2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Benim de kız diye tahmin etti doktor ve Kasımda doğum akrep gözüküyor akreplerde inatçı olur korkuyorum eşim yay onun burcunu da almasını asla istemiyorum Başak falan olsa keşke

Benim de kız diye tahmin etti doktor ve Kasımda doğum akrep gözüküyor akreplerde inatçı olur korkuyorum eşim yay onun burcunu da almasını asla istemiyorum Başak falan olsa keşke
ayy hayirli olsun herkes korktu bu akrep burcundan 8 haftalik falan fotoğrafiniz varmi biz gec ogrenecekler teoriye bakalim

yok bence gerçekten yükselen etkiliyor. bende kovayım. annem senin gibi bir çocuk dünyada görmedim. otur derdim kalk diyene kadar kalkmazdın diyor yükselenim yengeç bu arada. ay burcumda yay.

Ya bizim eve bomba gibi düşecek akrep çocuğu. Eşim ateş burcu aslan, kızım ateş burcu aslan, ben ateş burcuyum koç, gele gele gelcek su burcu akrep. Kesin sezeryan olacağım ilki sezeryan diye başak şansım yok çok erkek oluyor ama inşallah yay olur diye dua ediyorum ama o da 42. Haftam filan oluyor ama mümkün değil muhtemelen. Bizim evde kaos var. Su burçlarıyla hiç anlaşamayız ateş burçları olarak hep hareket hep eğlence hep keşif peşindeyiz. Dua edeyim de yükseleni bari ateş burçlarımdan biri olsun

Kızlar evet güneş kremi önerin ya. La rocheyi geçin onu kimse sevmiyor bende dahil. Yağlı cilt için beyazlık bırakmayan bildiğiniz güneş kremi var mı ? Misshanınki iyi diyolar ama trendyolda yok

Demir olarak bunu kullanıyorum canım. Multivitamin olarak ise vitaliva marka vermiş bana. İçinden 2 çeşit kapsül çıkıyor. Biri omega kapsülü, diğeri vitamin içerikli kapsül.
Bu marka çok iyi sütüm 3. Aydan sonra azaldı emziren anneler için olanına başladım çok etkilemişti ama kızım emmedi ama kalitesi artmıştı sağıyodum renginde anlıyordum şuan çok az sayıda var stok yapmak istiyorum ama skt tarihleri korkutuyor abimler ingiltere gelirken getirtirim diyorum buralarda bulamazsam, doktor önerirse bende bunu söyleyim multivitaminli olanı bilmiyodum omega 3 olmasıda kolaylık aynı kutuda

Ya kahkaha attım resmen kendime gülüyorum şuan sizin eve düşecek bizim sülaleye eşim, annesi, ablası, dayısı, anneannesi hepsi akrep

Kızlar evet güneş kremi önerin ya. La rocheyi geçin onu kimse sevmiyor bende dahil. Yağlı cilt için beyazlık bırakmayan bildiğiniz güneş kremi var mı ? Misshanınki iyi diyolar ama trendyolda yok
ben hassas bir cilde sahibim. hamilelik öncesinden beri yıllardır solante kullanıyorum. fondotenli olanı tavsiye etmem. la roche vs gramajına göre çok pahalı. solante nin gramajı fazla hemde içinde zararlı içerik yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…