2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
buda vidodan bacak arasi bilerek cok gostermiyor doktor

Eklentiler

• 32CA36FC-A5AF-4841-88B3-60B8EA4CA7DD.jpeg
    32CA36FC-A5AF-4841-88B3-60B8EA4CA7DD.jpeg
    51,2 KB · Görüntüleme: 69
Nipt Turkey DNA laboratuarlarına yaptırdım. 7 iş gününde sonucum çıktı. Cinsiyet bilgisini doktora veriyorlar
sizin kaç gün oldu ?
Ben nipt Plus a yaptırdım .11+3 de yetersiz dna diye bu hafta tekrar kan aldılar 3. Haftama girdim🤣bu arada erken fetal tarama yaptırdım meraktan perinatolojiye onlar da bayağı inceliyor .cinsiyet i söylemedi bana da firma sonuç çıkınca doktora bildiricez dediler içimdeki merak da gitti artık 🤣🤣iyice gecikti.

Ben nipt Plus a yaptırdım .11+3 de yetersiz dna diye bu hafta tekrar kan aldılar 3. Haftama girdim🤣bu arada erken fetal tarama yaptırdım meraktan perinatolojiye onlar da bayağı inceliyor .cinsiyet i söylemedi bana da firma sonuç çıkınca doktora bildiricez dediler içimdeki merak da gitti artık 🤣🤣iyice gecikti.
Evet Nipt Plus aynı yer tam adını bulamadım sitesinden baktım. Hadi ya sizin baya şanssızlık olmuş neyse hayırlı sonuçlar alın da önemli olan o :) Evet doktora söylüyorlar bende doktorumdan kağıda yazmasını istedim 3 gün bekledim :KK70: sizin kaç hafta şuan ?

Arkadaşlar bugün itibariyle 12+5 olduk, ancak bende ne mide bulantısı geçiyor ne de halsizlik. Çok şükür kusmuyroum ya da yemek yememe gibi bi durumum yok ama prilam içmediğim günlerde afedersiniz sürekli bir öğürme halindeydim. İçtiğim günlerde ise kronik bir yorgunluk, vücudum sürekli yatmak istiyor. Hayat kalitesini falan geçtim de evdeki temel, üstünkörü işlerimi bile yapamıyorum. Dün arkadaşıma gittim kahvaltıya, utanmasam orada da uzanıp yatacaktım o derece. Allahtan haftaiçi okul var da, orada çocukların enerjisiyle hareketli oluyorum yoksa hep yatacağım
14+6 hala aynıyım hani 2. Trimester prenseslik zamanıydı 🤨

Sizinde mi ikiz kaç haftalıksınız 🤭 düşüğüm kaybım olmadı ama aynı endişe bende de var ikiz gebelik daha zormuş bunu anladım bende sağlıkla gelsinler zamanında inşallah 🙏🏾
9 haftalik. Benim tup bebek, yillar sonra cok zor oldu o yuzden cok kapilmak istemiyorum. Ama elde degil insan hamileliginden baska bir sey dusunemiyor :) saglikla zamaninda dogsunlar hepsi insallah

9 haftalik. Benim tup bebek, yillar sonra cok zor oldu o yuzden cok kapilmak istemiyorum. Ama elde degil insan hamileliginden baska bir sey dusunemiyor :) saglikla zamaninda dogsunlar hepsi insallah
Amin inşallah, bebeklerin de sımsıkı tutunsunlar sana 🙏

Evet Nipt Plus aynı yer tam adını bulamadım sitesinden baktım. Hadi ya sizin baya şanssızlık olmuş neyse hayırlı sonuçlar alın da önemli olan o :) Evet doktora söylüyorlar bende doktorumdan kağıda yazmasını istedim 3 gün bekledim :KK70: sizin kaç hafta şuan ?
Şu an 13+3 üm.11+ 3 te vermiştim 2 hafta bekledim yetersiz dna dediler çıkmadı 🤣size öncelik sağlarız tekrar kan alındığı için dediler bekliyorum.ben bakmaya bile dayanamam sonuca o yüzden eşimin mailini telefonunu verdim🤣

Şu an 13+3 üm.11+ 3 te vermiştim 2 hafta bekledim yetersiz dna dediler çıkmadı 🤣size öncelik sağlarız tekrar kan alındığı için dediler bekliyorum.ben bakmaya bile dayanamam sonuca o yüzden eşimin mailini telefonunu verdim🤣
Ben 12+4 de vermiştim, ne kadar geç verirseniz o kadar DNA oranı oluyormuş bu da raporda Fetal fraksiyon olarak yazıyor zaten. Bu sefer kesin çıkar sonucunuzu merakla bekliyorum :)

Ben 12+4 de vermiştim, ne kadar geç verirseniz o kadar DNA oranı oluyormuş bu da raporda Fetal fraksiyon olarak yazıyor zaten. Bu sefer kesin çıkar sonucunuzu merakla bekliyorum :)

peki doktorun bana 11+0 da yaptırmış olması şokunu yaşamam şuan

inşaallah yetersiz falan diye dönmezler

peki doktorun bana 11+0 da yaptırmış olması şokunu yaşamam şuan

inşaallah yetersiz falan diye dönmezler
Normalde 10. Hafta itibariyle yapılıyor merak etme🙃 benim de doktorum 12+3 de verdirdi ama herkes de yetersiz çıkacak diye bir durum yok☺️

Hani 2.trimester premseslik dönemiydi 😅😅 Sizi o kadar iyi anlıyorum ki kadın gelecekti dün gelmedi, ev aldı başını gidiyor iyice🙈 inşallah bir an önce premses oluruz 🙌🏻
Ben de öyle diyorum 3. aydan sonra normale döner diye okuyordum mide bulantısı için ben de 3. Aydan sonra başladı. tez zamanda premses olalım 🤰🤰

X