2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Geçmiş olsun canım Rabbim sağlıkla kucağına alacağın günleri nasip etsin

Geçmiş olsun. İnşallah en kısa sürede hamile kalıp, sağlıkla kucağına alırsın

Benim öğürme şeklinde oluyor birde normalde hiç koku alan biri değilim kokular nasıl belirgin şu an:))
Benimde baştan beri koku hassasiyetim vardı mide bulantımda 2 gündür başladı bi arkadaşım hamileyken su bile kokuyor içemiyorum demişti bende kendi kendime abartıyor demiştim şimdi aynısını yaşıyorum

8 deneme buzdağının görünen kısmı belki onlarca kez negatif oldu aslında. Olumsuz duygular insanların hormonlarına tesir ediyor vücudun anneliğe elverişli olması için sakın olmak zorundayız sabırla beklemek gerekiyor

Malesef yerleşme değilmiş sabah kalktıgımda regl olmuşum

Reactions: iLk
Ben sigara içiyorum normalde beni sigara içmemek çok zorluyor bir iki nefes alıyorum eşimden falan ama 4 gün oldu öğreneli 4 gündür içmiyorum çok zor geliyor

Aynen bende 30 gidicem 7 haftam oluot o günü ikisini bir görmem icin transfer 27 subata olmusdum

Randevuyu tam 7. Haftaya denk gelecek şekilde aldım garanti olsun kese kalp atışı ben de bugün akşam 4 buçukta verebilcem malesef geçenkini 10da vermiştim o kadar oynama yapmaz heralde bakalım kaç çıkacak
Kan testi vermeye nereye gidiyosunuz saglik ocağına mi?

Ben sigara içiyorum normalde beni sigara içmemek çok zorluyor bir iki nefes alıyorum eşimden falan ama 4 gün oldu öğreneli 4 gündür içmiyorum çok zor geliyor
Ben de öğrendiğimden beri günde bir tane ama çoğunlukla hiç içmiyorum . Öksürük başladı ben de sanırım balgam çıkarmaya çalışıyor vücut.

Ben de öğrendiğimden beri günde bir tane ama çoğunlukla hiç içmiyorum . Öksürük başladı ben de sanırım balgam çıkarmaya çalışıyor vücut.
Aynen canım bende sabaha kadar öksürüyorum içmiyorum niye öksürüyorum demiştim meğer vücut balgam atarmış 2 3 ay ortalama sürermiş o öksürük bir tane içiyorum ama sonra vicdan azabı çekiyorum artık hiç içmemeye çalışcam

Bende de öksürük var nerden çıktı bu diyorum bende şu sigara lanetiymiş

Merhaba aranıza da ben de katıldım sat a göre 14 kasım veriyor doğum tarihini
Hepimiz sağlıkla mutlu bir hamilelik süreci geçirip, evlatlarımızı kucağımıza alalım inşallah
Hoş geldin sağlıkla kucağına alırsın inşallah Ne zaman öğrendiniz ? Benim de 10 kasım görünüyor şuan :)

Bugün kan testi yaptırdım 4. Haftanın içindeyim beta 38691 çıktı çok yüksek geldi bana, ailede ikiz yokken ikiz olabilir mi? Başka bir sebebi var mıdır yüksek betanın

Hoş geldin sağlıkla kucağına alırsın inşallah Ne zaman öğrendiniz ? Benim de 10 kasım görünüyor şuan :)
Amin inşallah Son adet tarihim 7 şubat 1 hafta gecikince evde test yaptım çift çizgi çikti bugün de ona testi yaptırdım

Amin inşallah Son adet tarihim 7 şubat 1 hafta gecikince evde test yaptım çift çizgi çikti bugün de ona testi yaptırdım
Cnm tebrik ederim normal cunku soyledigine gore 6. Haftana girmek uzeresindir. oyuzden bu beta normal. Rabbim saglikla kucagina almani nasip etsin aminnn

Bugün kan testi yaptırdım 4. Haftanın içindeyim beta 38691 çıktı çok yüksek geldi bana, ailede ikiz yokken ikiz olabilir mi? Başka bir sebebi var mıdır yüksek betanın
Ay hiç bilemiyorum niye yüksek olur ki, belki de sizinki öyledir herkesin hamileliği kendine has çünkü. Ben geçen salı 255'le öğrendim cuma 1196 oldu. Bu cuma kontrolüm var. Son adet tarihim benim de 3 Şubat :)

Benim de bugün 5+3 olması lazım normalde :)

Kızlar mide bulantınız için ne yapıyorsunuz ben beyaz leblebi yiyorum ama hala iyi değilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…