2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Merhaba arkadaşlar birşey sormak istiyorum adet tarihine göre 7+4 diye biliyordum ama bugün doktor ultrasonda 8+3 dedi böyle olanlar varmı aramızda 🙄 Allah'ım isteyen herkese sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏
Önden gidiyor demek ki benimkide üç gün önden gidiyormuş

Tamam canım. Benimde transfer belli değil ama 10 güne kontrolüm var içiyorum bakalım belki hadi güzel rahim yapalım der diye bir umut 😂😂😂
İçmekten ziyade narın kendisini ye daha iyi bence ayyyy çok sevindim hadi hayırlı haberler inşallah canım habersiz bırakma bizide

• Beğen
Reactions: ztt
Canım ultrason cihazlarında farkediyor. Büyüdükçe zaten günü gününe tutuyor. Son adet tarihinden hesaplamaya devam ☺️
Benim 10 Kasım'da regli başlamıştı tüp Bebek doktoru 12 kasımı baz aldı sisteme bu görüştüğüm doktorda uyumlu hiç bir sorun yok dedi şimdi 7+4 gözüküyorum ☺️☺️☺️☺️ hala acayip durumdayım

İçmekten ziyade narın kendisini ye daha iyi bence ayyyy çok sevindim hadi hayırlı haberler inşallah canım habersiz bırakma bizide
Cekirdekli ya onu çok yiyemem suyu gibi canım ya. O yüzden suyunu aldım bakalım nasip artık veririm inşallah güzel haberler☺️

Benim ilk defa bugün böyle yedim ama bilemedim normal yemekte tiksinme başladı bulantı da acayip oluyorum
Benim mide bulantim falan yok ben sadece peynirden tiksindim o kadar belirti olmayınca tedirgin oluyorum hiçbir şey yok sanki ben değilde bir başkası hamile😂

• Beğen
Bende almıştım nar ama yemedim rahim kalinligim istenilen seviyeye gelmişti muayene olduğunda doktora sor kaç mm olmuş diye
Doktorum söylüyor zaten kendisi benim incelik sorunum var. İkinci transferim olcak geçen sefer baya uğraştık. Bu defa istediğimiz kalınlığa yaklaştırırsak en azından prp yapılcak

Doktorum söylüyor zaten kendisi benim incelik sorunum var. İkinci transferim olcak geçen sefer baya uğraştık. Bu defa istediğimiz kalınlığa yaklaştırırsak en azından prp yapılcak
İnşallah bu sefer istenilen şekilde rahimin kalınlaşır rabbim emeklerini boşa cikartmasin 🤲🌼

Normalde 11+1 deyim doktorun dediğine göre 11+4 gelişimi iyi demişti Çarşamba günü kontrolüm var sen ilaçlara devam ediyomusun
Estrofen yarın bitiyor , progestan dex bitti , oksapar iğne yerine coraspirin e geçtik , progestan yumuşak için kapsül devam dedi fitil olarak kullanıyorum ben onu☺️ Çarşamba günüydü kontrolüm 2 hafta sonra tekrar gideceğiz bakalım o zmn ne diyecek.

• Beğen
X