2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Bende hep yiyen hamilelerin olduğu yorumları okudum etliye kesinlikle yasak diyor onu biliyordum zaten zararlı olduğunu bi kereden bişey olmaz mı desek of kararsız kaldım şu an
Benimde hamileliğimin başında canım çok çekmişti ama dürümde o marulları güzel yakıyorlar mı bilmediğim için porsiyon sipariş edip kendim güzelce marulları yıkayıp öyle yedim. Çok fazla abartmadığımız sürece sıkıntı olmaz bence ya

bence de ya yeşilliği iyi yıkayınca bi sıkıntı olmaz bulgur baharat vs sonuçta masum geldi şahsen bana

Evet evet zor durumda olduğunuzda kullanın zararlı bir ilaç değil içinizi ferah tutun dediğin gibi çok kullanan ve sağlıklı doğum yapan var sadece ona değil benim her ilaca tavrım öyle ama bende eskisi kadar kötü olursam bende başlayacağım

Yemin ederim şu an ağzımdan sular akıyor hemen eşimi aradım istedim öf resmen aşerdim
Eskiden severdim okul çıkışı 1 tlye öğrenci dürüm yaptırır eve yürürken yerdim hey gidi:) ama artık midemi yakıyor. Hamilelikte asla cesaret edemem. Dün puf puf poğaça vardı kayınvalidemde aç karnına yedim diye midem yandı hemen gaviscon içtim rahatladı öyle .

valla bence değil doktorum öyle bir şey söylemedi ve ben neredeyse haftada 4 gün yiyorum
Valla benimde her önünden geçtiğimde canım istiyor ama zararlı diye yemiyordum sizden cesaret aldım şuan :)
Genelde ev yemekleri yiyorum ama dışardan canım bir şey çekip yedikten sonra da acaba sağlıksızmıydı diye vicdan yapıyorum haftada bir kez bir şey olmaz bence yaaa :)

Maşallah. İlk torun mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…