2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Eşim evden çalışıyor, hamile kaldığımdan beri evin süpürme işi onda o kadar rahatlatıyor ki o işi yapması. Çünkü mopla arkasından geçiyorum dün mutfağı sildim ter içinde kaldım nefes nefese. 😂 düşün sadece silmen bile nasıl yordu beni. Ya hamladım ya da gebelikten kaynaklı çabuk yorulunuyor./
Benim süpürme robotta şansıma eşimin işleri çok yoğun bu aralar 🤦‍♀️ havalarda ısınmadan ev işlerini bitirmeyi düşünüyorum her gün bir odayı detaylı temizliyorum böylece fazla yorulmuyorum..
ama sürekli oturdukça yada uyudukça hep bi uyuşuk halde geziyorum

Kızlar bizde bugün kontrole gittik 11 haftalığız tahmin alabilir miyiz ☺️ 1ciftyesilgozz 1ciftyesilgozz soyasosu soyasosu ve etiketleyemediğim herkes
2A09A121-15B9-43EE-8E26-3BBC94EE5ABB.jpeg

Eklentiler

• 02DCF1F4-199E-4629-B0A8-AFAF93BC3A98.jpeg
    02DCF1F4-199E-4629-B0A8-AFAF93BC3A98.jpeg
    105,9 KB · Görüntüleme: 45
Benim süpürme robotta şansıma eşimin işleri çok yoğun bu aralar 🤦‍♀️ havalarda ısınmadan ev işlerini bitirmeyi düşünüyorum her gün bir odayı detaylı temizliyorum böylece fazla yorulmuyorum..
ama sürekli oturdukça yada uyudukça hep bi uyuşuk halde geziyorum
Evet ben de halsiz miyim yoksa abartıyor muyum bazen anlayamıyorum. Ama hayatımda hiç anında uykuya dalamazdım. Şimdi bazen saniyeler içinde hem de gün ortasında dalabiliyorum. Gerçekten daha çok yoruluyoruz bence

Benim şu anki evim 1+1, temmuzda 3+1 e geçiyorum. Asıl o zaman görücem hanyayı konyayı 😂
Eyvah hamilelikte taşınma Allahtan çok ağırlaşmadan halletmiş olucaksın. Ya bizim ev büyük temizliği büyük evin zaten eziyetli oluyor ama büyüklüğünden ziyade ıncık cıncık şeyler de çok 3 farklı koleksiyon var hepsi tozu alınması eziyetli şeyler öf Nisan gibi bizde taşınalım diyoruz ama bunca eşya birde bebek bakalım o dönem cesaret edersek😂

Eyvah hamilelikte taşınma Allahtan çok ağırlaşmadan halletmiş olucaksın. Ya bizim ev büyük temizliği büyük evin zaten eziyetli oluyor ama büyüklüğünden ziyade ıncık cıncık şeyler de çok 3 farklı koleksiyon var hepsi tozu alınması eziyetli şeyler öf Nisan gibi bizde taşınalım diyoruz ama bunca eşya birde bebek bakalım o dönem cesaret edersek😂
Ben geçen yıl evlendim. Ev küçük diye eşya bile almamıştık. Şimdi eskileri atıp yenileri doğrudan yeni eve istedik. Bizde de spor ekipmanları, ıvır zıvır çok ve en çok onlar zorluyor beni de. En güzeli hep kapaklı kutularda, dolaplarda muhafaza etmek. Ortada hiçbir şey olmasın mümkünse 😄

Test sonuçları negatif çıktıı hiçbir problem yok anomali gözükmüyor sağlıklıyız dedi cinsiyeti ben telefonda tek başıma öğrenmek istemedim eşimle duymak için tamam dedi yaşasınnnnn🥳
Aaaa canım ne kadar erken çıkmış seninki 😍 ne zaman kan vermiştin? Ay hadi inşallah gönlünüzden geçtiği gibi olsun 🙏🏽🙏🏽 çok güzel haberler şenlendik 🥰

Aaaa canım ne kadar erken çıkmış seninki 😍 ne zaman kan vermiştin? Ay hadi inşallah gönlünüzden geçtiği gibi olsun 🙏🏽🙏🏽 çok güzel haberler şenlendik 🥰
Perşembe sabah verdim Allah dağına göre kan veriyor ben çatlardım çok sabırsızım beni ancak sabırsızlar anlar😂 valla eşimin kızmıycağını üzülmüyceğini bilsem kesin öğrenmek isterdim ama papaz oluruz

X