür ederim

Dualarım seninle canım benim , amin inşallah duaların için teşekkür ederim Allah razı olsun olsun canım geç olsun güç olmasın derler ya hayırlısı olsun ben güzel olacağına inanıyorum Rabbim kolaylaştırsın , yardımcınız olsun

Kızlaaar selaaam. Bebeğimi gördüm,kalp atışını duydum 7+3. Küçük bir kanama alanım var 12.haftaya kadar ilaçlara devaam
Ayyyyy günaydın günaydın tamm aklımdan geçiyordun yazacaktım sabah benden önce yazmışsın çok sevindim çok şükür bu güzel habere

Kızlar merhaba benim 2 ocak salı günü 5. Gün 5aa kalitede 1 adet embriyom transfer edildi. İlk 2 gün kasık ağrım vardı ama işlemden dolayı. 3. Günü geçti bugün transfer günü dahil 5. Günüm. Dün sabah 7 de kasık ağrısıyla uyandım gün içinde ara ara ağrı oldu bugün de devam ediyor özellikle yatınca. Bu şekilde olup pozitif sonuç alan var mı çok heyecanlıyım

Merhaba canım sakin olmaya çalış benim hiç bir belirtim yoktu halada öyle ama gebeyim lütfen güzel düşün gününü bekle ve gidip kan ver evde test yapma

Bende senin gibiydim herkeste değişiklik gösteriyor ve çok şükür hamileyim inşallah seninki de öyledir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…