2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
İki hafta boyunca bende böyleydim. Ayva elma leblebi havuç tatlı yeşil biber dışında hiç birşey yiyemiyordum.Arada nadiren yoğurt yiyordum. Şuan geçti sanırım 5.-6.hafta çok yoğundu miğde yanması koku hassasiyeti ve halsizlik 7. Hafta azaldı ve şuan geçti 7+5

Olabilir tabiki. Kalp atışı varsa sorun yok ki. Bazen geç duyuluyor bi sürü sebepten. Peki kalp atış hızı normal miymiş?

Evlenmek için sağlık ocağına gittiğimizde eşimde sma negatif çıktı. Şimdi bizdeki risk nasıl düşük mü demek
Evet canım yanlışım varsa diğer arkadaşlar düzeltsin ama zaten bebeğin hasta olması için anne ve babadan geni alması lazım. Eşin negatifse bebeğin sma olma riski yok

Kızlar 8. Haftalarda regl ağrısı gibi ağrı yaşayan oldu mu? Bugün sabahtan beri çok ağrım var. Randevum da pazartesi doktoruma bir şey sormadım belki geçer diye ama merak ettim. Sizde de oldu mu?

Ağlamak tan aklıma gelmedi cnm verdiği kağıtta yazar mı ki
Nolur ağlama nolur, kalp atışı var şükret gerçekten karından duyulmaması için bir çok sebep var. Kilolu olmak, ultrason cihazının kalitesi, hatta bebeğin konumu bile. Gelişimi kesesi güzelmiş. Anladığım kadarıyla son adet tarihin ile uyumlu.
Kağıtta yazar mı bilmiyorum ama fotoğrafı atarsan ben benimki ile karşılaştırırım.
Stres yapma lütfen

Benim ki gibi sağda bana kız demişlerdi

O zaman kesinlikle nipt daha mantıklı Doğum dahil olsaydı ilk gebelik gibi o zaman hiç para ödememiştik nerdeyse ama şimdi zaten ödeme yapıcaz bari kesin olsun Harika artık zor zamanları atlattık bence inşallah sağlıkla devam ederiz
P

şimd bu fiyatları duyunca fetal yaptırmak daha mantıklı gelmeye başladı en azından bunlar gibi muallak değil %99 doğru sonuç diyorlar evet nipty yaparsan diğerlerine gerek kalmıyor
Kesinlikle ya en azından aklımızda soru işareti kalmaz Zaten detaylı ultrason oluyor 20. Haftalarda orda da tüm organları sayılır

Bizim günlerimiz aynı bende o civarlarda randevu alıcam 4,5 Mayıs gibi bakalım cinsiyetinde öğrenebilecekmiyiz

Teşekkür ederim

Eklentiler

• IMG_20230415_200638.jpg
    99,2 KB · Görüntüleme: 71
Kızlar merhaba 8+4 üm ve burnum kanıyo 2 günde bir bu normal mi? gece nefes almakta Bıraz zorlanıyorum agzımdan asla nefes alamam sızde de oluyor mu böyle ve ne yapmamı önerirsiniz nefes alamamak çok zor
Bendeki hamilelik kitabına göre hamilelikte normalmiş. Hava nemlendirici ve doktor onayıyla c vitamini ve sprey öneriyor kitap.

Eklentiler

• 8D292240-D6EE-4B5C-8DD0-376B28A4CD02.jpeg
    148,3 KB · Görüntüleme: 68
Kızlar merhaba 8+4 üm ve burnum kanıyo 2 günde bir bu normal mi? gece nefes almakta Bıraz zorlanıyorum agzımdan asla nefes alamam sızde de oluyor mu böyle ve ne yapmamı önerirsiniz nefes alamamak çok zor

Bendeki hamilelik kitabına göre hamilelikte normalmiş. Hava nemlendirici ve doktor onayıyla c vitamini ve sprey öneriyor kitap.
Mesajı yeni gördüm. Benim burnum da kanıyordu ama çok değil küçük bir tamponla çözülcek gibi düşün. Nemlendirici cihaz aldım eve, sonra hiç kanamadı. Aynı zamanda vücudum da çok kuruydu, ben ordan anladım aslında kuruluktan olduğunu.

Slm kızlar öncelikle hepinize rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallahbnm sat 15subat 8+3şuan İzmir'denim.özel sağlık sigortasi yaptirmistik önümüzdeki hafta Medicana hastanesine başlicaz umarım herşey yolundadır gebelik takibi uygulama hangisini kullanıyorsunuz bnm kullandığım pek hoşuma gitmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…