2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Ayy oğlak bozuk kova değil bak çok yakın tanıdığım Oğlak var oda eşine asla yardım etmez 😁😁😁
Bencildir kendini düşünür hayatı istediği gibi yaşar asla kimse için hayatını değiştirmez.
Bak eşim kova 9 ay premsesler gibiydim kızımda bunda da şimdilik iyi gidiyor bakalım 😁
Benmde eşim kova Burcu:)

Demek oğlak kötü bende kova kötü saniyordum. Aynen ya çok bencil geçen ölüyorum midemden gözümü açamıyorum evi supurmeye kalktim sen dur ben supuruyum demedi. Yemek konusunda yapamazsam laf etmez dışardan söyler yapmaya üşenir. Bazen sinirleniyorum bu adama ikinci çocuğu niye yapıyorum diye sonra kendim için yapıyorum diye telkin ediyorum kendimi 😢
Her burcun iyi ya da kötü özellikleri var maalesef 😂 oğlak soğuktur, işini çok ciddiye alır her zaman planlıdır. Erkeği kadını farklıdır illaki. Benim erkek tanıdığım tok oğlak burcu. Ama kendimde dahil çevremde çok oğlak burcu oldu. Birlikte çalışması güzeldir. Kova burcu ise bambaşka bir olay bence kova baskın bi burç en iyisini ben yaparım, gaddardır bir hatayla herşeyi kesip atabilir bıçak gibi .

Demek oğlak kötü bende kova kötü saniyordum. Aynen ya çok bencil geçen ölüyorum midemden gözümü açamıyorum evi supurmeye kalktim sen dur ben supuruyum demedi. Yemek konusunda yapamazsam laf etmez dışardan söyler yapmaya üşenir. Bazen sinirleniyorum bu adama ikinci çocuğu niye yapıyorum diye sonra kendim için yapıyorum diye telkin ediyorum kendimi 😢
Aa onlar öyle diye sen kalbını karatma kardeşlik çok güzel ❤️
Evlat çok güzel . Bırak yapmadığıyla kalsın sende yapma . Yapamıyorum de tut bi kadın gelsin yapsın parada gözleri olmaz onların harcamayı severler 😀
Sen vakıt buldukca evladınla ilgilen sen ac kalma iki evladına bak yeter 😍

Her burcun iyi ya da kötü özellikleri var maalesef 😂 oğlak soğuktur, işini çok ciddiye alır her zaman planlıdır. Erkeği kadını farklıdır illaki. Benim erkek tanıdığım tok oğlak burcu. Ama kendimde dahil çevremde çok oğlak burcu oldu. Birlikte çalışması güzeldir. Kova burcu ise bambaşka bir olay bence kova baskın bi burç en iyisini ben yaparım, gaddardır bir hatayla herşeyi kesip atabilir bıçak gibi .
Son cümlen yokmu net !!!!
Herşeyi tek bir kalemde siler öyle gaddardır 😁 Onunla iyi geçineceksin ee 13 yıl tanıdık artık nabza göre şerbet 😀

Ya bize doktorun söylediği tarih yay üniversitede bir arkadaşım vardı Yay erkek bide eşimin kız kardeşi var tamam tatlı insanlar ama çok sosyaller eşimle ben çok sakin iki insanız evcimen bile sayılabiliriz konforumuza düşkünüz😂 tanıdığım yaylar hadi gezelim hadi çadır kuralım hadi müzeye hadi masaja falan lüks ve özgürlük sosyallik çok seviyorlar ve sayısal açıdan ikiside çok akademik başarısı yüksekte değildi😂 burçlara çok inanmasamda tırsıyorum
Yok yok hepsi aynı değil korkma ben yayım baya evi seviyorum sankinligi seviyorum sosyalleşmeyi cok sevmem sadece şunu severim yeni yerler keşfetmeyi cok severim şehir gezmeyi filan ama genel olarak çok sakinim yaylar kin tutamaz bi şeye 5 dk dan fazla üzülemem kendimi severim pek umrumda olmaz dünya yansın önce keyfim 🤣🤣

Amin amin. Ya gerçekten o kadar zorki bu durumda bir çocukla uğraşmak. Diolarki evdesin çalismiyorsun evde olunca sanki bir mucizemi oluyor. Oyuncaklarını veriyorum önüne o oynarken az gözlerimi kapatayım diyorum. bişey istiycegi zaman konuşamıyor ya saçımdan tutup bir çekiyor ben kalkana kadar asla bırakmıyor mecbursun ne isterse yapmaya hazır asker gibi emrindeyim. Evi topluyorum iki dakka odadan cikiyorum bı geliyorum darmadağın. Koltukların üzerine su döküyor bı oturuyorum popom ıslanıyor. Eline salatalık verdim evin her odasında salatalık parçası dişleyip dişleyip atmış. Mutfağın halısını kaldırıp cirparken gördü beni şimdi mutfakta halı birakmiyor ben seriyorum o halıyı kaldırıp atiyor. Makyaj aynamin üstündeki malzemelerimi kaldırmak zorunda kaldım üstüne çıkıp hepsini ya aşağı atıyor yada yemeye çalışıyor. Saysam daha neler var hem senin gözün yılar hem burası almaz onca şeyi. Zorluğunu tahmin ediyordum planliydi ama bu kadar zor olabileceğini asla tahmin etmiyordum zorun en büyüğü diğeri de doğduğunda olacak. Ben yaştan dolayi ikinciyi bu kadar erken yaptım yaşı küçük olanlara asla tavsiye etmiyorum. 😊
Ay Allah yardımcınız olsun en önemlisi eş desteği gerçekten ben çalışıyorum bi taraftan ama saat 3.30sonrasına iş bırakmamaya özen gösteriyorum çünkü miğdem akşam çok kötüleşiyor dün 3:45gelen maile dönmedim diye bu sabah bir tur uyardılar Allahtan çoğu zaman evde çalışıyorum

