2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Kızlarım bugün bebişims alışverşe başladım bu tulumlardan 4 tane aldım ama tecrübeli anneler bunlardan ne kadar alınmalı takım mı daha kullanışlı tulumlar mı yardımınıza ihtiyacım varr💘😂
3D51AE83-84C6-437E-890F-B360BD613B32.png

Şimdi şöyle ki ben üzerine basarak bu cumartesiyi söyleyeceğim değişen bir şey olmayacak ve benim bilerek inadına rapor aldığımı sanıp aramız dahada gerilecek adam zaten biraz sorunlu bende böyle şeyleri yaşamak istemiyorum. İş yerinde huzursuzluk tartısma istemiyorum. Çünkü biliyorum ki bu sefer baska şeylere yokuş yapacak haklarımla alakalı değilde iş zorluğu ile alakalı. Diğer haftalarda eğer tekrar aynı girişimde bulunursa uyaracağım ve dinlemezse şikayet edeceğimide belirteceğim. Bu durumda anlattıklarıma göre önceden rapor almak daha mantıklı değil mi?
Yöneticiler genelde hamile çalışan sevmez ve işi bıraksın diye türlü türlü yıldırma politikalarına girer. Ben bir türlü anlamamasını da buna bağladım açıkçası. Siz rapor aldıkça o da yazmaya devam edebilir. Güzellikle halletmeye çalışın bence

Şimdi şöyle ki ben üzerine basarak bu cumartesiyi söyleyeceğim değişen bir şey olmayacak ve benim bilerek inadına rapor aldığımı sanıp aramız dahada gerilecek adam zaten biraz sorunlu bende böyle şeyleri yaşamak istemiyorum. İş yerinde huzursuzluk tartısma istemiyorum. Çünkü biliyorum ki bu sefer baska şeylere yokuş yapacak haklarımla alakalı değilde iş zorluğu ile alakalı. Diğer haftalarda eğer tekrar aynı girişimde bulunursa uyaracağım ve dinlemezse şikayet edeceğimide belirteceğim. Bu durumda anlattıklarıma göre önceden rapor almak daha mantıklı değil mi?
Sende kendince haklısın ama sadece geciktirmiş oluyorsun, çünkü anlattığın gibi biriyse yine de sana aynı şeyi yapacak. Neden bu hafta değilde haftaya konuşacaksın ki? Zorlarsa şikayet etmelisin ayrıca

Kızlarım bugün bebişims alışverşe başladım bu tulumlardan 4 tane aldım ama tecrübeli anneler bunlardan ne kadar alınmalı takım mı daha kullanışlı tulumlar mı yardımınıza ihtiyacım varr💘😂
Eki Görüntüle 3249340
Çok tatlıymış güzel günlerde kullansın. Ben genelde hep tulum kullandım bana daha kullanışlı geliyordu.

Ben yarın 12+2 oluyorum ve randevum var bakalım birşey söyleyecek mi? Kızımı 20. Haftada ayrıntılı ultrasonda söylemişlerdi öncesinde hiç yorum yapmamışlardı 😅
Yaa ben kızımı 14 de öğrenmiştim. Doktora cinsiyet ne zaman öğreniliyor dedim şimdi bile öğrenebiliriz dedi 😍 Sonra kız dedı ama hazırlık yapma dedı 😀
Abooo 20. Hafta az daha kalsaydı zaten dogurunca görürdün 😀

Sende kendince haklısın ama sadece geciktirmiş oluyorsun, çünkü anlattığın gibi biriyse yine de sana aynı şeyi yapacak. Neden bu hafta değilde haftaya konuşacaksın ki? Zorlarsa şikayet etmelisin ayrıca
Hayır geçiştirmiyorum çünkü kendisini her seferinde uyarıyorum. Şöyle ki ben diğerlerinde de kendisini uyardım ve bir şekilde düzeltti. Ama bu sefer düzeltemez çünkü bende yöneticiyim. Diğerlerini personel eksik olduğu için düzeltmişti ama bunda yönetici eksik ve bölgede zaten doğru düzgün yönetici yok. Eğer bir seferlikte olsa ben akşama gelirsem bundan yüz bulacak tam olarak sanırım şimdi anlatabildim.

Eki Görüntüle 3249340
Güle güle kullansın. Bedenlerini nasıl aldın tulum bebekler hemen büyüyünce çöp oluyor bedenlerini büyük alman lazım . Ben cok sevıyorum bebeklerde tulumları . Ama işte çok almamak lazım özellikle küçük bedenlerden. Bebek birden büyüyor bazısı zayıf oluyor .

