2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Maşallah bencede gayet iyi . Kalp atımı var ha vajınal ha karından ne farkeder. Genelde 12. Haftaya kadar bazı doktorlar vajınal bakmayı tercıh edıyor kesın olsun dıye .
İçini ferah tut dualarım senınle . Ne zaman gıdeceksın tekrar
B baloglus hiç üzme kendini bende Al_pi Al_pi gibi düşünüyorum. Kese var bebek var kalp atışı var Allah a şükür belki bebeğinin konumundan belki aletin eskiliğinden yada kalitesizliğinden karından gözükmemiştir. Bu kadar üzülme🙏🏻 bende 7 haftalık alttan muayene ile duydum kalp atışlarını ilkkez bugün belki benimde karından duyulmazdı doktorum hiç denemedi bile 11.haftaya kadar alttan muayene etmeye devam edebileceklerini bile söyledi canım

Slm kızlar öncelikle hepinize rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah🤲bnm sat 15subat 8+3şuan İzmir'denim.özel sağlık sigortasi yaptirmistik önümüzdeki hafta Medicana hastanesine başlicaz umarım herşey yolundadır🤲 gebelik takibi uygulama hangisini kullanıyorsunuz bnm kullandığım pek hoşuma gitmedi
hapyy mom. Ben onu kullanıyorum.

Maşallah bencede gayet iyi . Kalp atımı var ha vajınal ha karından ne farkeder. Genelde 12. Haftaya kadar bazı doktorlar vajınal bakmayı tercıh edıyor kesın olsun dıye .
İçini ferah tut dualarım senınle . Ne zaman gıdeceksın tekrar
Teşekkür ederim 3 hafta sonra dedi ama bilmiyorum belki daha önce giderim gibi bayram sonrası olabilir 3 hafta dayanamam gibi

B baloglus hiç üzme kendini bende Al_pi Al_pi gibi düşünüyorum. Kese var bebek var kalp atışı var Allah a şükür belki bebeğinin konumundan belki aletin eskiliğinden yada kalitesizliğinden karından gözükmemiştir. Bu kadar üzülme🙏🏻 bende 7 haftalık alttan muayene ile duydum kalp atışlarını ilkkez bugün belki benimde karından duyulmazdı doktorum hiç denemedi bile 11.haftaya kadar alttan muayene etmeye devam edebileceklerini bile söyledi canım
Teşekkür ederim biraz rahatladım inşallah hepimizin sağlıklı ilerler canlar 🌺

Kızlar 8. Haftalarda regl ağrısı gibi ağrı yaşayan oldu mu? Bugün sabahtan beri çok ağrım var. Randevum da pazartesi doktoruma bir şey sormadım belki geçer diye ama merak ettim. Sizde de oldu mu?
11. Haftadayim halen o ağrı ara ara oluyor canım. Bir de adet dönemine yakın olma ihtimali daha yüksek oluyormuş. Vücut o döngüye alıştığı için ağrı olabiliyormuş. 8. Hafta dediğine göre adet döneminde olmalisin

Bu ramzi teorisi, çin ve rus takvimleri çevrenizde tutan arkadaşlarınız oldu mu? Benim üçünde de aynı cinsiyet çıktı 🫢

Ay bu mide bulantısından gına geldi 😓😓 her akşam rutinim oldu kusma🥹 ben böyle herşeyin yendiği oturup nutellanın falan kaşık kaşık yendiği döneme geçmek istiyorum neee olurrr 😀 ay birde buzdolabı ne pis kokuyor ya birde tuvaletler aman Allahım 🙈🙈

X