2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Eğer yukarıdaki son adet tarihine göreyse aşağıdaki doğru gibi geldi. Son adete göre benim de 6w3d yazıyordu ama ben yumurtladigim dönemi az çok biliyorum 5+3tum. Dr küçük olduğu için net bişey söyleyemedi 5 haftanın üzerinde demişti

Kızlar rahmimin olduğu yer sol taraf sağa kiyasla bir tık daha şiş gibi geçen hafta da öyleydi şimdi biraz daha şişmiş gibi geldi. Bebişim orada olabilir mi sizde de var mı minik bı çıkıntı

Himm anladım arkadaşlar da o sekilde açıkladı sağlıkla gelsinler tek temennim

Kızlar rahmimin olduğu yer sol taraf sağa kiyasla bir tık daha şiş gibi geçen hafta da öyleydi şimdi biraz daha şişmiş gibi geldi. Bebişim orada olabilir mi sizde de var mı minik bı çıkıntı
Ben de aynısı ama benim bana göre sağ tarafım şiş bildiğin tepe gibi duruyor sola göre ben de dedim acaba sağa mı yerleşti doktora soracaktım unuttum

Ben de aynısı ama benim bana göre sağ tarafım şiş bildiğin tepe gibi duruyor sola göre ben de dedim acaba sağa mı yerleşti doktora soracaktım unuttum
Benim de hiç aklıma gelmedi sormak geçen hafta emin olamadım bu hafta biraz daha sisince size de bir sorayım dedim

Bana dr'um prilam yazdı yetmezse metpamid kullanırsın demişti onu da yazdı. Ben daha hiçbirini kullanmadim etkilerini tam bilmiyorum ama doktoruna sor istersen canım prilam yetmezse metpamid kullan dediğine göre o daha etkili gibi geldi bana

Bana da zofer alabilirsin dedi ama bende hemşireyim ve zofer genellikle kanser hastalarına damar yolu ile uyguladığımız bir ilaç o yüzden endişe ettim alıp almanakta metpamid neden yazmadı anlamadım

Evet bende soracağım hiç ilaç kullanmak istemiyorum gerçekten ama hayal kalitemi inanılmaz düşürüyor. Sürekli ağzımda kötü bir tat miğdemde ekşime kokusunu duyduğum herşeyden tiksinme soğuma durumu var bir haftadır falan böyle çok mutsuzum gerçekten

Metpamid eşim kullanmıştı bir dönem miğdesi için çok ağır bir ilaç diye biliyorum doktorunuz ne derse bence denemekte uygulamakta fayda var.

Kızlar merhabalar bir şey soracağım, kalp atışı kaçıncı haftada duyuluyor ya da aranızda duyanlar var mı kaçıncı haftada duydunuz?

Bana da zofer alabilirsin dedi ama bende hemşireyim ve zofer genellikle kanser hastalarına damar yolu ile uyguladığımız bir ilaç o yüzden endişe ettim alıp almanakta metpamid neden yazmadı anlamadım
Sen yine sor istersen bir kullanabilir miyim metpamid diye

bende aşırı bulantı olmamasına rağmen yeme içmemde azalma olduğu için ilaç kullanmak istemedim.. Şu an grip olduğum için o ağızdaki kötü tat maalesef bende çok fazla yediğim hiçbir şeyin tadını alamıyorum ve canım istemiyor yaklaşık 2 haftadır sağlıklı beslenemiyorum

Kızlar bende 9+1 den kendimde yoğunlaşan belirtileri yazayım size. Gece ve sabaha karşı dahil olmak üzere 3 kez falan idrara çıkıyorum. Bu özellik yeni geldi bir de gün içinde sırtım ağrıyor sanki taş taşımış gibi. Ve gün içinde hep yorgun ve her an uyuyacakmış gibi gözlerim yanıyor ama sızmıyorum da ve ve ve asabım çabuk bozuluyor çok sinirliyim

Kızlar mide bulantısına çözüm bulabilen var mı? Yiyebildiğim tek şey yoğurtlu makarna ve ondan da midem bulandı artık hiçbir şey yiyemiyorum. Doktorum ilaç vermiyor niye vermiyor hala anlamadım. İlaçsız çözüm bulabilen var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…