Burcum başak yükselenim başak ay burcum oğlak. Plansızlık beni öldürür. Asla ani karar alamam ve ani haraket edemem. Biri hadi gel şuraya gidelim diyince gitmişliğim çok nadirdir bir gün önce haber vermesi gerek çünkü. Hiç ummadığım bi kişi arasa bile açamam çok plansız neden aradı şimdi yani. 😂 Off hayat zaten yorucu benim hayatım ekstra yorucu😂 bazen eşime çok özeniyorum ya o akrep burcu sürekli hallederiz modunda son dakikaya kalınca falan hiç stres olmuyor ne güzel😂

Ben yay bebekliğim çok güzelmiş çok akıllı uslu bir bebekmişim fazlaca meraklı macera seven araştırmacı evde gizli saklı hiç bişi kalmaz herşeyi kurcalardım 🫢
Az kıskançlıkta varmış . Ama genel olarak yay burcu olsun isterdim 😍
Bende bebekken çok sakınmisim evlenmeden önce hiç korkum yoktu mesela luna parkta su herkesin bakmaya korktuğu oyuncaklara binerdim yarış arabalarına binrrdim ayy ama evlendikten sonra cok sakinlestim bende cok meraklıyım herseyi araştırır kurcalarim ama suan oyle hareketli bir hayatım yok evdeyim evi ve sakinliği seviyorum boş boş gezmeyi hic sevmem ama yeni yerler yeni şehirler gezmeyi severim 😇 bide uyuşuk hareket eden yavas konuşan insanlara cok gıcık olurum 😅 algıları açık olcak karşımdaki insan pat diye anlayacak beni bide 🤣

Yaa ben sizlerin burcunu çok merak ettim
Ben yengeç çok uysal ve sakinimdir eşim akrep çok kuralcı disiplinli düzenlidir
Yavrum sen de çocuğu Amerika'da doğurmayı düşünüp evcimen olsun istiyorsun :KK70: Doğuşuna aykırı bir kere :) Çocuk hem karnındayken hem de bir aylıkken falan uzun saatler uçak yolculuğu yapmış olacak en basitinden :) alışır ben söyliyim :p

Ayyy eşin iyiki seninle evlenmiş bir yay burcuyla asla yapamazmış 🤣 Eşim bir yemek yapacak mesela 1 yemek kasıgı salca ya asla onu gecmez ayy ben sen yap bıtır işini ben gelırım dıyorum asla yavaslıga tahammülüm yok. Arkadaşım saatli bebegını beslıyo meyve saatı corba saati atıstırma saati o söylerken bana sıkıntı gelıyor .

Kesınlıkle onun yükseleni alçalanı filan yok şımarık büyümüş. Benim çenem eşime dostuma açıktır yoksa hıc tanımadıgım bırıne ancak slm verırım 😀

Ya benim senelerdir çözemediğim konu 24 kasım 00:00 dan sonra doğmuşum 😂 Anneme dıyorum 24 gecesımı 23 gecesımı dıyor 23 gecesi 24 yazdılar işte 😂😂 Yükselenim ne hala emin değilim. Yükselen çok farkediyor kesinlikle özgürlük her yayda var ama bazı şeyler değişiyor tabiki ..
Ya yorumlara aşırı gülüyorum çok tatlısınız. Allahtan burası varda azcık muhabbet dönüyor eğleniyoruz😂

Oğlak burcu genel olarak hepsi aynımı bilmem ama benim eşim çok kincidir. Bişeye olmaz dediyse iki dünya bir araya gelse asla oluru olmaz onun. Bir kişiyi sildi ise bu aile içinden biride dahil olsa o onun için ölene kadar bitmiştir ölse cenazeye gitmez o derece gururludur. Tabiri caizse burnu yere düşse eğilip almaz. Normalde seninde dediğin gibi birlikte çalışması güzeldir çok eğlencelidir. Ağzı güzel laf yapar ben o kısmını kovadan aldığını düşünüyorum.

