2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
İki bebegimde sağlıklı çok şükür güzel geçti herşey cinsiyet için %95 erkek %70 kız darısı tüm bekleyen arkadaşlara olsun inşallah
soyasosu sağdakine ne diyosun ? nub teorisi doğruymuş doktorda ona bakarak yorum yapıyomuş %70 dedi kıza

Eklentiler

• IMG_4099.png
    570,4 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_4100.png
    580,2 KB · Görüntüleme: 59
Evet cok zor ya ortayı bulmak biraz zorlu bi süreç ama güzel olcak insallah

Ay çok sevindim. Bana sağdaki erkek gibi geliyor birinin kız birinin erkek olması süper olacak bence. Ben en başından beri böyle hissediyorum

Evlat evlattır tabii ama erkek çocuğun olumlu yönlerini yazayım: Bebekken idrar yolu enfeksiyonu olma riski çok daha az olur, bezi bıraktıktan sonra dışarıdayken rahat rahat babasıyla yollayabilirsiniz tuvalete. Ergenlik çağı gelince de babaya havale etmek kolaylaşır (diye tahmin ediyorum, henüz o safhaya gelmedim).

Ay çok sevindim. Bana sağdaki erkek gibi geliyor birinin kız birinin erkek olması süper olacak bence. Ben en başından beri böyle hissediyorum
Ama sağdakine kız dedi bende öyle hissetmek istiyorum çok güzel olur gerçekten soldaki belli erkek ama sağdaki ne süpriz yapıcak bize bakalım sen erkek diyosun bizde biraz erkek gibi dedik eşimle

O zaman şöylr bişe söyleyim kız çocuğum var asla saçlarınj yaptırmadı ve kendi istediğinden başka kıyafet giymedi. Söyleyeceklerim bu kadar.

Ama sağdakine kız dedi bende öyle hissetmek istiyorum çok güzel olur gerçekten soldaki belli erkek ama sağdaki ne süpriz yapıcak bize bakalım sen erkek diyosun bizde biraz erkek gibi dedik eşimle
Yaa inşallah o çıkıntı başka bir şeydir fotoda daha az belli oluyor ama ultrasonda doktor diyorsa güvenmek istiyorum

Yaa inşallah o çıkıntı başka bir şeydir fotoda daha az belli oluyor ama ultrasonda doktor diyorsa güvenmek istiyorum
Bende inşallah kendi doktorumu gördüm 2 hafta sonra gel dedi o zaman cinsiyetleride belli olur dedi bakalım bu arada perinatoloji doktoruydu bugün ki baya baktı ama emin olamadı tabi kızıma kız kardeş gelsinnnn

Hahahaah ay hakkını helal et, üye olurken hiç hamile kalacğaım bebek sahibi olacağım aklıma gelmezdi canı çeken hamiş arkadaşlarım varsa çok üzülürümmmmmm
Yaa helal olsun . Ben patates ve börek çok severım ondan
Bende erkek beklerken kız oldugunu öğrenınce ufak çaplı bi iç gecırme üzüntü hali hissedip ertesi gün ooo kızım olacak deyıp alısverıse baslamıstım

Kanada işini ben de araştırayım kalacak yer olmaması bizde de mevcut maalesef amerika olsa kalacak yerimiz vardı

Yok farketmiyormus. Ben kanın toplanıp araca yükleneceği saatte gitmişim öyle konustular kendi aralarında.
Ah anladım teşekkür ederim ben de 3 hafta sonra gideceğim de randevu saatim 11’de aç mı gitsem diye bir tereddütte kalmıştım

Sanırım öyle yüzüm berbat olacak vallaha bu gidişle
Canım merhaba sana bir sorum olacak ama beni yanlış anlamani istemem. Sürekli burada dış görünüş ile ilgili şeyler sorduğunu gördüm neden bu kadar takıldığını çok merak ediyorum. Yani annelik çocuk doğurmak- doğurabilmek başlı başına bir mucize, ben kendi adıma konuşuyorum bu bebeği 5 yıldır bekliyordum ve hamile olduğumu öğrendiğim andan itibaren hiç bir şeyi umursamadım. Bir de spor egitmeniyim yani aslında en çok kafaya takanlardan biri ben olmam lazım ama dediğim gibi bebeğime mucizeme kavuşacagim ve bu her şeye değer her şeye bedel. Kilo almakmis, sivilceymiş, çatlakmış gram umurumda bile değil acaba bende mi gariplik var diye o yüzden soruyorum lütfen beni yanlış anlama

Biz amerikada dogum dusunuyoruz insallah her sey yolunda giderse ya houston ya da miami ama daha bir hastaneyle veya danışman sirketle anlasmadık.gorumceniz nerede

Ayy canım çok geçmiş olsuunn iyi misin şimdi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…