2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Bende sonucu bekliyorum sonucu alıp gidip selam ben hamileyimiz bugünde erken çıkıyorum dicem

Ben evden çalışıyorum ve olabildiğince rahatım haklarını yiyemem. O yüzden günde 7.30 saat çalışmak hakkımmış diyemem sanırım. Çünkü haftalık çalışma saatine bakarsak ben kesin daha az çalışıyorumdur.
Bu hakkı bilmeyen ve yoğun çalışan bir çok arkadaşım vardır ama burada söylediğin çok iyş oldu

Develette isen hak ama özelde isen eğer patronun isterse o izni alabiliyorsun .
Ne yazıkki böyle de birşey var ..

Develette isen hak ama özelde isen eğer patronun isterse o izni alabiliyorsun .
Ne yazıkki böyle de birşey var ..
Özel sektörler için öyle müdürünün merhametine bakıyorsun. Ben 6 yıldır onlarla çalışıyorum, küçük değildim ama bana ellerinde büyümüşüm gibi davranırlar. Çok şükür, Allah herkesi iyi insanlarla karşılaştırsın :)

Benımde ulaşmamış yarıda kalmış yavaş yavaş koyulaşıp uzar demekki ben açık tenli değilim ama yinede belli . Beyaz tenli olsam demek baya koyu görünürdü.

Sırt ağrısı yaşayan var mı ? Kasık ve bel ağrım yok ama 2 gündür sırt ağrısı yaşıyorum sanki kıtlatsam geçecekmiş gibi

Ben de gördüm bu arada var cidden:) göbek altından bikini bölgesine iniyor

Benimde düne göre daha fazla ağrım var evin temizliğini bitirmeye çalışıyorum 10 dk iş yapıyorsam 30 dk uzanıyorum
Eşim evden çalışıyor, hamile kaldığımdan beri evin süpürme işi onda o kadar rahatlatıyor ki o işi yapması. Çünkü mopla arkasından geçiyorum dün mutfağı sildim ter içinde kaldım nefes nefese. düşün sadece silmen bile nasıl yordu beni. Ya hamladım ya da gebelikten kaynaklı çabuk yorulunuyor./

Ne güzel ya bende yabancı bir firmadayım hiç sorun yok çalışma süreci ile ilgili ama mutlaka onlar bunu söyleyecektir erken çıkış ile alakalı

Gebelikten oluyor canım bende şimdi şarjlı süpürgeyle üstten yaptım hep eşim yapıyor bu sefer o evde yokken ben halledeyim diye mutfak salon yaptım dinleniyorum

Sen söyleyince baktım, maksimum 7.30 saat çalışabiliyormuşuz. Ofise giden anneler bunu bilmiyorlarsa mutlaka haklarını kullansınlar.
Kızlar ben en başında gruba da yazmıştım hamileler 7 buçuk saatten fazla çalışamaz yazıyor mevzuatta ama kimse görmemiş sanırım. ben idareye ilettiğim günden beri 16:30 da çıkıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…