Ben yengeç çok uysal ve sakinimdir eşim akrep çok kuralcı disiplinli düzenlidir

Ya yorumlara aşırı gülüyorum çok tatlısınız. Allahtan burası varda azcık muhabbet dönüyor eğleniyoruz😂

Ben de eşinini yükselenini merak ettim gerçekten benim ki de akrep ama asla disiplinli ve düzenli değildir. Disiplin düzeni daha çok oğlaklar sever aslında. Akrepler daha önce de belirtildiği gibi anında bir insanı silebilir. Siyah ve beyaz var onlar için sadece. Ama bak yay burcunun iyi bir özelliğini de daha söyleyeceğim sana. Bir lafım vardır benim. Arada mutsuz oluyorum ama beş dk sürüyor diye. 🤣 allah kötü bir şey göstermesin tabi de gündelik dertlere asla takılmayız biz🥲 seni yay burcuna ikna edicem🤣🤣

Benim erkek kardeşim yay burcu. Ben kovayım. Annem sürekli anlatır sen hep ağlardın, çok yaramazdın. Kardeşini de bir uyuturdum acaba bu çocuk öldü mü hiç sesi çıkmıyor diye gidip kontrol ederdim. O kadar sanki diyor 😂 Eşim akrep çok meraklı, hareketli bir çocukmuş
Ayy bebekken bende oyleymisjm annem hep anlatır aynı şekilde yedirip yatirirdim der sonra bi daha uyanana kadR gormezdim seni der liseye başlayana kadarda hep o sakinikteydim ergenliğim çok çetin gecti ama 😅 evlendikten sonra yine duruldum

İkili test yaptıran var mı ? Ben bugün devlette yaptırdım 2 tüp kan alındı. 25-30 günde çıkacağı söylendi.
Normalde özelde bir tüp kan alıp anında bakılmıştı. Belki bilen vardır devlette yapılan neden iki tüp neye bakılıyor.

Buldum biri serbest beta-hcg biride Papp-A ya bakılıyormuş. 😀

Ay Allah yardımcınız olsun en önemlisi eş desteği gerçekten ben çalışıyorum bi taraftan ama saat 3.30sonrasına iş bırakmamaya özen gösteriyorum çünkü miğdem akşam çok kötüleşiyor dün 3:45gelen maile dönmedim diye bu sabah bir tur uyardılar Allahtan çoğu zaman evde çalışıyorum
Benim bir arkadaşım var 4 tane peş peşe doğurdu okadar rahat hamileliği var ki mide bulantısı nedir bilmiyor 4 dude sezeryan normal doğum sancısınıda bilmiyor ya diyorum ben böyle bir hamilelik yaşasam 10 tane dogururum diyorum. Genetik olduğunu düşünüyorum ben bu olayın onun annesininde hiç mide bulantısı olmamış onunda. Benim annemin de mide bulantısı olmuş benimde

İkili test yaptıran var mı ? Ben bugün devlette yaptırdım 2 tüp kan alındı. 25-30 günde çıkacağı söylendi.
Normalde özelde bir tüp kan alıp anında bakılmıştı. Belki bilen vardır devlette yapılan neden iki tüp neye bakılıyor.
Aaaa neden 25-30 günde çıkıyormuş ben henüz yaptırmadım fakat ilk hamileliğimde devlette yaptırdım 2-3 günde çıkmıştı. Bence yoğunlukla alakalı bir durum olabilir

Aaaa neden 25-30 günde çıkıyormuş ben henüz yaptırmadım fakat ilk hamileliğimde devlette yaptırdım 2-3 günde çıkmıştı. Bence yoğunlukla alakalı bir durum olabilir
Evet nette de öyle dıyor yogun hastanelerde gec sonuc cıkabılıyormus.

Kızlar güneş koruyucusu soranlar vardı ben normalde la Roche posay anthelios kullanıyorum ama kimyasal filtre içerdiği için gebelikte önerilmiyormuş. Dün gece baya bi araştırdım ve soltis aldım hem mineral filtreli hem içeriği çok güzel arayışta olan varsa bakabilir. Solante pregnada çok öneriliyor ama onunda içeriği pek güzel değil. İçeriklerini inceleyen görselleride bırakcam size. Soltisin ambalajı değişmiş ve 50+ olanını aldım ama içerikleri aynı. Bakıp öyle karar verebilirsiniz🌸
IMG_2842.jpeg
IMG_2843.jpeg

Eklentiler

• IMG_2844.jpeg
    IMG_2844.jpeg
    146,1 KB · Görüntüleme: 28
Kızlar güneş koruyucusu soranlar vardı ben normalde la Roche posay anthelios kullanıyorum ama kimyasal filtre içerdiği için gebelikte önerilmiyormuş. Dün gece baya bi araştırdım ve soltis aldım hem mineral filtreli hem içeriği çok güzel arayışta olan varsa bakabilir. Solante pregnada çok öneriliyor ama onunda içeriği pek güzel değil. İçeriklerini inceleyen görselleride bırakcam size. Soltisin ambalajı değişmiş ve 50+ olanını aldım ama içerikleri aynı. Bakıp öyle karar verebilirsiniz🌸Eki Görüntüle 3241987 Eki Görüntüle 3241988
Solante pregna da hamilelik dönemi içinmiş 😊

X