2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Çok geçmiş olsun. Benim kızım da calpolu içtiği an fışkırtarak kusuyor.
Nede olduğunu bilmiyoruz. Her yolu denedik. En son aşısında doktoru denedi(bexero olmuştu) yine anında kustu. Doktoru alerjik olduğunu sanmıyorum ama bir süre vermeyin riske atmayalım dedi.
Fitil kullandık ateşi olduğunda.
Antibiyotiğini sanki ek gıda verir gibi kaşık kaşıl vermeyi denedin mi? Yemek yedirirken aralarda versen mesela

Her yolu denedim maymun oldum resmen. İnfluenza testi de yaptılar o yüzden bi tiklendi yüzüne dokundurtmuyor hiç artık. Yemek de yemedi Bakalım birazdan deneyeceğim yine

Kızlar merhabaaa umarım herkes çok iyidir. Özel sağlık sigortası yaptırıcaz bizimkine. Yaptıran var mı ? Öneri bekliyorummm

Leyla nasıl oldu, içirebildin mi
İlaçları içirdim şükür. Ateşi kontrol altında. Ama yine acilden geliyoruz. Saatlerdir katılarak ağladı. İnanılmaz gaz dolmuş içi, doktor şaşırdı. İki kere lavman yapmak durumunda kaldılar ve hala tam olarak gazı boşaltmış değil. İç çeke çeke uyumaya çalışıyor yavrum. Saat 8’den beri emmedi, istemiyor da gazı yüzünden. Çok üzülüyorum. Migrenim tuttu bir de kafama çivi çalıyorlar bir yandan. Bir an önce geçse şu günler keşke.

Ah kuzu. Antibiyotik yapmış olabilir. Probiyotik önerdiler mi? İlaçtan 2 saat sonrası için. ikinize de geçmiş olsun

Çok üzüldüm kuzuma kıyamam. Evet antibiyotiktir sebebi bence de probiyotik iyi gelir.
Sen de bi ağrı kesici iç mutlaka

Çok geçmiş olsun. Şu katılarak ağlama durumu insanı çok çaresiz bırakıyor. Oğlum da ilk 2 ay nefesi kesilerek ağlıyordu gazından dolayı. Gözümün içine bakıyordu ağlarken. İkimiz de ağlıyorduk sonra. Gecelerimiz ağlayarak geçiyordu. Çok şükür hepsi geride kaldı. İnşallah sizinde hepsi hemen geçecek

Emekleyen bebeler var mi? Ek gıdalar nasıl gidiyor? Benim oğlumun süt alerjisi vardı en başında, mama ile besleniyor bu yüzden. Yoğurdu deniyorum ilk verdiğim zamanlarda dikkatimi çekmedi ama simdi aksam yemeğinde verdiysem uykuya geçemiyor. Ağlayarak uyanıyor, dalamiyor. Bir de öğlen gibi verip deneyeceğim. Alerjinin bir belirtisi de huzursuzluk değil mi? Başına gelen var mı herhangi bir gıda için?

Hanımlar 2 gündür hemen hemen heryerinde böyle şeyler çıkıyor birşey mi ısırıyor diyecegim ama değil gözüm devamlı üzerinde pire sinek tahta kurusu vs değil gözle görünmüyor ne olabilir

Eklentiler

• IMG_20240604_130012.jpg
    98,4 KB · Görüntüleme: 38
Bizimki iki gündür emekliyor ilk başta arka arkaya doğru gidiyordu şimdi artık tam emekliyor emeklemeye çalışırken de poposunu çok sallıyordu ama dişi hala çıkmadı şişme fln da yok sanırım benim oğlum çok geç çıkarck dişlerini

Aa bende de oldu geçen hafta piknikten dönünce öyle oldu hemen duşa girdim sirkeli su hazırladım yıkandım kaşıntı devam etti iki gün ama sonra geçti

MaşAllah barekallah o popoyu sallaması ne tatlıdır şimdi bebeğinin dişi çıkan arkadaşlar bi aydınlatabilir mi nasıl oldu diş gelmeden hemen önce işte ne bileyim kızarıklık ateş türü şeyler nasıl oldu?

Ateş olmadı bizde beş diş çıkardık.Bence en fenası gece uykusu bozuluyor birkaç gün, zaten anlıyorum gece sık uyanınca diş ağrısından olduğunu, ucu çıkana kadar huzursuzdu hep. Bizimki erkenden çıkarıyor ne acelesi varsa yeter diyesim geliyor artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…