2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Süper ben de bu kadar iyi olduğunu bilmiyordum. Doktorum çok araştıran biri zaten o yüzden hiç sorgulamıyorum. Diğerinin de fotoğrafını atayım sana. Aynı marka değiller ama içerik karşılaştırdım ve çok beğendim. Bu arada demir ilacının skt sine baktım. 06/2025 bulursam ben de devamını alayım. Bulmanın zor olacağını düşünmemiştim.

Eklentiler

• image.jpg
    174,7 KB · Görüntüleme: 60
Ben 2.5 haftalıkken öğrendim. O zamanlar 3 4 günde bir çağırıyordu kalbi duyulduktan sonra 2 haftada bir çağırmaya başladı. Hala da öyle. Bende son zamanlar sıklaşıyor diye biliyorum.
Ben de 3+2de kanamayla öğrendim, beta artışı vs sebeplerle 6.haftaya kadar ben de sık sık gittim. Sonrası da dediğim gibi oldu

Kızlar göbeğin de piercing olan var mı ? Benim var henüz çıkarmadım araştırdığımda bir sorun olmayacağı yazıyor da bilgisi olan var mı

Kızlar göbeğin de piercing olan var mı ? Benim var henüz çıkarmadım araştırdığımda bir sorun olmayacağı yazıyor da bilgisi olan var mı
Benim kuzenimin vardı, Bir süre sonra göbek deliği dışarı doğru çıkıyor, o sırada çıkardı. Bir sorun yaşamamıştı. Eğer yeni değilse enfeksiyon riski de yoktur zaten :)

Benim kuzenimin vardı, Bir süre sonra göbek deliği dışarı doğru çıkıyor, o sırada çıkardı. Bir sorun yaşamamıştı. Eğer yeni değilse enfeksiyon riski de yoktur zaten :)
Belki 10 yılı devirmişizdir bir arkadaşıma doktoru çıkar demiş ama ben deldirdiğim de bile enfeksiyon yaşamadım şimdi zaten enfeksiyon riski olan bir şey değil

Emziren anneler için olanı var canım bahsettiğim bu benim sütün kalitesini arttırıyo gerçekten seninki normal multi ama firması aynı bence o firmanın bütün ürünleri iyidir bunu bulmak zor gibi diğerleri vardır mutlaka doktor öneriyosa zaten bulunur

Eklentiler

• IMG_4029.png
    335,9 KB · Görüntüleme: 52
Herkese merhaba, bugün (11+4) ikili test muayenesine girdim. Sonuç için haftaya randevu verdi ama kan testi sonuçlarını kontrol ederken grafik raporun da çıktığını gördüm (çalışıldı yazıyor tabii sadece, gitmeden göremem grafiği). Ense kalınlığı 1.1 mm, burun kemiği oluşmuş dendi muayenede, papp-a 3,19 bhchg 84,55 çıkmış. Bu şekilde bir anlam ifade etmediğini biliyorum ama bir fikri olan çıkar belki diye sormak istedimFetal dna randevum da haftaya.

Belki 10 yılı devirmişizdir bir arkadaşıma doktoru çıkar demiş ama ben deldirdiğim de bile enfeksiyon yaşamadım şimdi zaten enfeksiyon riski olan bir şey değil
Yalnız göbeğinde piercing olan anne çok havalı :) ben de çook isterdim ama cesaret edemedim bir türlü :)

Kaydettim, çok teşekkürler bilgi için. Ben de demir ilacından çok memnun kaldım. Normalde hep kabızlık çekerdim bu sefer çekmedim. :)

12 haftayı bitirenler doktorunuz size takviye olarak ne verdi ? Bana imom (185tl yuh dedim ama erik kafama değer) multivitamin+demir ilacı toz halinde olanlardan+d3 damla verdi . Folidoce a elveda dedi
Merhaba, acaba folik asidi tam olarak ne zaman kesti doktorunuz? Ben 11+4’teyim, bugün muayene sırasında doktor folik asidi yavaştan keselim dedi ama muayene heyecanıyla çıkarken sormayı unuttum tam ne zaman keseyim diye. Haftaya tekrar gidene kadar devam edeyim diye düşündüm.

Yalnız göbeğinde piercing olan anne çok havalı :) ben de çook isterdim ama cesaret edemedim bir türlü :)
Haha çok teşekkür ederim gerçekten hayatında ki her şeyi iğne ucuna kadar kafaya takan bana inanılmaz bir sakinlik biraz da umursamazlık oturdu içime kolay kolay pinpiriklenemiyorum önceden olsa arkadaşım onu söylediği an hop çöpe giderdi

Merhaba, ben de bugün devlette yaptırdım sabah, az önce çıkmış sonuçlar, dediğiniz gibi b hcg ve papp-a bakmışlar ama bende tek tüp aldılar.

10+3 günlük herşey normal görünüyor bugn doktr. 12.haftada ikili teste gideceğim. Cinsiyet tahmini istiyorum hanımlar ,

Kızlar Merhaba, bende tüp bebekle hamile kaldım 11+4 günlüğüm bugün nasip olursa Kasım da olacak doğum Nasıl geçiyor günleriniz neler yapıyorsunuz

12 +3 ken kesmiş oldum. 12. Haftada kesilecek demişti bi önceki randevuda. Diğer randevun ne zaman? Uzak bi tarihse mesaj atın sorun doktorunuza çünkü onun yerine takviyeler yazıyor doktorun

Benim 12.haftayı bitirince kesti ama verdiği diğer multi vitaminin içinde var. Hem de oran olarak aynı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…