2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

İnşaAllah bu aşamalara kalmadan kolayca Allah nasip eder bize de.
Rapor çıkar belkide onu da araştırın, ben işlemlerimi Ankara’da yaptım devlet hastanesinde ve rapor çıkardım aşılamada da tüp bebekte de başka türlü bu işin içinden çıkılmaz ve devlette gerçek anlamda çok başarılı doktorlar var güvenerek gidebilirsiniz bence

Kızlar transfer sürecinde nar suyu veya nar tüketenler adetin kaçıncı günü başladınız?

Merhaba arkadaşlar birşey sormak istiyorum adet tarihine göre 7+4 diye biliyordum ama bugün doktor ultrasonda 8+3 dedi böyle olanlar varmı aramızda Allah'ım isteyen herkese sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Doktorun biraktirdiysa vardır bildiqi fazla ihtiyacın olmamıştır benimde 1 hafta sonra bıraktırdı çok kullanmakta kanama yapar dedi duşukle sonuçlanir dedi o yüzden kullanma dediyse kullanma

Reactions: ztt
Kızlar merhaba dün transferim yapıldı bugün leke şeklinde kan gelmiş peçeteye silince gördüm normal mi yaşayan var mı bu durumu

Canım benimde hep 3 4 qün önde gidiyor birde biri diqerinden önde gidiyor ben en son qittiqimde 8+1di doktorum 8+4 demişti qecen hafta devlete qittim 10+1di doktor biri 10+3 diqeri 10+2 dedi benimkiler hep önde gidiyor

Daha önce 1 Dr 6 ayımın gitmesine mal oldu hemde özelde. Yine şehrin en iyi Dr dediğim 1 seneyi geçkin gittim hep yaşadığım şeyi de anlattım rahim inceliğinden söz etmedi bile. Değerim aynı çıktı geçmişle araştırıp yüzleştim. Devlette danıştığım Drlar oldu pek bir sonuç alamadım. Tüp bebek konusunda devletin labına teknolojisine güvenmiyorum ben. Sebepsiz olup devlette 2 aşılama denemeyenlere rapor çıkmıyor zaten. Kriterlerine uymuyoruz biz. Haklısınız baş etmek zor ama her şehirde tüp bebeğin bazı tedavilerinde devlet teknolojisi zayıf ya da yok. Büyük şehirlere gitsen defalarca gitme kalma masrafı var. O yüzden Allah yardımcımız olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…