2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Merhaba hanımlar bir sorum olucaktı yerleşme kanaması yaşayn varmı nasıl oluyor ? Reglime 5 gün var ama suan kahverengi akıntım var az bi sekilde yerleşme kanaması olabilirmi?
Benim de oldu, açık kahve rengi, pudramsı bir renk, akıntı gibi. Regle 6 gün vardı. Biraz akşam biraz da ertesi sabah geldi.
İnşallah yerleşmedir sizinki de 🤲🏻🤍
Kizzzlllaarrrr 😍 elim ayağım titriyor 😍 lekelenmeyle acile gittim korkuyla. Çok şükür bebeklerim olacakmış 😍 ikisinin de kalbinin seslerini dinledim 😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻 Rabbim herkese bu duyguyu yaşatsın 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 5+6 da duyduk
Canımm, gözün aydın 🥰🤍 Maşallah, çok sevindim 🥰 sağlıkla büyüsünler 🤲🏻🤍
Merhabalar ben de 4+4 hamileyim. Gece uyutmayan kol uyuşmalarım var iki kolum da uyuşuk, bel ağrım için destek yastığı koymuştum onu kullandığım zaman karnım ağrımaya başladı. Napıcam bilemiyorum daha şimdiden uykuların haram olması normal mi? Bu durumu yaşayan var mı
Hiç normal değil bence ☹️ Vitamin eksikliği olabilir mi acaba, doktorunuza danıştınız mı?
Magnezyum takviyesi ağrıları hafifletiyor ama ihtiyacınızı doktorunuz belirlemeli.
Allah şifa versin 🤲🏻 Bebeğiniz sağlıkla büyüsün 🤲🏻🥰

Hiç normal değil bence ☹️ Vitamin eksikliği olabilir mi acaba, doktorunuza danıştınız mı?
Magnezyum takviyesi ağrıları hafifletiyor ama ihtiyacınızı doktorunuz belirlemeli.
Allah şifa versin 🤲🏻 Bebeğiniz sağlıkla büyüsün 🤲🏻🥰
Sağolasın senin de inşallah 🤗 magnezyumu sağlık ocağına bi sorayım. Hastaneye randevuyu perşembeye anca bulabildim çünkü 😐

• Beğen
Reactions: iLk
Bugün de kan verecek misin canım? Ben vericem akşama doğru iş çıkışı. Bulantı bende de var kusmuyorum ama bulantı yükseliyo arada
Vercem canım aynı saatte verin diyorlar ya ben 3 gibi vermiştim bir öncekini, 3 ü bekliyorum şimdi vermek için. Aynı canım bir anda geliyor kusma yok daha haftayada doktora gideriz herhalde yada iki hafta daha mı beklesem onda kararsızım :)

Merhaba kızlar adetim geceli 7 gun oldu erken gebelik testinde cuma pozitif gordum bugun yaptığım one step marka test negatif cıktı gıdıp kan vermeye korkuyorum sız hıc bu testi kullandınız mı

Vercem canım aynı saatte verin diyorlar ya ben 3 gibi vermiştim bir öncekini, 3 ü bekliyorum şimdi vermek için. Aynı canım bir anda geliyor kusma yok daha haftayada doktora gideriz herhalde yada iki hafta daha mı beklesem onda kararsızım :)
Randevuyu tam 7. Haftaya denk gelecek şekilde aldım garanti olsun kese kalp atışı ☺️ ben de bugün akşam 4 buçukta verebilcem malesef geçenkini 10da vermiştim o kadar oynama yapmaz heralde bakalım kaç çıkacak 🥰

Randevuyu tam 7. Haftaya denk gelecek şekilde aldım garanti olsun kese kalp atışı ☺️ ben de bugün akşam 4 buçukta verebilcem malesef geçenkini 10da vermiştim o kadar oynama yapmaz heralde bakalım kaç çıkacak 🥰
Ya bencede canım öyle diyorlar ama saat çok da önemli değildir aşağı yukarı arttığı anlaşılır zaten, 2 katına çıkmıştır inşallah değerlerimiz 🙏🙏😍

Merhaba kızlar sat 25 ocaktı ama 2 gün önce düşük yaptım ben önce kahverengi lekelenme sonra kırmızıya döndü ve kendiliğinde düştü kese zaten bebek oluşmamıştı daha kürtaja gerek kalmadı 1 adet sonrası tekrar deneyebilirsiniz dedi doktor sizler sağlıkla kucağınıza alırsınız inş sağlıklı gebelikler diliyorum size.

Merhaba kızlar sat 25 ocaktı ama 2 gün önce düşük yaptım ben önce kahverengi lekelenme sonra kırmızıya döndü ve kendiliğinde düştü kese zaten bebek oluşmamıştı daha kürtaja gerek kalmadı 1 adet sonrası tekrar deneyebilirsiniz dedi doktor sizler sağlıkla kucağınıza alırsınız inş sağlıklı gebelikler diliyorum size.
Geçmiş olsun canım. İnşallah kısa zamanda tekrar hamile kalırsın ve sağlıklı bir gebelik geçirirsin

X