2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
IMG_20230517_153038.jpg
ikili test için kan vermeye gitmişti devlet e. Kan saatini kacirdigm için vermedim ama doktr cinsiyet tahmini yaptım bu kdr erken beklemiyordum😊 sizin de tahminlerinizi alayım bakalım

Bende perşembe cinsiyet ve ikili tarama sonucum için gideceğim.
İlk kızım ben hep şekerli şeyler yiyince bir de dürtünce hareket ederdi. Onda da hiç anlamadım hamileliğiimi elhamdülillah. Hiç midem bulanmadı bel ağrım dışında pek ağrım bile olmadı. Belli saatleri olurdu ancak o zaman hareket ederdi. Şuan inanılmaz hareketli bir bebek. Kolik olduğu dönem dışında bana bir zorunluğu asla olmadı. asla yaramaz değil. Koşar zıplar hoplar ama asla atmqz kırmaz yırtmaz.
Bu da aynı şekilde hareket olarak. İnşallah kızıma benzer diye dua ediyorum. Ben biraz inanıyorum anne karnındaki bebeğin hareketlerinden doğduğu zamanki yapısına. Bir de annenin ruh halinin bebeğe yansımasına. Çok Stresli annelerin bebekleri bence daha yaramaz olabiliyor. 😂
Her şeyin bası sağlık elbette. Sağlıkla doğsunlar inşallah

Hayırlı sonuçlar alalım İnşaAllah 🥰
Bazen tedirgin oluyorum belirtim olmadığı için bazen de diyorum güzel geçecek Allah’ın izniyle keşke elimizden gelse istediğimiz zaman bakabilsek nasıl diye 🙂 bi hareketlerini hissetseydim hayırlısıyla benim içimi rahatlatır en azından. insan ister istemez böyle düşüncelere kapılıyor 🙈🙂 Valla bakalım hayırlısıyla gelsinler İnşaAllah bebişler. Hayat çok stresli ya biri düzeliyor derken başka birşey ortaya çıkıyor bakalım 😂

Merhaba, sağlıkla gelsin prensiniz :) kaçıncı haftada öğrendiniz, ben 14+4 üm doktora gitsem cinsiyet için görebilir mi bilmiyorum , kontrolüm 6 haziranda
Merhaba teşekkür ederiiiim💘 12+1 bugün erkek olduğundan mı erken öğrendik bilmiyorum ama herşeyi netti bende sizde giderseniz en azından tahmin yapabilir doktprunuz☺️

Kızlar gün geçmiyor ki olaysız bi günümm olsun. Bugün beni köpek kovaladı aşırı derecede korktum dizlerimin bağı çözüldü korkudan bir saat kendime gelemedim . Sonra da bebeğim için korktum ay bişey oldu mu diye doktora kadar yazdım. Hiç birşey olmaz dedi ama işte ana yüreği🥺

Kızlar gün geçmiyor ki olaysız bi günümm olsun. Bugün beni köpek kovaladı aşırı derecede korktum dizlerimin bağı çözüldü korkudan bir saat kendime gelemedim . Sonra da bebeğim için korktum ay bişey oldu mu diye doktora kadar yazdım. Hiç birşey olmaz dedi ama işte ana yüreği🥺
Kuzum hiç bir şey olmaz merak etme,

Olmaz dimi psikolojik olarak iyi hissetmiyorum arada batma oluyo o bile korkutuyo beni
Evladın sana işaret veriyor batmaların bu yüzden :) iyi hiç merak etme. Anneler olarak tedirgin olmamız çok normal, ama sadece psikolojik olarak iyi değilsin şu an. Bebeğin için de hemeeen elini karnına götürüp onla konuşup sakinleşiyorsun. :)

Yaa kıyamam sana çok geçmiş olsun köpekleri çok severim ama geçen sene benimde başıma geldi fobi oluştu resmen🥺

X