Yöneticiler genelde hamile çalışan sevmez ve işi bıraksın diye türlü türlü yıldırma politikalarına girer. Ben bir türlü anlamamasını da buna bağladım açıkçası. Siz rapor aldıkça o da yazmaya devam edebilir. Güzellikle halletmeye çalışın bence
Şöyle ki ben diğerlerinde de kendisini uyardım ve bir şekilde düzeltti. Ama bu sefer düzeltemez çünkü bende yöneticiyim. Diğerlerini personel eksik olduğu için düzeltmişti ama bunda yönetici eksik ve bölgede zaten doğru düzgün yönetici yok. Eğer bir seferlikte olsa ben akşama gelirsem bundan yüz bulacak tam olarak sanırım şimdi anlatabildim.

Kızlar özel bir turlu gormemstı ve kız gıbı cinsiyeti demıstı . Dun 5.ayımda gıttım devlete hemen gördü erkek dedı sizce dogru mj

Eklentiler

• Screenshot_20230518_124854_com.huawei.filemanager.jpg
    Screenshot_20230518_124854_com.huawei.filemanager.jpg
    43,5 KB · Görüntüleme: 63
Yaa ben kızımı 14 de öğrenmiştim. Doktora cinsiyet ne zaman öğreniliyor dedim şimdi bile öğrenebiliriz dedi 😍 Sonra kız dedı ama hazırlık yapma dedı 😀
Abooo 20. Hafta az daha kalsaydı zaten dogurunca görürdün 😀
Gerçekten öyle ya 🤣 niye bilmiyorum bana da hiç sorgulamak gelmedi o an bu durumu. Ama yarın ilk cinsiyeti soracağım 😅😅

Şöyle ki ben diğerlerinde de kendisini uyardım ve bir şekilde düzeltti. Ama bu sefer düzeltemez çünkü bende yöneticiyim. Diğerlerini personel eksik olduğu için düzeltmişti ama bunda yönetici eksik ve bölgede zaten doğru düzgün yönetici yok. Eğer bir seferlikte olsa ben akşama gelirsem bundan yüz bulacak tam olarak sanırım şimdi anlatabildim.
Bir dahakinde sert bir dil kullanın sonuçta siz de yöneticiymişsiniz.

Bir dahakinde sert bir dil kullanın sonuçta siz de yöneticiymişsiniz.
O müdür ben yardımcısıyım öyle söyleyim zaten bu sefer rapor alacağım bi dahakinede uyaracağım ve böyle devam ederse etikhata şikayet edeceğimi söyleyeceğim. Zaten her şeyi burnumuzdan getirmeye basladı. Şimdi uyardığımda bir şey değişmeyecek ve rapor alıcam inadına aldığım için daha cok şey yapacak bana bende bunu istemiyorum. E değişmeyeceğinide biliyorum. Benim için sorun olmasa hadi geliyim yani iade edeyim ama akşamın on bucuğuna kadar hem daha yoğun oluyor hem akşam yemeğim yok öğünlerim kayıyor zorlanıyorum.

selam güzel anneler burada en çok soru soran anne olarak yine ben geldim🙋🏼‍♀️😂 biliyorsunuz ki çalışan hamileler akşam vardiyasına gelemez ben bunun üzerine basa basa yöneticime söyledim çünkü bi kaç kere beni akşam vardiyasına yazmaya calıstı dediğim gibi her seferinde söyledim ve uyardım ama cumartesi günü beni tekrar akşam vardiyasına yazmış. Sorun çıkmasından artık bıktım yani anlamıyor gerizekalı adam belli ki. Eşimde diyor ki rapor al gitme anlamadığı şeyi elli kere mi anlatacaksın. Sizce alsam mı rapor? Kesinlikle akşama gelmek istemiyorum çünkü beni çok zorluyor ve söylesemde artık bir şey değişmez. Siz olsanız napardınız?
Doktorundan gece çalışamaz raporu al bence. Akşam vardiyası kaçta bitiyor bilmiyorum ama benim çalıştığım kurumda da gece nöbeti var ve çok fazla ayakta kalıyorsun ben birkaç gün zorlanınca kanamam vs de oldu doktoruma söyledim gece nöbet tutması uygun değildir raporu verdi. Sana da mesela gündüz saatlerinde çalışması uygundur vs gibi bir rapor verebilir.

X