2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Burcum başak yükselenim başak ay burcum oğlak. Plansızlık beni öldürür. Asla ani karar alamam ve ani haraket edemem. Biri hadi gel şuraya gidelim diyince gitmişliğim çok nadirdir bir gün önce haber vermesi gerek çünkü. Hiç ummadığım bi kişi arasa bile açamam çok plansız neden aradı şimdi yani. 😂 Off hayat zaten yorucu benim hayatım ekstra yorucu😂 bazen eşime çok özeniyorum ya o akrep burcu sürekli hallederiz modunda son dakikaya kalınca falan hiç stres olmuyor ne güzel😂
Benim burcum oğlak ay burcum başak. Yemin ederim varya emrivakiden nefret ederim bana bir gün öncesinden de değil bi kaç gün öncesinden bildirilmesi gerek bi yere çağrılacaksam🫠🫠 yani işim olmasa bile gitmem aniden çağrılınca 😂😂

İkili test yaptıran var mı ? Ben bugün devlette yaptırdım 2 tüp kan alındı. 25-30 günde çıkacağı söylendi.
Normalde özelde bir tüp kan alıp anında bakılmıştı. Belki bilen vardır devlette yapılan neden iki tüp neye bakılıyor.

Buldum biri serbest beta-hcg biride Papp-A ya bakılıyormuş. 😀
Dün yaptırdım özelde ama sanırım bir tüp alındı. Bir hafta 10 güne çıkar en geç dedi. Devlet diyedir o geç çıkması canım.

Oğlak burcu genel olarak hepsi aynımı bilmem ama benim eşim çok kincidir. Bişeye olmaz dediyse iki dünya bir araya gelse asla oluru olmaz onun. Bir kişiyi sildi ise bu aile içinden biride dahil olsa o onun için ölene kadar bitmiştir ölse cenazeye gitmez o derece gururludur. Tabiri caizse burnu yere düşse eğilip almaz. Normalde seninde dediğin gibi birlikte çalışması güzeldir çok eğlencelidir. Ağzı güzel laf yapar ben o kısmını kovadan aldığını düşünüyorum.
Bence gaddarlığını çoğunlukla kovadan almıştır 🫠 ben oğlağım oğlakta da biraz var o gerçi. çok dikimdir haklıysam geri atmam asla . Karşımdaki özür dilemez gönlümü almazsa da bitmiştir benim için🤐 ağzının güzel laf yapması da kovadan illa belli ederler kendilerini ortamda 😂

12 haftayı bitirenler doktorunuz size takviye olarak ne verdi ? Bana imom (185tl yuh dedim ama erik kafama değer😂) multivitamin+demir ilacı toz halinde olanlardan+d3 damla verdi . Folidoce a elveda dedi 😂
İmomı en başından beri kullanıyorum çok iyi bi vitamin asla yükselmeyen demirim bile yükseldi sayesinde. Benimde kontrolüm yarın 4 buçukta hem cinsiyet hem ikili test için gidicez bakalım ne vericek😂

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    187 KB · Görüntüleme: 26
X