2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Bende yarın gidicem ikili test için Hafta olarak aynıymışız
Muayeneniz güzel geçsin. Bu haftalarda benim hatırladığımdan daha hareketli oluyorlarmış, çikolata yiyenler vardı beklerken. Benim hafızamda yirminci haftada detaylıya girerken yediğim kalmış, o yüzden hazırlıksız yakalandım yirmi dk uğraştırdım doktoru

Benim doktorum bana yasakladı ama ben de yiyip de gireceğim :)

Dilkenn biraz daha toparladın mı canım?
@Tuhayyy seni de çok merak ediyorum. Her şey yolunda mı?
Arada ses verin kızlar ve iyi olun
Canım çok sağol hala evde yalnız kalamiyorum eşim işten gelene kadar kendimi dışarı atiyorum yalnızlıkla yüzleşmek için kendimi hazır hissetmiyorum ama illaki bir gün yalnız kalicam evde

Aa bende çikolatayla gidiyim öyleyse

Başınız sağ olsun. Şahsen benzer bir deneyim yaşamadım ama çok yakınımın yirmi yaşındaki kedisini kaybettik geçenlerde, hastalıkla geçen onca zamanına, veteriner veteriner gezişlerine, bazı veterinerlerin nasılsa ümit kalmamış diye adam akıllı bir tedavi bile önermeyişine ve sırf acıları biraz dinsin diye günlerce veterine serum yemeğe taşındığına, o gün gelince de arkasında nasıl bir boşluk bıraktığına şahit oldum, çok üzüldüm. Sabırlar dilerim.

Benim doktorum bana yasakladı ama ben de yiyip de gireceğim :)
Benim doktorum bu konuda nedense rahat. Bana diyet listesi vs vermedi hatta ilk haftalarda kilo vermek için diyetisyene randevu aldığımı söylediğimde istemedi . Başka doktor olsa kiloma bakıp kesinlikle şunu yeme bunu yeme derdi 3 aylık şekerinize baktırmışsınızdır hepiniz, o normal çıktı . Bakalım inşallah şekerle vs uğraşmayız ilerde de gerisi önemli değil.

Kızlar göbeğin de piercing olan var mı ? Benim var henüz çıkarmadım araştırdığımda bir sorun olmayacağı yazıyor da bilgisi olan var mı
Canım ben de piercing var doktora sordum titanyum ve hamile piercingi olduğu müddetçe hiç sorun olmayacağını söyledi ama önceden sürekli enfeksiyon kapiyorsa kesinlikle takmamak gerekiyormuş benim öyle bir problemim olmadığı için takmaya devam ediyorum

Kızlar ben az önce bişey farkettim uzanıyordum telefon bakarak bi yandan diğer elim göbüşümdedi ama bi taraf daha sertti telefonu bıraktım bi baktım sağ kasık tarafım limon gibi yumruk gibi sertti göbüşüm çok komik gözüküyodu bi taraf aşşağıda bi taraf yukarıda şimdi biraz düzeldi inşallah kötü bişey değildir yaşayan varmı ilk hamileliklerinde falan

Ah ya çok üzücü gerçekten teşekkür ederim evet boşluğu çok beter yeri dolması imkansız bir boşluk maalesef

Benimki de diyet listesi vermedi. Zaten beni çok zayıf buluyordu, şu kadar kilo diye bir sınırlama yapmadı o yüzden. Tek bir isteği oldu, paketli gıda tüketmemem.
Ben normalde tatlı çok severim bu arada ama canım hiiç çekmiyor hatta yediğim zaman midem bulanıyor. Ama çikolata yasağına uymam, canım isterse her şekilde yerim :)

Delindiğinde bile enfeksiyon kapmamıştı çok şükür zaten karnım çıkmaya başladığında takmaya devam etmeyeceğim takılma vs olmasın diye

Kızlarr kızlarr asıl güneş burcu yani doğduğu aydaki kendi burcu çok önemli değil. Önemli olan yükseleni. Sezeryan olacaklar için doktor gün verdiğinde saat ayarlayabiliriz
Ya bunu sevdim doktora derim arkadasa bı sorayım sana dönerim sen banada bi el atsan ben gece 12 den sonra doğmusum 24 kasım dogumluyum yukselenım nedır
Merhaba, ben de bugün devlette yaptırdım sabah, az önce çıkmış sonuçlar, dediğiniz gibi b hcg ve papp-a bakmışlar ama bende tek tüp aldılar.
Anaa ne çabuk benımkı daha yola çıkmamıstır 25 gun dedıler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…