2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Yaa kıyamam sana çok geçmiş olsun köpekleri çok severim ama geçen sene benimde başıma geldi fobi oluştu resmen🥺
Ben de çok korkardım ama aştım bunu arkadaşımın evinde köpek var kocaman hiç korkmuyorum seviyorum da. Ama işte üstüne koşup havlayınca herkes korkar 🥹 hamile olmasam şimdiye unutmuştum bile. Ya düşseydim diye ah vah ediyorum 😂

Evladın sana işaret veriyor batmaların bu yüzden :) iyi hiç merak etme. Anneler olarak tedirgin olmamız çok normal, ama sadece psikolojik olarak iyi değilsin şu an. Bebeğin için de hemeeen elini karnına götürüp onla konuşup sakinleşiyorsun. :)
Muhtemelen çok fazla adrenalin yüklendiğim için onu da harekete geçirdim 🥲 korkmayla bişey olsaydı diyorum ohoo.. hamile kaldığımdan beri kaç kere irkildim korkudan 🥲 sanıyoruz ki pamuk ipliğine bağlılar ama aslında öyle değil sıkı sıkı tutunuyorlar bize🥹 zaten saatlerdir elimle karnımı sıvaslıyorım🤭🥲 teşekkür ederim kuzum benim

Ben de çok korkardım ama aştım bunu arkadaşımın evinde köpek var kocaman hiç korkmuyorum seviyorum da. Ama işte üstüne koşup havlayınca herkes korkar 🥹 hamile olmasam şimdiye unutmuştum bile. Ya düşseydim diye ah vah ediyorum 😂
Unutmaya çalış o çok güvenli bi yerde kolay kolay bişey olmaz merak etme annesi🙏🏻🥹

Bende bugün annemi uyardım eğiliyorum ay eğilme kalkıyorum ay kalkma sanki hamile değil hastayım. Anne dedim doktor görse senin böyle yaptığını emin ol çok kızar. Tamam çok zorluklarla oldu ama pamuk ipliğinede bağlı değil bu çocuk. Tamam birdaha demicem dedi bakalım. Yanlarında hareket etmeye korkuyorum resmen😂

Bunlardan anlayan varmı kızlar dr sonuçlar için 3 hafta sonra geldiğinde bakarız dedi ama 😏

Eklentiler

• C499411F-A33D-4012-A839-0E9EA9924285.jpeg
    C499411F-A33D-4012-A839-0E9EA9924285.jpeg
    32,4 KB · Görüntüleme: 57
  • 91564624-7928-481C-8E9D-59CFC72050BD.png
    91564624-7928-481C-8E9D-59CFC72050BD.png
    82,7 KB · Görüntüleme: 58
Bunlardan anlayan varmı kızlar dr sonuçlar için 3 hafta sonra geldiğinde bakarız dedi ama 😏
Canım üre değerin için bilmiyorum ama hamilelikte çok değişebiliyor. Diğerleri hastalığa bağışıklığın var demek, canını sıkacak bir şey yok ☺️

Bende bugün annemi uyardım eğiliyorum ay eğilme kalkıyorum ay kalkma sanki hamile değil hastayım. Anne dedim doktor görse senin böyle yaptığını emin ol çok kızar. Tamam çok zorluklarla oldu ama pamuk ipliğinede bağlı değil bu çocuk. Tamam birdaha demicem dedi bakalım. Yanlarında hareket etmeye korkuyorum resmen😂
Açıkçası büyükler de çok pimpirikli davranıyor ben de uyuz oluyorum . Bi kere öyle ani bi sese irkildim damağımı yukarı ittim hatta yanımda kim vardı hatırlamıyorum da ay sen irkilme öyle iyi değil . Doktor duysa güler 😂

X